KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. január 5.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Intenzív kendermagolajos ajakápoló praktikus kiszerelésben. Méhviasszal és kendermagolajjal hidratálja és ápolja a legszárazabb ajkakat is.

0bikbik0

2017. február 18.

Ápol, táplál, jó az illata, cuki a csomagolása, mint minden TBS-nek.
Túl árazott, mint minden TBS.
Ajándék volt, köszönöm, de ennyi pénzért nem venném meg.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

Ápol, táplál, jó az illata, cuki a csomagolása, mint minden TBS-nek.
Túl árazott, mint minden TBS.
Ajándék volt, köszönöm, de ennyi pénzért nem venném meg.

Timitami

2017. február 18.

Karácsonyra kaptam, azóta szinte minden nap használom. Nem igazán érezni az illatát, nekem semleges, ami szájon kifejezetten jó. Könnyen beszívódik, bár jó testes ajakír. Napjában 2-szer, 3-szor is bekenem vele a szám, és sosem száradt ki még a januári nagy mínuszokban sem, sem akkor, amikor sokat voltam odakint. De ugyanezt nálam olcsóbb ajakápolók is elérik. Mindenesetre kellemes viselet, nem fogy túl gyorsan, de azért fogy, igaz, használom is rendesen. Azonban az ára! Az nagyon sok. Biztosan nem vettem volna meg magamtól, de így hogy ajándék, oké. Kizárólag az ára miatt pontozom le.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

KuliKali

2017. január 8.

Most kaptam karácsonyra bátyáméktól és eléggé meglepődtem rajta. Jellegzetes illata van,nyers,erős,nekem a tea jut róla eszembe. Nem tudom hogy fűre akartak-e hajazni,valójában azt sem tudom,hogy sikerült-e.:D A lényeg igazából,hogy ez sem változtat a véleményemen:csak a vazelin. Nekem ez a termék is szárít,mint kb minden ajakra való történet,úgyhogy marad a vazelin. Csak a vazelin.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

veravera

2017. január 5.

Az évek folyamán elhasználtam belőle kettőt, szerettem. A téli hónapokban különösen jó, zsíros, de könnyen beszívódik és véd a szél és a hideg ellen. Az ilata jellegzetes, de nekem bejön az egész hemp család, így ez sem zavart. A piros pöttyös összetevő, hmm... Ezért egy csillag mínusz + az ára miatt: van sokkal olcsóbb, de hasonlóan jó ajakír.

veravera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.