KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   990-1990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   990-1990 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 60 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Szilikon-, paraben és szulfátmentes sampon zsíros hajra

Ápolja a hajat természetes aloe vera tartalmával. Mivel nem habzik, ezért a tenyérben kis vízzel felhigítva használandó.

Orsika89

2017. július 1.

Minden mentes sampon, ami normálisan habzik és tényleg sikeresen kitolta a hajmosást 3 napról 5-6-ra. Erre megszüntetik. 3 éve használom, most kereshetek mást.

Orsika89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

eszta

2017. április 15.

Imádom a TBS termékeket, de ez egyszerűen borzasztó...2 naponta kell átlagosan hajat mosnom de ezután a sampon után már másnap úgy néztem ki, mint, aki egy hónapja nem mosott hajat... Habzása, illata rendben van, csak a fő funkcióját nem látja el a termék sajnos.

eszta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

DragonGirl2002

Korcsoport: < 18
2017. február 4.

Szerintem nagyon jó! A hajam más samponokkal már a második napon tiszta zsír volt, viszont ezzel a samponnal semmi zsír nincs a hajamon. Így három napig bírja, ami az én hajamnál csoda:) Hogy annyira ne szárítson, én hajmosás után még befújom a hajamat hajolajjal is.

DragonGirl2002
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 4.

dettusbettus

2016. október 29.

A boltban amire ránéztem, az eladó rá akart beszélni. Mivel nagyon szeretnék már végre találni egy olyan sampont, ami jó a szupergyorsan zsírosodó hajamra, megvettem. Pénzkidobás volt (2.100ft).
Az eladó azt ígérte, 5 alkalom után látni fogom a változást. Látom is. Közel 3 hete használom, nagyon nehéz lemosni a fejbőrről és a hajtőről, hajmosás után 6-8 órával már zsíros a hajam, másnap reggelre pedig vastag zsírréteg borítja a hajtöveket. Úgyhogy rosszabb a helyzet, mint előtte volt. A flakont elhasználom, mert titkon még remélem, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeket, de nem sok esélyt látok rá.

dettusbettus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

eniko04

2016. szeptember 4.

Nekem is ragacsos érzésű volt, és olyan furcsa sprőd volt a hajam vizesen, szerencsére szárazon jobb volt, de nem szerettem.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

blanka09

Korcsoport: < 18
2016. május 16.

Borzalom!!!! Ugyan a hajam nem zsírosodik annyira, viszont a fejbőröm brutálisan száraz.

blanka09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 16.

mahagony

2016. május 3.

Évek óta természetes anyagokat tartalmazó samponokat használok és gondoltam kipróbálom ezt is, de nagyon nem vált be. Ragacsos érzetet hagy a hajtöveknél, nehéz kiöblíteni. Zsíros hajra ajánlják, de pont erre nem alkalmas, nem ajánlom.

mahagony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Zsannus

2016. április 19.

Értetlenül állok a sok-sok negatív kritika előtt... A hajam 2-3 naponta szoktam mosni, de általában már a 2.napon kezd zsírosodni, ezért választottam ezt a sampont. Én egyetlen rossz tulajdonságot se tudok róla írni, sőt...nekem nagyon is habzik...vêgeredménye szép, !!fényes!! Ragyogó selymes haj. A banános kondicionálóval használo, abszolút bevált mind a kettő!
És nyugi egy samponról beszélünk! Nálam, újravevős!

Zsannus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

És nyugi egy samponról beszélünk! Nálam, újravevős!

bettbett

2016. március 29.

Sajnos nekem sem vált be, semmivel sem jobb, mint más természetes anyagokat tartalmazó sampon, ellenben sokkal drágább és ráadásul a fejbőrömet is nagyon szárította.

bettbett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

MissSzasa86

2015. október 28.

Egy szó: BORZALOM!!! Szerencsére csak utazó szettem volt belőle, de szörnyűűű!!! Már másnap ismét hajat kellett mosnom, semmi hatása nincs. Egyedül az illata jó, de semmi több. Senkinek nem ajánlom :( :( :(

MissSzasa86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!