KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: VAniko, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

100% vegán, csillogásmentes, hosszantartó légies fedésű alapozó, akár érzékeny bőrre is. Nem tömíti el a pórusokat, nem nehezíti el a bőrt, viszont matt és hibátlan hatást kölcsönöz a bőrnek. Rhassoul agyag és Közösségi Kereskedelmi teafaolaj tartalmának köszönhetően segít a pattanások megelőzésében és a bőr tisztán tartásában. Nem tartalmaz petrolatumot és ásványiolajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsaklin09

2017. november 18.

Tulajdonképpen elégedett vagyok, bár talán egy hajszállal többet vártam. Számomra kb egy szinten van a L'Oréal Infallible mattító alapozóval, azt is nagyon szeretem, sőt eddig az volt a kedvencem, most ezzel együtt állnak a dobogó élén. Ennek talán az összetevői szebbek, természetesebbek, és tetszik, hogy van egy enyhe teafa illata felvitelkor. Szépen mattít, de az én bőrömet ez sem mattítja egész napra. Ettől függetlenül szeretem, könnyű eldolgozni, nem oxidálódik a színe, tartós, nincs maszkhatása, és nagyon széles színválasztékban érhető el. Én a 34-eset használom. Szerintem csak annak fog beválni, akinek zsíros a bőre, ha vannak száraz részek is az arcon, arra sosem jó egy mattító alapozó, hanem inkább hidratálóbb alapozó kell. Az árát sem tartom vészesnek a márka többi sminktermékéhez képest, sőt, kifejezetten korrekt, megéri. :)

Zsaklin09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

yasmine1122

2017. november 17.

Már a második tubusal fogyasztom, nekem nagyon bejött! Szépen mattít, elfedi a bőrhibákat, nem okoz pattanásokat. Nyáron a body shop fixálójával még a 40 fokot is bírja egész nap. :)

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Dalmicica

2017. november 9.

Vegyesek az érzelmeim...szép matt ez igaz, de minden apró száraz foltot kiemel...fedése nem erős,inkább csak egy enyhe közepes...sajnos sok reményt fűztem hozzá...Ennyi pénzért jobb alapozót is lehet kapni.

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

VAniko

2017. szeptember 22.

Ez az új alapozó konkrétan megmentette az életemet, azáltal, hogy egy rosszul sikerült kozmetikai kezelés után ki tudtam menni vele az utcára. Olyat tud, amit az alapozók nagy része nem: egyszerre fed és mattít. Csodás a fedése, még a leggyulladtabb piros területeket is eltakarja, a reggeli alapozás pedig este is tart (ebben egyedülálló). Ugyanakkor könnyed, nem nehezíti el a bőrt, hanem természetes összetevői által kifejezetten nyugtatja azt. Nekem ez az új 'must have' termék.

VAniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

vickyy

2017. szeptember 14.

A mattság rendben, viszont foltosan és közepesen fed , es sokat kell használni belőle ahhoz, hogy bàrmilyen eredmenyt elérjek. Kiemeli a porusokat, nem fogom ujra venni...Csalódás..

vickyy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Buddleja Davidii Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!