KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pirosszka, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Tápláló testkrém

"A kaméliaolajat a japán nők a VIII. század óta használják bőrük puhítására és hidratálására. A tiszta és elegáns kaméliavirág egyedülálló illata segít ellazulni és megteremteni a belső harmóniát. Használd ezt a tápláló és bársonyos textúrájú testkrémet a Relaxáló Rituálé részeként, ha azonnal a nyugalom szigetére szeretnél repülni!"

• Hidratálja és kifinomult illattal öleli körbe a bőrt
  • Ellazítja a testet és az elmét
  • Japánból származó kaméliaolajjal készül

Krémmánia Kedvencek a -től
fabiananiko88

2017. május 20.

Az etalon testvaj. Csodálatos, nôies, kifinomult illata van. Állaga könnyen kenhetô, nagyon könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Jól hidratál.
A csomagolása igencsak megtévesztô a dupla falú kidolgozás miatt. Az ára is a fellegekben van, de törzsvásárlói pontokkal lehet enyhíteni even a problémán.
Én szeretem.

fabiananiko88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Én szeretem.

Sancsa

2017. április 27.

Ajándékba kértem, mert sok jót hallottam róla, ugyanakkor drágállom. A doboz valóban megtévesztő, mert ha jól látom duplafalú, van benne egy kisebb, s abban a termék. Viszont maga a krém! Csodás é tartós illat, finom állag, jól hidratál, nem ragad. Jó érzés felkenni, s viselni. Az ára miatt 4*

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

babyface

2016. július 18.

a krém ára már súrolta azt a lélektani határt, amennyit hajlandó vagyok kifizetni egy testápolóért... :D baromi drága, de ez az isteni, semmihez sem fogható illat, a krémes, habszerű állag minden pénzt megér tényleg! érdemes az összekuporgatott törzsvásárlói pontokat ebbe a krémbe invesztálni! :D

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

bobekecske

2016. május 16.

Nagyon kellemes állagú, viszonylag gyorsan beszívódó krém. Ellenben a TBS testvajaival ennek "habosabb" az állaga (de nem annyira, mint pl. a L'Occitane habosított testápolója), ha valaki nem preferáljaa. Szokásos formulájukat, mint én, annak ez szerintem egy jó kísérlet lehet. Illatra is sokkal jobban bejön ez a formula, a TBS tesvajai nekem sokszor túl mesterségesek.
Félreértés ne essék, ez is egy illatosított parfümbomba, nagyon tartós de fajtam viszonylag bőrközeli az illata. Én parfümmel együtt is merem használni, de azért csak tudatosan, nem fog-e nagyon ütközni a két illat.
Illatanyagra érzékeny bőrre nem ajánlanám, mert van benne, dögivel.
A tubus hatalmas, megtévesztő, mert habár nagy mennyiség, azért ekkora csomagolás nem indokolt szerintem. Nem praktikus, és ezzel tuti nem sokan utaznak.
4 csillagot adok, habár igazából szerintem 3-at érdmelene, mert nagyon élvezem az illatát és állagát, és én valakitől jutányos áron jutottam hozzá, de vannak ennél sokkal jobb minőségű és hatású testápolók a piacon.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Illatanyagra érzékeny bőrre nem ajánlanám, mert van benne, dögivel.

sagi.88

2016. február 9.

Még egy krémtöl se lett ennyire puha bőröm, és az illata is nagyon különleges, ajánlom!

sagi.88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Pirosszka

2015. szeptember 14.

Kellemes illatú, habos állagú krém. Finoman hidratál. Hosszú távú hatásairól még nem tudok beszámolni, de egyébként nagyon tetszik.

Pirosszka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol