KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3190 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml és 20 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   3190 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 20 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Teafaolaj koncentrátum a pattanások, bőrhibák és gyulladások helyi kezelésére. A teafaolaj antibakteriális és heggyógyító hatása miatt tökéletes gyógyír a pattanásokra. Kend be este és reggelre nyoma se marad! Makacs pattanásoknál ismételd 2-3 napon át és a pattanás eltűnik, de a bőröd nem szárad ki!"

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Nem szárítja az arcbőrt
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

EvelinV5

2017. október 25.

Két hete használom minden este, az első héten alig vettem észre javulást az arcbőrömön, majd a második héten már látszott a hatása. Alapvetően főleg a pattanások után maradt apró pici hegek miatt vettem meg, valamint ha kijön egy-két patti, akkor legyen mivel kezelni. Nem egy csodaszer, még így két hét mindennapi használat után sem tüntetett el mindent amit ígért a termékleírás, viszont nem pontozom le, mert határozottan észrevehető némi javulás. Azt vettem még észre, hogy a tág pórusokat nagyon jól összehúzta. Ha elfogy valószínűleg nem veszem újra a borsos ára miatt, fele ennyiért is lehet venni ugyanilyen minőségű teafa olajat.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Brunooka

2017. október 23.

Nekem a kisebb kiszerelés van meg, már vagy 1 éve kitart az is. A pattanasokat bor hibákat minden esetben enyhíti, vagy akár le is hozza. :)

Brunooka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Dhewilgirl

2017. október 12.

Ez volt a Mannás teafaolajom előtt - itt szerettem bele magába a teafaolajba :) Gyorsan eltüntette a patikat, illetve én herpeszre használtam - ha láttam, hogy kezd puklisodni a szám, azonnal kentem, 2-3 óránként és így elő se jött. Nem vettem újra, mivel baromi drága - telenyomták bónuszban mindenfélével, amitől nem volt büdös, de legalább az árát megdobta...emiatt csak 4 csillag, ezt leszámítva csodaszer.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

bomberoo

2017. szeptember 29.

Gyorsan segít eltüntetni a pattanásokat, de mégsem szárít. Nagyon sokáig elég a 10 ml-s kiszerelés is!

bomberoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.