KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ginerva, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált karácsonyi kiadás

"Ez a könnyed állagú Havas Szilva illatú kézkrém kondicionálja, ápolja és bársonyossá varázsolja kezeidet az ünnepek alatt. Elegáns és gyümölcsös illatával kényezteti érzékeidet."

• Tápláló
  • Gyorsan beszívódik
  • Törökországból származó szilvakivonattal és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó szójaolajjal
  • Gyümölcsös-virágos illat, az érett szilva, a málna, a magnólia és a bazsarózsa illatjegyeivel

jojochan

2018. október 14.

Hogy ennek mennyire istenien csodálatos illata van! :) Amint kipróbáltam ezt a kézkrémet, rögtön meg is rendeltem a nagy testvajat. Bízom benne, hogy hamarosan elérhető lesz a Body Shopnál a sorozat többi terméke is.

jojochan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Niki0214

2018. július 23.

Egyszerűen imádom!Tavaly fedeztem fel magamnak a Body Shop-ot és ez volt az első kézkrém amit megvettem,nagyon megtetszett,kár,hogy csak télen kapható,bár talán még jövőre is:)Az illata gyümölcsös-szilvás,nem virágos szerintem,könnyen beszívódik és hidratál.Mindig újra fogom venni!

Niki0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

dandelion

2018. április 14.

Nagyon finom illatú (bár számomra inkább virágos, mint szilvás), kellemes állagú, könnyedebb, könnyen felszívódó kézkrém. Praktikus a kiszerelése és nagyon szép a csomagolása. Hidratál, bár télre egy kicsit kevés, ezért akkor kiegészítésre szorul. Nem a hidratáló hatása, hanem az illata és a csomagolása miatt szereztem be.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

keseruevelin

2018. március 20.

Páromtól kaptam karácsonyra:) nagyon örültem neki, mert mindenképp akartam egy karácsonyi, limitált kiadású terméket. Hát ezt hozta a Jézuska. Korábban az epres TBS kézkrémet használtam, annak nagyon kellemes illata volt és könnyen beszívodott. Ennél a változatnál sem csalódtam. Nagyon kellemes, nekem inkább virágos, rózsás illatot érzem ki, mint a szilvát. Azonban felvitel után sem érzem azt hogy sokkal hidratáltabb, puhább lenne a bőröm...Valószínűleg a könnyű állaga miatt van ez, télre azért egy zsírosabb kézkrém nem árt. Az árát tekintve már meg lehetett szokni, hogy nem a legolcsóbb.. De leárazás során viszonylag kedvezőbb áron hozzá lehet jutni. Akkor érdemes leginkább beszerezni. Remélem azért idén is valami hasonló fincsi illattal rukkol elő a TBS, de azt se bánnám ha ez jönne vissza:)

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

lupelupe

2018. március 15.

Mesés az illata, bár szilva pont nem jut eszembe róla, és rendkívül tartós. Emiatt nappalra tökéletes. Éjszakára táplálóbb krémet használok.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

baba_girl_16

2018. március 6.

Nagyon-nagyon jó illata van, szuper kis téli illat. Sajnos ebben a hidegben nekem is kevésnek bizonyult a hidratálása. Amikor használom, pihe-puha és jó illatú lesz a kezem, de sajnos nem tart nagyon sokáig. A méretéhez képest elég drága.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Pötty

2018. március 1.

Az üzletben a testvajat szagoltam meg, ezen felbuzdulva vettem meg a kézkrémet, de sajnos ennek nem annyira jó az illata. A hidratáló hatása sem túl jó, nagyon száraz kézre kifejezetten kellemetlen használni. Nem újravevős :(

Pötty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Szaszmancs

2018. február 26.

A TBS színes szagos kézkrémei nem a legjobbak ha hidratálásról van szó, de az illatáért 1-1 darabot érdemes megvenni. Ha én választottam volna, tuti nem ez jön haza. Teljesen értetlenül állok a havas szilva hype előtt, szerintem ez nem egy jó illat, semmi köze a szilvához, nem is télies, cserébe tolakodóan parfümös, virágos valami. Félig már elhasználtam, szóval ki lehet bírni, nappalra, táskába elmegy.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

pandahapci

2018. január 26.

Ugyanúgy mint a többi The Body Shop kézkrém, ez is sima hidratálstágot ad, semmi extra. Az illata finom, inkább fűszeres mint gyümis, bár engem nem fogott meg.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Aryaa

2018. január 13.

Tetszik, tetszik, az illata az ok, amiért megvettem. Kézkrémnek elkenegetem, nem rossz, de őszintén szólva nem túlságosan tartós a hidratálás, amit ad - és ezért az árért meg pláne nem. Ennyiért már sokkal jobb kézkrémeket lehet vásárolni, amik tényleg teszik is a dolgukat. Az illata miatt kap ennyi pontot csak, illetve azért, mert nappalra elkenegetem, nem hagy ragacsos érzetet.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Színezék. Lilás piros.