KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

Tartás nélküli, vékony szálú hajra hajra. A haj erőtől duzzadó, és dús lesz. Nem tartalmaz szilikont, szulfátot és parabeneket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sophia1110

2016. október 26.

Kis kiszerelésben vettem meg ezt a sampont, egyelőre csak próbára. Első használat után van jó meg kevésbé jó tapasztalatom vele.
A rossz az, hogy nekem az istennek nem akart habzani. Féltem, hogy ragacsos marad a hajam, de szárítás után semmi ilyet nem tapasztaltam. Sőt. A hajam sose volt még ilyen könnyű. Azonban így nap közepére kezd elnehezülni, félek estére csak rosszabb lesz.
Adok neki 3 csillagot, aztán meglátjuk, hogy a továbbiakban hogy reagál a hajam.

sophia1110
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

LanaW

2016. április 14.

Nekem ez sajnos nagyon nem jött be.. Alig tudtam kimosni a hajamból, olyan ragadós, olajos lett tőle. :-O 2x meg kellett mosnom a hajamat másik samponnal, hogy eltüntessem... Végül elajándékoztam a bátyámnak, ő nem tapasztalt ilyet, igaz neki kb. 3mm a haja. :-D

A balzsamot is megvettem hozzá, azt néha használom, de nem érzek semmilyen hatást...

LanaW
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 14.

simple

2016. február 8.

Nem jó. Nagyon száraz volt tőle a hajam és durva, a fejbőrömmel pedig szörnyű volt amit művelt. Tiszta korpás lett, piros, és fájt is. Kb. háromszor használtam, szerintem a kukáé lesz.

simple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 8.

kaméliáshölgy

2015. január 15.

Hát én samponban háromszor, három különböző márkánál csalódtam, ez az egyik. Vékonyszálú, hullámos, festett ombre hajam van, és kb. 3 hónapja váltottam szilikonmentes életre. Kár volt ezzel kezdeni... Az utolsó korpás időszakom még 13 éve volt, azóta semmi, de ez úgy, de úgy elrontotta a fejbőrömet, hogy csak na...
Pozitívumok: illata mesés, 2 napról 3-ra tolta ki a mosást, amiért eleinte iszonyú hálás voltam.
Negatívumok: már az első alkalommal is nehéz, csikorgós volt tőle a hajam, aztán megszokta. De úgy egy hónap után elkezdett viszketni, kb. 2 hét múlva meg beütött a korpa... Amit azóta sem tudok leszedni és az ombre haj sötét tövén nagyon szépen mutat.... Pszichikailag is eléggé megviselő, nemcsak a fejbőrömnek, szóval nem ajánlom, ráadásul 1990 ft, nem egy olcsó mulatság.

kaméliáshölgy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

ramnaat

2014. július 1.

A balzsamot már régóta használom, most beruháztam a samponra is. Sajnos kicsit drága, és a nagy kiszerelést már nem árulják, pedig az sokkal jobban megérte (volna). Tetszik a hatás, a nagyon vékony babahajam jó tartású, dúsabb lett, 3 napig tudtam kiengedve hordani, szóval nem is zsírosodott. Az illata is nagyon tetszik, bár kissé nehezen habzik. Az ára az egyetlen, amit túlzásnak érzek.

ramnaat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Momiji

2014. július 1.

Korpás és nehéz lett tőle a hajam. Nem vált be :/

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Korpás és nehéz lett tőle a hajam. Nem vált be :/

senskin

2014. február 5.

Azthittem beválik, mert tényleg szép lett a hajam és nem volt zsíros, kibírt pár napot vele. Nem dúsít, irreális az ára azzal szemben, amit valójában tud. Szóval ebből lehet csak pár flakon használat marad és új sampon után kell nézzek.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

szambi

2013. szeptember 30.

Fura, nekem nagyon bejön. Megemeli a hajtöveket és könnyedebb tőle a hajam. Közvetlen mosás után sem érzem azt a kicsit szárazkás érzést ami a szilikon és szulfát mentes samponoknál elő szokott fordulni. Sőt, nagyon kellemes lesz a tapintása tőle. Jól tisztít, és nem zsírosít.
Mondjuk én már évek óta ilyen "minden mentes" samponokat használok, szóval hozzá kell szokni, de ezt a sampont én kiemelkedően jónak tartom.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

marko.evelin

2013. május 5.

Kellemes az illata, jól habzik de az előttem szólóval egyetértve nem igazán ad volument a hajnak.

marko.evelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 5.

wishes

2013. január 28.

Megbízható sampon, viszonylag jól tisztít és jó az illata is, de semmi, abszolút semmi pluszt nem ad, nemhogy volument a hajnak.... A család többi tagja sincs odáig érte, ezért már hónapok óta árválkodik egy fél flakonnal a fürdőszoba sarkában.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid