KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Pikáns és csábító aroma, melyben szantálfa, ibolyalevél és narancsvirág olvad egybe az Indiai jázmin illatával.

- hosszantartó

- alkoholmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bebababa66

2015. május 1.

A vaníliás mellett a másik nagy szerelem. Praktikus csomagolás, nagyon finom, nőies illat, sokáig tart mind illatban mind mennyiségben és ennyi pénzért simán megéri!

bebababa66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

PiciBia

2014. augusztus 28.

Én imádom ezt a tiszta, kellemesen nőies illatot :) Nekem sokkal értékesebb bármilyen márkás parfümnél, és az eddigiek alapján ez volt az az illat, amit mindenki dícsért rajtam :) Nagyon sokáig elég egy kis üvegcse, kevés kell belőle és mégis baromi tartós :)

PiciBia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

agneza

2013. október 21.

Nagyon szeretem az illatát, mégis úgy érzem, mintha hamar elillanna. De már mások is dicsérték rajtam, ezek szerint csak én szoktam hozzá. :) Testápolójával együtt használom.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

2013. október 11.

Nagyon finom illat rajtam a jázmin mellett a szantál érezhető még ki belőle, kicsit olyan pasis lesz az én bőrömön. Nagyon intenzív és tartós, én elsősorban hétköznapi illatnak használom. Ha évszakhoz kell kötnöm akkor őszi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate