KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Fiffi, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

"Superfood smoothie receptek ihlette 100% vegán ajakápolóink ellenállhatatlan illatokban pompáznak, csodás Közösségi Kereskedelmi és antioxidáns alapanyagokkal ápolnak és áttetsző mégis vibráló árnyalatokat hagynak az ajkaidon! 3 antioxidánsban gazdag gyümölcs és zöldség, valamint Közösségi Kereskedelemből származó namíbiai marulaolajjal, olaszországi olívaolajjal és ghánai sheavajjal gondoskodnak hosszan ajkaid hidratáltságáról és puhaságáról. Önmagában, rúzs alá és fedőrétegként is használhatod!"

Petrolatum-, ásványiolaj-, kármin- és gluténmentes.

Sundiboszi

2018. augusztus 9.

Nagyon jó, nem ragacsos, puhítja az ajkakat tehát teszi a dolgát, én mégsem emiatt szeretem, hanem mert enyhén színezi az ajkakat de nem csillogósra hanem mattra, nagyon szép!

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Pamacsvirag

2018. július 4.

Imádom!
Nagyon jó illata van, sokáig hidratál. Én pl nem szeretem rúzsozni magam és ez egy kis színt ad csak így bárhova vármikor jó.

Pamacsvirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Imádom!

mafalda

2018. június 6.

Tény h vannak jobb ajakápolók, inkább a kiváncsiság hajtott...😁 viszont sztem nyárra tökéletes, nem keserű és enyhén színezett. Bánom is h csak enyhén lehetne picit intenzívebb is, de néha elég ennyi is. A dizájn remek! 🤩

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Fiffi

2018. március 13.

Hát nekem sajnos rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Tényleg szép a színe, és lehet több stílusban használni, ha csak kicsit raksz magadra, akkor kb. olyan mint egy liptint de lehet építeni és egész rúzsos hatást is kihozni belőle. Ez tetszik benne. A csomagolása is praktikus, meg az illata nagyon finom. Ezek ellenére nem vagyok lenyűgözve tőle, mert nem hidratál eléggé és nekem kb. 10 perc után összecsomósodik a számon és rémesen néz ki. Érzetre sem kellemes, nem az az igazi ajakápló amit érzel, hogy tényleg beszívódik ez inkább rúzs érzetű, bevonatot képez az ajkadon. Pedig ha a termékleírást elolvasod elvileg egy ápoló, hidratáló terméket ígérnek...

Fiffi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

noncsi2x

2018. március 13.

Megrendeltem, mert nagyon cuki volt a csomagolása, gondoltam jó lesz egynek, de messze felülmúlta az elvárásaimat! Erősen pigmentált, jó illatú és megfelelően hidratál is, csomóan megkérdezték milyen rúzst használok..:D jó tanács: érdemes nem csak a felső elvékonyodó részét használni hanem inkább úgy koptatni, hogy hegyes maradjon mert ha elkopik akkor nem lehet már vele olyan szabályosan az ajak vonalán belül maradni! konklúzió: ismét nem csalódtam a TBS- ban <3

noncsi2x
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Mayasos

2018. március 13.

Maximálisan elégedett vagyok vele! Imádom az ajakápolókat, sokat próbáltam már, de ez messzemenően a legjobb számomra. Kellemes viselet, gyönyörű árnyalat, meseszerű illat, tökéletes ápolás.

Mayasos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.