KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Nutiganics bio arctisztító tonik, ami eltávolítja a smink- és lemosómaradványokat, nem szárít, de gyengéden tonizálja és élénkíti a bőrt. - eltávolítja az arctisztítót, a sminket és a szennyeződéseket - tonizál anélkül, hogy szárítaná a bőrt - 98%-ban természetes eredetű alapanyagokkal készült - előkészíti a bőrt a hidratálásra.

Thegreensophia

2016. április 12.

Szerettem! Kicsit zselésebb állaga van!

Thegreensophia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Szerettem! Kicsit zselésebb állaga van!

Poorcica

2016. március 23.

Angliában lakom és nagy leárazás volt ebből a termékcsaládból, így vettem egy tonert... gondoltam próba cseresznye, rég kiszerettem volna próbálni. Az illata kellemes, nincs az a parfum hatása hál istennek. Tényleg nem húzódik utána a bőr. Szépen tisztít, akár egy micellás víz. Érdemes kipróbálni,már csak az összetevők miatt is :) 5* mert tartja, amit ígér és nem szárít, ami nagyon ritka!

Poorcica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

Csilluska

2015. október 15.

Már évek óta nem használtam tonikot, nem is vettem volna meg ezt sem, csak arckrémet akartam, de egy nappali és éjszakai krém, arctisztító és ez a tonik egy csomagban csak 20€-ba került, úgyhogy megvettem, kipróbáltam. Nem igazán tudok róla rosszat elmondani, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert mint említettem, nem vagyok tonikos típus.

Csilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Jasa

2015. április 27.

Teszi a dolgát és jók az összetevői. Nálam betartja, amit írnak róla: nem szárít, eltávolítja a maradék sminket, koszt és tonizál. A kis kiszerelés nagyon praktikus utazáskor. Szeretem.

Jasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Klara79

2015. április 21.

Vettem egyet a kis kiszerelesbol kiprobalni, de ha elfogy megveszem belole a nagyot.

Klara79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Buddleja Davidii Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Nyári orgona kivonat, mely Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő.  A Farfalla cég szerint klinikai tesztek igazolják, hogy a nyári orgona 33%-kal növeli a bőr hidratáltságát az alkalmazást követő 2 órával.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.