KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2017. március 12.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A selymes textúrájú és kényeztető Mandulatej & Méz testvaj hosszan hidratálja és védi az érzékeny, száraz bőrt. A gazdagon tápláló organikus mandulaolajjal és mézzel gazdagított testvaj nyugtatja, regenerálja és védi a bőröd, miközben mesés - és hipoallergén - illatot varázsol köréd."

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

Panda90

2018. január 11.

Fantasztikus egy termék! Az állaga könnyed, gyorsan beszívódik. Puha, selymes lesz a hajam, bőröm tőle. Az illata pedig valami csodálatos! Mindenképp újraveszem, ha elfogy.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. december 30.

Zseniális ötlet volt a TBS-tól, hogy megalkották ezt a testvajat! Pont tökéletes. Az illata lágy és nőies, az állaga picit krémesebb, nagyon szeretem. Mostanában van egy picike a táskámban is, mert pillanatok alatt beszívódik, de kellőképpen hidratál. Legközelebb biztosan vetek egy pillantást a termékcsalád többi tagjára is. 😊❤️

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

LauraDel

2017. december 29.

Körülbelül 4 napja használom, de már most érzem hogy fantasztikus! Az illata nagyon finom, az állaga krémes, hamar beszívódik a bőrbe és nem hagy utána ragacsos érzést! Többen megjegyzik nap közben is hogy remek illatom van:) Az ára sajnos tényleg magas, viszont viszonylag sokáig tart!

LauraDel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Elkofen

2017. december 29.

Remek testvaj ez, bár iszonyat túlárazott, mint minden TBS termék. Az illata finom édes mézes.
Az állaga, a felszívódása és a hidratáló hatása is kiváló. A takarításban, mosogatásban kiszáradt, megviselt kezemet is szépen ápolja és gyógyítja. Összességében kiváló krém, amiről csak jót tudok mondani.(bár lehetne olcsóbb) Akit nem zavar az erős, édes illata, az garantáltan szeretni fogja. Télen ajándéknak is szuper.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Latte

2017. december 29.

Imádom, és a hajvégekre is jobb, mint az erre kitalált termékek :)

Latte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Imádom, és a hajvégekre is jobb, mint az erre kitalált termékek :)

monikafleischer87

2017. november 27.

A kedvenc testvajam. Az illata mesés, bár inkább téli illat. Nagyon jól hidratálja az extra száraz bőrt a lábamon, talpamra is használom. Puha lesz a bőröm tőle, nem extra könnyen szívódik be, de a hatás kárpótol.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

maneklau

2017. november 15.

Nagyon szeretem! Jó az illata, és remekül hidratál. Minden borotválkozás után szoktam a lábam bekenni vele, és addig pihe puha lesz a lábam, nem kell mindennap használni. Beszívódása nem a legjobb, kell neki idő, de lefekvés előtt szoktam, így nem zavar, jobban értékelem, hogy utána 3-4 napig nem kell kenegetnem. Imádom a The Body Shop testvajakat, eddig nekem illaton kívül a hatása mindegyiknek ugyan olyan jó volt :)

maneklau
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Mirtill12

2017. november 9.

Hamar beszívódik a bőrbe, finom illata van és szuperül hidratál, volt hogy az esti felkenés után még másnap délután is éreztem a hatását! Imádom!

Mirtill12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Zsazsmazs

2017. november 4.

Ez a legjobb termékcsalád amit eddig a body shop kidobott! Minden testvaját utálom! De ez maga a mennyország! Az illata, az állaga, a hidratáló szintje is 5*. Ebből örülnék a nagy kiszerelésnek! Mondjuk nyáron nem tudom mire váltom le. A méhek is imádják😄
Remélem soha nem szűnik meg! Nagy-nagy taps a body shopnak ezért!

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Remélem soha nem szűnik meg! Nagy-nagy taps a body shopnak ezért!

Ivett0502

2017. október 14.

Nekem a kicsi volt meg de nagyon spóroltam vele mert imàdtam.Nem egy balzsam àllagú de hamar beszívódó krém.Imàdtam!

Ivett0502
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak