KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: LauraDel, Módosítva: 2018. január 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a melegítő maszk mélyen tisztít, eltávolítja a lerakódott szennyeződéseket, hidratál. Finom fahéj és gyömbér illata van. Minden bőrtípusra, de különösen a zsíros vagy kombinált bőrre ajánlott. A benne lévő gyömbér gyulladáscsökkentő anyagokat tartalmaz, és gátolja a gyulladáskeltő anyagok képződését.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Panda90

2018. január 11.

Termékmintát kaptam belőle, gondoltam kipróbálom. Érdekes egy termék... először kellemes, meleg, bizsergető majd 1-2 perc múlva már betonkeményre szárad. Lemosni viszonylag egyszerű és matt, friss lett a bőröm tőle. Összességében elégedett vagyok vele.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.