KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2017. március 12.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A selymes textúrájú és kényeztető Mandulatej & Méz testvaj hosszan hidratálja és védi az érzékeny, száraz bőrt. A gazdagon tápláló organikus mandulaolajjal és mézzel gazdagított testvaj nyugtatja, regenerálja és védi a bőröd, miközben mesés - és hipoallergén - illatot varázsol köréd."

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

fabiananiko88

2017. május 20.

Az elsô The Body Shopos termék, amiben sajnos csalódnom kellett. A boltban nagyon még tetszett az illata, nem is kerestem tovább. Az állaga inkább emlékeztet egy testápolóéra, mint a jól megszokott testvajra. A felkaromon sajnos kiütések jelentek meg a használata alatt, pedig a csomagolás szerint érzékeny bôrre ajánlják.
Az ára borsosabb, mint a többi állandó testvajnak. Nagy reményeket fûztem hozzá, így egybôl kettôt vettem. ☹️

fabiananiko88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

szilvasitimea

2017. április 26.

Barátnőmnek születésnapjára vettem ilyen testápolót, és annyira bejött az illata, hogy vettem magamnak is egy kisebb kiszerelésű testvajat belőle. Az illata az valami isteni, leginkább megenném :)))). Húsvétkor ház felújítást végeztünk, így a flóraszeptes, festékes, vizes miegymáson átment kezemet muszáj valamivel visszahozni az életbe. Kellemesen hidratál, kicsit nehezen szárad meg. Remélem rendbe hozza a kezeimet, egyenlőre nincsen panaszom.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

heyitseszter

2017. április 16.

Nem sok testvajat próbáltam a the body shop kínálatából, de nekem ez mindközül kiemelkedik! Szuper választás nagyon érzékeny, száraz bőrre, kellően könnyű formula, ugyanakkor nem a hidratálás rovására. Nem szeretek nagyon testápolókat, testvajakat használni, viszont ezzel nem nagy macera, és a hatása is nem csak ideig-óráig tart. Az illata pedig számomra tökéletes. Más termékeket is ki fogok próbálni ebből a vonalból.

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

betrayers

2017. április 13.

Nagyon szaraz borom van, ez alatt azt ertem, hogy a sipcsontomon rendesen latszik, ahogy ki van szaradva a bor. Nagyon sok termeket hasznaltam mar, amik rendszeres hasznalat mellett hidrataltak es eltuntettek ezeket a barazdakat, de bevallom oszinten, tul lusta vagyok a minden napos testapolo hasznalathoz (ragacsos, nehezen szivodik be, elfelejtem stb). Ez a termek viszont mar az elso hasznalat utan csodat tett a borommel :o hamar beszivodik (azert meg igy is van par perc, amig inkabb nem oltozok fel), jo az illata es az allaga es tenyleg hosszan hidratal. Csak azt mondja meg nekem valaki, hogy miert van szukseg alkoholra minden body shopos termekben??? Amugy az osszetevok listajaval is elegedett vagyok

betrayers
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

babyface

2017. március 24.

a legjobb dolog ami most tavasszal történhet a bőrömmel. :) nekem azért egyből nem a könnyed testvaj kategória jut eszembe, nehezen is szívja be a bőröm, de az illata és a hatása mindenért kárpótol, reggelre garantált a pihe-puha, hidratált, illatos bőr. :) imádom

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

szabcsi0502

2017. március 6.

Nagyon szeretem a mandulatejes és mézes termékeket, így már alig vártam hogy kipróbáljam ezt a terméket. A legnagyobb kiszerelésben vettem rögtön (200ml). Az illata isteni, pont olyan amit elképzeltem. Sajnos ahhoz képest hogy kifejezetten érzékeny,száraz bőrre van, nálam nem teljesített jól. Állagra is inkább testápolónak mondanám mint testvajnak. Inkább folyós mint sűrű. Emiatt többször is kellett használnom naponta így nálam 3-hétig tartott, ami lássuk be ennyi pénzért elég kevés. Használtam már több Body Shop-os testvajat de míg azokkal meg voltam 100%-osan elégedve, sajnos itt nem ez a helyzet.

szabcsi0502
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Dorett

2017. február 19.

Nagyon izgatta a fantáziám, úgyhogy megrendeltem az 50 ml-eset. Szépen rendbe tette a sok kezmosastol és kezfertotlenitestol kiszáradt kezemet. Máshova nem használnám, mert szerintem nagyon drága, de a kezeimre újra fogom venni, mert eddig minden kezkremben csalódtam.

Dorett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Zsuszie84

2017. január 31.

Még a megjelenés előtt kaptam az egyik vásárláshoz mintát belőle, és azonnal elhatároztam, hogy beszerzem, amint megjelenik. Nagyon száraz bőrömnek igazi felüdülés, nagyon jól hidratál, aránylag gyorsan beszívódik (ahhoz képest, hogy jó "vaskos" testvaj), nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Engem a legtöbb illatosított testvaj irritál, de a mandula-méz kombót kifejezetten szeretem. A 200ml-s kiszerelést vettem, szerintem elég sokáig ki fog tartani :)

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

doradora8998

2017. január 31.

Nagyon száraz és érzékeny a bőröm és az utóbbi hetek rendkívül hideg időjárása nem tett jót velem. :-( Piros, száraz irritált volt a bőröm. Nem nagyon merek illatos dolgokat venni, de a méz-mandulatej páros miatt tettem egy próbát a z 50ml-s kiszereléssel... és nem bántam meg! :-) Csodát tett! Kiugrok a bőrömből örömömben, hogy találtam egy krémet, ami végre valami, ami valóban hidratál. Puhává tette a bőröm, nem irritálta és még az illata is finom. Az ára kicsit borsos, viszont a tél végéig biztosan ezt fogom használni.

doradora8998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak