KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

Száraz, sérült igénybe vett hajra - nem tartalmaz szilikont, szulfátot és parabeneket.

julia.tunde

2015. július 1.

Nekem bevált. Sok más természetes sampont próbáltam már (laverától kezdve az alverdéig), egyik sem volt ennyire jó. Ez szuperül habzik, jó az illata, az állaga, nem túl folyós, jól tisztít, szóval remekül teljesít. Megfelelően hidratálja a hajam, de amúgy is használok kondicionálót és hajvégápolót is utána. És hát remek összetevői vannak. Szerintem nem sok érte a 2000 ft. Nálam most ez a no.1. sampon :)

julia.tunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

rockroka

2015. április 18.

A szulfát mentes samponok között elfogadható ára van, és kellemes illata. Nem volt pénzem Kevin Murphy samponra (7000 Ft körül van), és mivel ez 'csak' 2000, viszont ugyanúgy károsanyagoktól mentes, rávoksoltam. Már újravettem azóta, lehet a JOY napokon is veszek még egy tartalékot a kuponnal. Semmi negatívat nem tapasztaltam használata során, elégedett vagyok vele.

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Ófiácska

2015. március 2.

Hát...nem vagyok tőle elájulva, már csak azért sem mivel 2 szer kell megmosni vele a hajat, igy 1 hónap alatt elfogyott..(heti 3 hajmosással). Az illata elmegy, egyik Nivea tusfürdőnek ugyanilyen illata van , úgyhogy szerintem semmi különleges. Hatása egész jó, nem szárít, jól is tisztit ( 2-szorra jól is habzik) de a borsos árát azért nem éri meg. Ennél sokkal olcsóbban ugyanilyen jó samponok vannak.

Ófiácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

kontrakcio

2014. január 19.

Nagyon szeretem ezt a sampont, az SLS-mentesek közül amiket eddig próbáltam, messze ez viszi a pálmát. Jó illata van, jó használni, habzik amennyire kell, nem ragad utána a hajam (más szulfátmentes samponnál előfordult már), nem is gubancolódik össze (bár én amúgyis mindig használok balzsamot). Szóval az én száraz hajam szereti, egyelőre maradok is nála.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

simple

2013. szeptember 29.

Soha semmitől nem volt ilyen gyönyörű a hajam, mint ettől a sampontól. Igaz váltogatom, nem mindig ezzel mosom, de rendszeresen sorra kerül. Imádom, biztosan fogok még venni.

simple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 29.

iringo

2013. augusztus 15.

Nem tudom nállam bevált, imádom. A hajamat nem szárította ki és nem is lett gubancos, bár én eddig is szilikonmentes sampont használtam. Balzsammal utánna szép és puha lett a hajam.

iringo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Skye

2013. március 28.

Nekem borzasztó volt. Szulfátmentessége miatt beszéltek rá az eladók, de nem érte meg. Annyira szerteszét szállóvá tette a hajamat, hogy ilyennek még sosem láttam. Még "szerencse" hogy csak a legkisebb kiszerelést vettem meg 1000 ft-ért. -.- Azt is úgy szedték elő a rejtekéből, mikor látták rajtam, hogy 1800ért tuti nem venném meg a nagyobbat

Skye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

menczelenike

2013. március 17.

Ez az a termék, amiről mindig változik a véleményem. Volt egy időszak, amikor csakis szilikonmentes samponokat használtam, többek között ezt is. Akkor valahogy nem tetszett, olyan fura tapintású lett tőle a hajam és gubancos. Most, hogy visszatértem a szilikonos samponokra és néha ezzel mosom meg, nagyon is jól működik. Egyébként jól habzik, szeretem az illatát, amit még 2 nappal hajmosás után is lehet érezni és szép fényes lesz a hajam. Tehát jelenleg nagyon is szeretem, 1-2 hetente szoktam beiktatni ezt a sampont. Az összetevők, az illat, állag és a külső megjelenés ötös, levonok egy csillagot a régebbiek miatt (aztán még update-elek).

menczelenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

renny07

2013. január 12.

Közös használatra vettem párommal. Az ő haja száraz, az enyém korpás, de amióta a TBS gyömbéres samponját használom, azóta szárazabb lett. Ezt a hatást szerettem volna ellensúlyozni.
Párom próbálta előbb- állítása szerint nem habzik és fura a haj állaga. Ez majdnem 1 hónapja volt- rendszeres használat után javult. Hozzáteszem, h ő szilikonos samponokat használt előtte.
Mivel engem is érdekelt a dolog, így kipróbáltam. Gyönyörűen habzott, kellemes illata van, és nem száraz a hajtövem:) Persze én előtte már vagy 6 hónapja áttértem a TBS gyömbéres, később pedig a banános balzsamra. Szóval jelenleg felváltva használom a samponokat, mikor melyiket igényli a hajam. Személy szerint szeretem ezt a sampont. Annyi a titok, h keveset kell belőle használni- tényleg nem kell sok, mert ez elméletekben nem habzik annyira, bár az én loboncomon jó adag habot kevert. A másik pedig, h türelem kell, amíg megszokja az ember haja a szilikonmentes életet. Én az elején úgy csináltam, h a TBS sampon után a balzsamom még szilikonos volt.

renny07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

GlamourAndStyle

2012. december 31.

Én nem tudom mit csinálok -esetetekben- "rosszul", mert nekem tökéletesen működik ez a sampon. Először az illata fogott meg, az valami hihetetlenül finom, bár nekem ez önmagában nem elég ahhoz, hogy egy sampon jó legyen. Most próbáltam először és direkt nem tettem utána a hajamra pakolást, csak a balzsamját, hogy lássam milyen a hatása. Az állaga szerintem tökéletes, kicsit folyékonyabb méz-szerű (lehet azért, mert tényleg van benne méz) és nekem kellemesen habzik is, nem kell a fél flakont kilocsolnom, hogy végre érezzem, hogy van valami a hajamon. Nagyon jól tisztított, elmondhatom, hogy szerintem még egy sampon után sem éreztem ilyen frissnek és tisztának a fejbőrömet, nagyon kellemes érzés és nekem egyáltalán nem lett száraz és fakú utána a hajam, pedig eléggé sűrű és vastagszálú, hosszú, szóval azért nem kevés hajtömeggel kell "elbánnia". Aki eddig nem merte megvenni én nagyon ajánlom. Én a kisebb kiszerelést vettem meg, az azt hiszem 200-250 ml és elég sokáig elég lesz. Amit ajánlok még hozzá az a Rainforest Coconut Oil, én azt hajmosás előtt teszem fel a hajamra pakolásnak és gyönyörű, csillogó, hidratált haj lesz a végeredmény! :)

GlamourAndStyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sucrose, Honey, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.