KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 25.

Kiszerelés:   30ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hidratáló éjszakai gél kifejezetten a kombinált/zsíros bőr ápolására.

BarbiieBabaa

2017. május 1.

Nagyon jó! Nagyon szeretem. Eggyatalan nem zsirosit.. nagyon jo állaga van:)

BarbiieBabaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Nagyon jó! Nagyon szeretem. Eggyatalan nem zsirosit.. nagyon jo állaga van:)

nellik

2016. június 27.

A teafás nekem is jobban tetszik, de ez is teszi a dolgát, nem zsírosította a bőröm.

nellik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

telelle

2016. február 24.

Az első néhány használatnál tisztább, egységesebb bőrrel keltem, utána ez kezdett elmaradozni, a végén már csak azért kentem magamra, hogy fogyjon és hátha. Sajna az én problémámon nem segített. Kedvezménnyel vettem, de úgyis sok volt, azóta pedig az összetevőket is jobban nézem és ezt biza nem kenném mégegyszer magamra, főleg hogy az első néhány lényegében csak töltelék.

telelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Jrsmn

2016. január 14.

Nagyjából bevált, mert szépen egységesíti a bőröm, reggel boldogan nézek a tükörbe, de inkább visszatérek a teafáshoz, ez már egy picit zsírosítja a bőröm sajnos.

Jrsmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

Izabel

2015. november 17.

Eleinte nem éreztem hatásosnak, de aztán nagyon megszerettem. A nappali testvérkéjével együtt használom és még a nehéz napok előtt/alatt is rendben rendben tartja az arcomat. A bőröm hidratált és a pórusaim se "kiabálnak" :D

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Dalmicica

2014. november 12.

Az első éjszakai krém amit ha használok reggel nem tocsog az arcom a zsírtól. Az árával nem vagyok kibékülve, mert szerintem sok :( Amúgy imádom!

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

mrs.criss

2014. július 12.

olyan 50 éve keresek az arcomra hidratáló krémet.mivel kombinált bőröm van,néha már zsírosnak is mondanám ez nem egyszerű feladat.a történet a következő:kinonyomozom mi nem tenné zsíroskenyérré az arcom (10ből 9 embernek tökéletes) rohanok a boltba,megveszem, napokig próbálgatom,h "még nem fejtette ki a hatását,adok még pár napot stb stb" mígnem 2 hét után legkésőbb belátom h ettől is csak zsírosabb lett az arcom :(
de ez a krém TELITALÁLAT!!
hamar beszívódik, nem zsírosítja a bőröm,nem okoz pattanást,miteszert és mindeközben tényleg hidratál,nem változtatja sivatag szárazságúvá v hámlóvá az arcom :) 2 hónapja használom, mini kiszereléssel kezdtem,már megvettem a nagy utánpótlást :)

mrs.criss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

de ez a krém TELITALÁLAT!!

gina82

2014. július 1.

Elég jó véleményeket olvastam róla,így megrendeltem,mivel szerettem volna egy jó kis éjszakai hidratáló gélt,nem krémet.Nagyon örültem a pumpás kiszerelésnek, és hát az illata nagyon tetszik.Könnyen eloszlatható és nagyon jó az állaga is.Deee,sajnos nem vált be :( Tény,hogy nagyon jól felszívódik és akkor szép matt,sima,bársonyos lesz tőle a bőr,de reggelre rettentően bezsírosodik,sokkal jobban mint eddig bármilyen másik krémtől.Próbálkoztam többször,de mindig csak akkor volt reggel nagyon zsíros az arcom ha ezt használtam.A Bioderma Sébiummal még reggel is teljesen matt a bőröm.Sajnálom mert nagyon jónak ígérkezett :( A két csillagot az illatáért és az állagért adom meg.

gina82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Powderpuff Girl

2014. május 19.

Olyan 50-50%-ban megoszlik a véleményem róla. Egyrészt jó, mert a gél állagának köszönhetően tényleg szépen mattítja, kisimítja a bőrt reggelre, a pattanásokat is kezeli, így problémás, zsíros bőrre megfelelő lehet. Másrészt kombinált, vizhiányos bőrre ez kevés, az orrom és szám körüli részt nem kellően hidratálta. Kis kiszerelést vettem meg belőle, így nem bántam meg, de nagyban nem venném meg. Olyan kis átlagos...

Parfüm miatt vonok le még egy csillagot... éjszakai szérumba minek?!

Powderpuff Girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Parfüm miatt vonok le még egy csillagot... éjszakai szérumba minek?!

Zafír

2014. április 4.

Zselés jellegű, de inkább folyékony állagú. Felkenéskor hűsít, én nagyon szeretem az illatát. Könnyű krém, de nagyon jól hidratálja a szárazabb részeket, a zsírosabb részeket viszont nem terheli. Megnyugtatja a bőrt. Először a kisebb mintát vettem, de aztán a normál kiszerelést is megvásároltam. Minden este használom.

Zafír
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: PEG-8, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Trehalose, Urea, Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.