KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2017. március 12.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A selymes textúrájú és kényeztető Mandulatej & Méz testvaj hosszan hidratálja és védi az érzékeny, száraz bőrt. A gazdagon tápláló organikus mandulaolajjal és mézzel gazdagított testvaj nyugtatja, regenerálja és védi a bőröd, miközben mesés - és hipoallergén - illatot varázsol köréd."

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

The Body Shop Mandulatej & Méz Testvaj - 50 ml
Ár: 1900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

maneklau

2017. november 15.

Nagyon szeretem! Jó az illata, és remekül hidratál. Minden borotválkozás után szoktam a lábam bekenni vele, és addig pihe puha lesz a lábam, nem kell mindennap használni. Beszívódása nem a legjobb, kell neki idő, de lefekvés előtt szoktam, így nem zavar, jobban értékelem, hogy utána 3-4 napig nem kell kenegetnem. Imádom a The Body Shop testvajakat, eddig nekem illaton kívül a hatása mindegyiknek ugyan olyan jó volt :)

maneklau
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Mirtill12

2017. november 9.

Hamar beszívódik a bőrbe, finom illata van és szuperül hidratál, volt hogy az esti felkenés után még másnap délután is éreztem a hatását! Imádom!

Mirtill12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Zsazsmazs

2017. november 4.

Ez a legjobb termékcsalád amit eddig a body shop kidobott! Minden testvaját utálom! De ez maga a mennyország! Az illata, az állaga, a hidratáló szintje is 5*. Ebből örülnék a nagy kiszerelésnek! Mondjuk nyáron nem tudom mire váltom le. A méhek is imádják😄
Remélem soha nem szűnik meg! Nagy-nagy taps a body shopnak ezért!

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Remélem soha nem szűnik meg! Nagy-nagy taps a body shopnak ezért!

Ivett0502

2017. október 14.

Nekem a kicsi volt meg de nagyon spóroltam vele mert imàdtam.Nem egy balzsam àllagú de hamar beszívódó krém.Imàdtam!

Ivett0502
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

idaobi

2017. október 4.

Könnyed mégis kellemes és erősen hidratáló testvaj. Állagában nem olyan testes mint a shea-s testvaja. Finom illat, nem túl erős.

idaobi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

fabiananiko88

2017. május 20.

Az elsô The Body Shopos termék, amiben sajnos csalódnom kellett. A boltban nagyon még tetszett az illata, nem is kerestem tovább. Az állaga inkább emlékeztet egy testápolóéra, mint a jól megszokott testvajra. A felkaromon sajnos kiütések jelentek meg a használata alatt, pedig a csomagolás szerint érzékeny bôrre ajánlják.
Az ára borsosabb, mint a többi állandó testvajnak. Nagy reményeket fûztem hozzá, így egybôl kettôt vettem. ☹️

fabiananiko88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

szilvasitimea

2017. április 26.

Barátnőmnek születésnapjára vettem ilyen testápolót, és annyira bejött az illata, hogy vettem magamnak is egy kisebb kiszerelésű testvajat belőle. Az illata az valami isteni, leginkább megenném :)))). Húsvétkor ház felújítást végeztünk, így a flóraszeptes, festékes, vizes miegymáson átment kezemet muszáj valamivel visszahozni az életbe. Kellemesen hidratál, kicsit nehezen szárad meg. Remélem rendbe hozza a kezeimet, egyenlőre nincsen panaszom.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

heyitseszter

2017. április 16.

Nem sok testvajat próbáltam a the body shop kínálatából, de nekem ez mindközül kiemelkedik! Szuper választás nagyon érzékeny, száraz bőrre, kellően könnyű formula, ugyanakkor nem a hidratálás rovására. Nem szeretek nagyon testápolókat, testvajakat használni, viszont ezzel nem nagy macera, és a hatása is nem csak ideig-óráig tart. Az illata pedig számomra tökéletes. Más termékeket is ki fogok próbálni ebből a vonalból.

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

betrayers

2017. április 13.

Nagyon szaraz borom van, ez alatt azt ertem, hogy a sipcsontomon rendesen latszik, ahogy ki van szaradva a bor. Nagyon sok termeket hasznaltam mar, amik rendszeres hasznalat mellett hidrataltak es eltuntettek ezeket a barazdakat, de bevallom oszinten, tul lusta vagyok a minden napos testapolo hasznalathoz (ragacsos, nehezen szivodik be, elfelejtem stb). Ez a termek viszont mar az elso hasznalat utan csodat tett a borommel :o hamar beszivodik (azert meg igy is van par perc, amig inkabb nem oltozok fel), jo az illata es az allaga es tenyleg hosszan hidratal. Csak azt mondja meg nekem valaki, hogy miert van szukseg alkoholra minden body shopos termekben??? Amugy az osszetevok listajaval is elegedett vagyok

betrayers
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

babyface

2017. március 24.

a legjobb dolog ami most tavasszal történhet a bőrömmel. :) nekem azért egyből nem a könnyed testvaj kategória jut eszembe, nehezen is szívja be a bőröm, de az illata és a hatása mindenért kárpótol, reggelre garantált a pihe-puha, hidratált, illatos bőr. :) imádom

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak