KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Virágos aroma Fujii alma és Kínai magnólia fejillatokkal, továbbá a fantasztikus Japán cseresznyevirág illatával varázsol el.

- alkoholmentes

- hosszantartó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szreka86

2016. június 24.

marha sokáig megőrzi az illatát, kis praktikus kiszerelés, sokáig elég, imádom!

szreka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

marha sokáig megőrzi az illatát, kis praktikus kiszerelés, sokáig elég, imádom!

liv17

2016. június 22.

Nagyon jó illata van, egész tartós is de ezek a csúnya összetevők..

liv17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Nagyon jó illata van, egész tartós is de ezek a csúnya összetevők..

Kathrin17

2015. november 26.

Üzleti utakra vettem több mint egy éve és még mindig van benne! Nagyon tetszik az illata és iszonyú praktikus kicsi mérete miatt.

Kathrin17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

zsofi_szabo

2014. október 9.

tényleg nagyon finom az illata, viszont az olajokhoz nem méltó módon nagyon hamar elillan, 10 perc múlva semmit sem lehet érezni, nekem csalódás.

zsofi_szabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

PiciBia

2014. augusztus 28.

Hát én eredetileg a jázminos parfümolajért mentem be a boltba, azonban miután végigszaglásztam a kínálatot, ezt a cseresznyevirágos kis üvegcsét is a kosaramba kellett helyeznem *.* Egyszerűen annyira finom, virágos, édeskés, intenzív, nőies stb. stb., hogy szerintem nem lehet vele mellélőni, egyszerűen birtoklási vágyat kelt az emberben :D Megfogadtam, hogy a többi parfüm olaj is a polcomra kerül szépen apránként, mert teljesen lehetetlen választani :D

PiciBia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Salicylate