KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a 100% vegán, mélytisztító, detoxikáló és fiatalságmegőrző arcmaszk a Superfood kollekció része. Himalájai bambusz szén tartalmának köszönhetően eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges olajat a bőrről, míg antioxidánsban gazdag japán zöldtea levelekkel radírozza a bőrt. Közösségi Kereskedelemből származó teafaolaj tartalmának köszönhetően tisztítja a bőrt és csökkenti a pórusok láthatóságát.

• Mélytisztító, detoxikáló, fiatalságmegőrző arcmaszk
  • 100% vegán
  • Himalájai bambusz szenet és japán zöldtealeveleket tartalmaz
  • Tisztít, eltávolítja a felesleges olajat a bőrről, radíroz és csökkenti a pórusok láthatóságát
  • Közösségi Kereskedelemből származó teafaolajjal

*KERESEM!* TBS The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk/maszk/arcpakolás/pakolás
Ár: *KERESEM!* <6.000 Ft (megegyezés szerint) , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: --
KERESEK TBS Body Shop arcmaszk mintákat
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: LauraHerczeg
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Debrecen, fizetés: --

SolarCatastrophe

2018. augusztus 22.

Nekem nagyon nem vált be. Eddig a krémeket és arcpakolásokat hibáztattam, de úgy tűnik a bőröm a hibás, és érzékenyebb mint gondoltam.

A három csillagot megkapja annak ellenére, hogy csak pár másodpercig bírtam, annyira csípte a bőröm, mert lehet hogy tényleg csak az én bőrtípusom miatt ilyen, és mert a rövid idő ellenére így is felfedezni véltem egy puhító hatást.

Sajnálom azért hogy nem jött be, mert majdnem 1000 forintot azért így, hogy csak pár cseppet használtam a pici tasakból, nekem nagyon nem ért meg.

SolarCatastrophe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

liv22

2018. július 8.

Ha arcmaszk, akkor csakis a TBS Superfood kollekciójából! Ez a termék fantasztikusan működik, imádom az illatát, az állagát, a hatásáról nem is beszélve. Tisztít, eltünteti a mitesszereket, nem szárít és sokáig elég.

liv22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

andrej

2018. június 30.

Ez kérem a nagybetűs maszk. :) Nagyon szeretem használni, utána tükörsima a bőröm és szépen leszárítja a pattanásokat. Bőrradírozás után szoktam felkenni, picit engem is csíp, de elviselhető és hamar elmúlik ez az érzés, viszont, amikor már rászárad az arcomra, akkor kicsit viszket is. Kicsit hosszú idő lemosni és tele lesz a mosdókagyló a kis zöldtea levelekkel, de annyi baj legyen. :) A maszk lemomását követően még sószappannal egyszer átmosom az arcom, így biztos leszedek magamról mindent. Az eredmény mindezek ellenére maximálisan kárpótol, nagyon jó illata van, amit még a használata után is sokáig érzek (persze, ha utána semmit sem kenek magamra). Megéri az árát!

andrej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

baarbara

2018. május 28.

Augusztus óta használom, imádom az illatát. A pórusaim 1-1 használat után láthatóan kisebbek tőle, nagyon jól tisztítja és puhává varázsolja a bőrömet. Érzékeny a bőröm, de sosem tapasztaltam, hogy csípett volna. Az egyik legjobb maszk, amit használok, így egészen biztos, hogy újraveszem! :)

baarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

zsalexa

2018. május 12.

Kipróbáltam a mintáját, hát, sajnos nem művelt csodát. :/ Néhány mitesszer eltűnt, de különösebb változást nem tapasztaltam. Nyilván hosszabb ideig kellene használni, hogy látványosabb legyen az eredmény, de lehet, hogy végül egy másik maszk mellett döntök.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

ritair

2018. május 8.

Kicsit vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Egyrészt nagyon szépen, hatékonyan, nem túl durván tisztít, pihepuha bőrt hagyva maga után. Szépen kitisztítja, és talán kicsit össze is húzza a tág pórusaimat. Másrészt viszont kicsit csípi a viszonylag érzékeny bőrömet, és jó nagy koszt hagy maga után a fürdőszobában, mikor lemosom. (: Most kipróbáltam helyette a The Body Shop matcha teás maszkját, ami ugyanilyen hatékonyan tisztít, viszont gyengédebb és kevésbé "koszolós". Azt hiszem, inkább az utóbbit fogom újravenni.

ritair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Daisyyy

2018. április 2.

Kellemes érzés már felkenni is, talán kicsit csíp, de ez csak olyan érzést kelt bennem, hogy dolgozik a cucc. Vizes arckefével dörzsölöm le, miután megszáradt, utána pedig alaposan lehidratálom a bőrömet. Nagyon jól tisztít és nem durva a bőrömhöz, mint egyéb márkák hasonló termékei. Csak 1x próbáltam eddig, de nekem bevált. Mondjuk az árát sokallom.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

BRekaB

2018. március 17.

Elsősorban a mitesszerek elleni hatása miatt rendeltem meg, sok reményt fűztem hozzá, de nem igazán úgy teljesít, ahogy szerettem volna.

Pozitívumok:
- kellemes illata van
- könnyű lemosni (más agyagos maszkokhoz képest, amit eddig próbáltam)
- a pattanásokat, gyulladásokat tényleg begyógyítja
- puha tapintású a használata után a bőr

Negatívumok:
- csíp, bár elviselhető, nem is ezzel van a legnagyobb gond
- a pórus összehúzó és tisztító hatását nem igazán látom
- és a LEGESLEGNAGYOBB BAJOM vele: azon a területen, ahol használtam, rengeteg, apró, fekete mitesszert okozott, holott azt vártam tőle, hogy a már meglévőket tisztítsa ki

Eddig kétszer használtam, ez első alkalommal is feltűnt, hogy mintha néhány mitesszer eddig nem lett volna ott, de a második használat nyilvánvalóvá tette, hogy tényleg a használat miatt jelentek meg. Az ára és a sok pozitív vélemény miatt még kísérletezni szeretnék vele, de kicsit elment tőle a kedvem.

BRekaB
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Pozitívumok:
- kellemes illata van
- könnyű lemosni (más agyagos maszkokhoz képest, amit eddig próbáltam)
- a pattanásokat, gyulladásokat tényleg begyógyítja
- puha tapintású a használata után a bőr

Negatívumok:
- csíp, bár elviselhető, nem is ezzel van a legnagyobb gond
- a pórus összehúzó és tisztító hatását nem igazán látom

noncsi2x

2018. március 13.

ELőször is nagyon köszönöm az Arena Plaza The Body Shop üzletben dolgozók kedvességét,segítségét és a nyereményjátokot amelyen keresztül ajándékba megkaptam ezt a csodás terméket! Az árát kicsit sokallottam, ezért mindig csak szemezgettem vele, de nem mertem megvenni, de így szuper karácsonyi ajándék volt tőlem magamnak, még azóta is van belőle, igaz hetente 2 hetente használom amikor szükségesnek érzem, de IMÁDOM! Az illata már kész élmény, de annyira friss és üde lesz utána a bőröm még a pattanásokat is halványítja! Újra fogom venni ha elfogyott!

noncsi2x
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Janaina

2018. március 10.

Szeretem ezt a maszkot, de sok tisztítást nem végez. A bőröm puha utána, és kevésbé zsírosabb, de a mitesszereken nem ő segített. Engem nem csíp, de tényleg nagyon macerás lemosni, a hínárdarabok mindenhez tapadnak, így leginkább zuhanyzás előttre időzítem a használatát.

Janaina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Kaolin 0 0

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).