KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2018-as karácsonyi limitált kiadás

A Peppermint Candy Cane kollekció kézkrémjének friss és édes illata a legnagyobb különlegesség az idei szezonban. Gondoskodj ünnepi hangulatodról és kezeid puhaságáról és védelméről a hideg téli időben ezzel a kézkrémmel.

• ápolja és védi a kezeket
  • borsmentás sorbet, a jeges narancs, a fehér liliom és az édes tonkabab illatjegyeivel

Heloise

2018. december 14.

Imádok mindent ami mentás, főleg ami cukros mentás... Csak amiatt vettem meg, hogy "karácsonyi hangulatba" kerüljek tőle, és ez volt ebből a termékcsaládból a legolcsóbb verzió...
Ha a hatását nézem viszont akkor tényleg elég gyenge....valahogy olyan mintha "rászáradna", rákötne a kezemre egy vékony rétegben. Nem puha és hidratált lesz, hanem olyan fura tapintású...
Mivel funkcióját tekintve mégiscsak kézkrém, ez így tényleg csak gyenge közepes, főleg ilyen horror árért. Szerintem ennek a márkának a termékei általában az illatokkal és nem a hatásaikkal adják el magukat, amolyan "divat-krémek". :)
Nem mindenki engedheti meg magának ugyanis, hogy csak egy kis hangulat miatt vásároljon ilyen drága kencéket... szóval aki kifejezetten gazdagon tápláló kézkrémet keres, ne ezt vegye meg.
De az illata... na az tényleg mennyei!!!

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 14.

De az illata... na az tényleg mennyei!!!

deezsina

2018. december 10.

A body shop kézkréme az egyik kedvencem, tápláló de nem ragadós és az illata rettentően sokáig megmarad. Az én kézbőrömre elég, nem érzem, hogy ennél erősebb krémre lenne szükségem.
Az utóbbi évek karácsonyi szériáiban akadtak mellényúlások, pl. a mostani vaníliás is émelyítően töményre sikeredett, tavaly volt még talán a spiced apple, ami izgi volt, a piros gyümölcsös pedig valamiért nem akar kikopni, pedig elég érdektelen illat szerintem, a régi gyömbérest nem értem, hogy miért nem hozzák vissza. Na most ez az édes-mentás verzió egyszerűen lenyűgöző!
Általában este használom, féltem egy picit attól, hogy a mentás illattal valami hideg, hűsítő dolog is járul, de szerencsére nem, nagyon kellemes édesre tisztul le.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

tothvivien1993

2018. december 6.

Nagyon selymes érzést ad :) az illata első szaglásra tetszett, aztán amikor felkentem hirtelen nem igazán, talán túl sok volt, de felszívódás után újra kellemes illatúnak éreztem (de azért a klasszik epres jobban bejön ;) )

tothvivien1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

slytherclaw

2018. december 6.

Fájó szívvel adok neki négy csillagot, mert ugyan az illata egy csoda, nekem sajnos a kezemre kevés. Gyorsan beszívódik viszont és nagyjából két kézmosásig finom puha is utána a kezem. Nyáron valószínűleg jobban fog teljesíteni, ha marad belőle addigra.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

dorabakro

Isteni az illata, hamar beszívódik, viszont nem igazán hidratálja a kezem

dorabakro
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Isteni az illata, hamar beszívódik, viszont nem igazán hidratálja a kezem

kovacsmesi1

2018. december 1.

Imádom az egész kollekciót, de a kedvencem ez a kezkrem. Tartós az illata, hidratal is, de nekem nagyon ki szokott szaradni a kezem télen, és ez egy picit kevés.

kovacsmesi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.