KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: LauraDel, Módosítva: 2018. január 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a melegítő maszk mélyen tisztít, eltávolítja a lerakódott szennyeződéseket, hidratál. Finom fahéj és gyömbér illata van. Minden bőrtípusra, de különösen a zsíros vagy kombinált bőrre ajánlott. A benne lévő gyömbér gyulladáscsökkentő anyagokat tartalmaz, és gátolja a gyulladáskeltő anyagok képződését.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Lunetta
Állapot: háromszor használtam, Helyszín: Biatorbágy/Budapest, fizetés: személyes átvétellel

hennniii

2018. június 25.

Kellemesen meleg, de nekem hamar eltűnik az érzés és meg se szárad az arcomon, pedig még sokat se kenek fel. Másnap olajosabb tőle az arcom, egynek elmegy, de nem veszem újra, majd szenvedve, de elhasználom. :(

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Magikalany

2018. február 19.

Jókat olvastam róla a honlapukon az értékelések között, ezért is vettem meg. A felkenés jó, de nekem már azzal is bajom volt, ahogy kinyomjam a tubusból - konkrétan csak úgy tudom kinyomni, hogy leteszem a földre és a lábammal nyomom, annyira nehezen jön ki. Pár percig jó meleg, aztán elkezd megkeményedni. Nekem úgy jó lemosni, hogy egy nedves vattakoronggal szedem le, nem pedig lemosom vízzel, mert utóbbinál nagyon sprőd lesz a bőröm. Összességében, lányok, ne adjatok ki érte pénzt, mert nekem nem tisztította ki a pórusaim, sőt, csak még jobban kiszárított, és nem is lett csodaszép végeredmény. Biztosan nem veszem újra.

Magikalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Panda90

2018. január 11.

Termékmintát kaptam belőle, gondoltam kipróbálom. Érdekes egy termék... először kellemes, meleg, bizsergető majd 1-2 perc múlva már betonkeményre szárad. Lemosni viszonylag egyszerű és matt, friss lett a bőröm tőle. Összességében elégedett vagyok vele.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.