KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyen habzó arctisztító, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Közösségi Kereskedelemből származó kenyai teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattít és tisztább bőrképet eredményez, anélkül, hogy kiszárítaná az arcbőrt.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Alaposan tisztítja, frissíti és nyugtatja a bőrt
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

doris92

2017. november 19.

két nap alatt sikerült kitapasztalnom, hogy ettől a terméktől jelentek meg a homlokomon apró gyulladt pattanások. az életben nem tapasztaltam ilyet, még amikor nem használtam rá semmit akkor se volt ilyen... sajnos kidobott pénz volt. valakinek biztos jó, de én most szenvedhetek pár napot amíg helyre jön az arcbőröm

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Maknae

2017. október 31.

A napi rutinom része, minden reggel és este használom. Nekem segített a pattanásaim visszaszorításában, de egyáltalán nem tüntette el őket. Van látványos eredménye, de tökéletes bőrt senki ne várjon tőle. Csak egy olyat, ami alapozóval már szépnek tűnik.

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

viki0322

2017. október 11.

Nagyon dühös vagyok erre a termékre és nem tudom miért csinálja ezt. Először remekül működött nyáron, naponta esténként használtam főleg problémás terültre, zsíros bőröm volt de kb hónapja azt figyeltem hogy szét válik a termék egy átlátszó zöldes folyadékra és egy fehér krémes cuccra. Nehezen de összelehet rázni. De ami ennél bosszantóbb hogy mikor este használom másnap hatalmas gennyes gyulladások jelennek meg a területen ahol használtam és teszteltem ez a ludas. Sajnálom mert először nagyon szerettem maga a termék az júliususi hónapot ír a szavatossága nekem szeptemberben kezdte megadni magát a termék. Első TBS termékem volt. Nem jött be.

viki0322
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Dhewilgirl

2017. október 9.

Először jó volt. Aztán elkezdett irgalmatlanul szárítani. Most elvagyok vele, de igazából sok mindent nem csinál a fejemmel, maximum azt, hogy nem zsírosodik. Viszont húzódik azért tőle az arcbőröm amíg nem kenem fel rá a hidratálót... 3 csillag lesz, mert amíg problémás bőröm volt és nagyon zsíros, arra tényleg jó volt. De a picit zsírosra már nagyon sok.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Lamperttami

2017. szeptember 24.

Arctonikkal együtt használom, szintén teafa olajas változatot. 1 hete használom, jól tisztít, nem zavaró az illata, de érezni azt a tipikus teafaolaj illatot. Remélem hosszútávon beválik.

Lamperttami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

pEni

2017. szeptember 13.

Nekem bevalt,jol tisztit,kellemes hus erzest ad a bornek.
A gyulladascsokkento,pattanaseltunteto hatasat nem tudom megallapitani,mert nem mindig csak ezt hasznalom.
Pozitívum,hogy keves is eleg belole,igy eleg ladsan fogy :)

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nekem bevalt,jol tisztit,kellemes hus erzest ad a bornek.
Pozitívum,hogy keves is eleg belole,igy eleg ladsan fogy :)

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Methyl Glucose Dioleate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.