KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ginerva, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált karácsonyi kiadás

"Ez a könnyed állagú Havas Szilva illatú kézkrém kondicionálja, ápolja és bársonyossá varázsolja kezeidet az ünnepek alatt. Elegáns és gyümölcsös illatával kényezteti érzékeidet."

• Tápláló
  • Gyorsan beszívódik
  • Törökországból származó szilvakivonattal és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó szójaolajjal
  • Gyümölcsös-virágos illat, az érett szilva, a málna, a magnólia és a bazsarózsa illatjegyeivel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aryaa

2018. január 13.

Tetszik, tetszik, az illata az ok, amiért megvettem. Kézkrémnek elkenegetem, nem rossz, de őszintén szólva nem túlságosan tartós a hidratálás, amit ad - és ezért az árért meg pláne nem. Ennyiért már sokkal jobb kézkrémeket lehet vásárolni, amik tényleg teszik is a dolgukat. Az illata miatt kap ennyi pontot csak, illetve azért, mert nappalra elkenegetem, nem hagy ragacsos érzetet.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Ferita

2018. január 2.

Az illata nagyon tetszik. Szerencsére nem csak szilvás,mert azt nem szeretem.Könnyen felszívódik,jó az állaga. Még akciósan sem olcsó,de mit lehet tenni,ha ennyire csábító illata van? :-)

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Babika20

2018. január 2.

30 ml ennyiért nekem aranyár, de imádom ezt a termékcsaládot. szuper illata van, ami nem tolakodó, jól is hidratál és hamar beszívódik, munka közben is tudom használni. táskás kézkrémnek tartom. ajánlom őt is :)

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Daisyyy

2017. december 30.

Nagyon szeretem!! annyira spórolni akarok vele, hogy nem is használom. :D viccet félretéve, isteni az illata, szuperul hidratál, táskabarát mérete van, bár az árát kicsit sokallom.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

SunnySide

2017. december 20.

Tetszik hogy az illata karácsonyos, de mégsem ez a tipikusan fahéjas, fűszeres cucc. Az illata úgy nagyjából 2 órát bír ki, árra tekintve szerintem ez kevés. Állaga jó, hamar beszívódik, de alig-alig hidratál, ez télre kevés, még nekem is aki annyira nem kézkrémes.
Így összességben csak az illata amiért megvásárolható, de az árat még így is sokallom ehhez a kiszereléshez meg úgy minden másra tekintve.
Nagyon nagyon gyenge 3☆, sajnos :(

SunnySide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Nagyon nagyon gyenge 3☆, sajnos :(

Makk Zsuzsó

2017. december 6.

Meglepően tartós az illata, kellemes, nem ragacsos, de téli kézkrémnek kevés. Nekem ennél sokkal testesebb kézkrémekre van szükségem télen.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Agi0819

2017. november 30.

Nagyon finom illatú, könnyű kézkrém. Hamar beszívódik,nincs utána az a ragacsos érzés. Az ára miatt viszont csak 4*-ot kap.

Agi0819
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Vivi1990

2017. november 13.

Illata isteni, nagyon tartós, viszont nem igazán hidratál és 1600 Forintért 30 ml-es kiszerelésért elég drága.

Vivi1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

szannamari85

2017. október 31.

Az én kezeimet kellően táplálja, bár estére egy jóval táplálóbb kézkrémet szoktam használni. Az illata mesés (számomra az egyik best of BS illat), nem tudok betelni vele. Drágának találom én is a Body Shop termékeket, de akcióban megéri megvásárolni. Most pl. 15% kedvezménnyel vettem kettőt is, hogy egy ideig örömömet leljem benne :).

szannamari85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

szreka86

2016. június 24.

ez az illat!!! imádom a TBS termékeket :) a kézkrémek marha gyorsan beszívódnak és tök jó illatuk van, csak ajánlani tudom!!!

szreka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Színezék. Lilás piros.