The Body Shop

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. december 1.

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3490 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Teafaolajat tartalmazó frissítő tonik, amely hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a felesleges faggyút az arcbőrről. Rendszeres használatával megelőzhetőek a mitesszerek és pattanások, hosszú távon tisztább bőrképet eredményez.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Mattítja az arcbőrt
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KRozi

2018. augusztus 19.

Este szoktam fürdèsnèl használni, pici vizzel felhabosítom a tenyeremben ès megmosom vele az arcomat.
Olyan sok változást nem tapasztaltam, eddig is voltak miteszereim.. ès a használa után is vannak.. de èn szeretem az illatát (teafa olaj...) ès szeretem, hogy hűsít.
Hidratáló kötelező utána, mert igen a teafa szárít.. száraz arcbőrüeknek nem ajánlanám.

KRozi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

SchmitterBettina

2018. június 29.

Nem rossz, igaz én csak az esti rutinhoz használom. Nem éri meg az árát, sima drogériás tonic is tud ennyit. A másik, nem tudom, hogy csak az enyém e , de az illata vmi irtó büdös, az a szerencse, hogy csak pár másodpercig lehet érezni.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

kdorci

2018. június 19.

Véletlenül ez került a kosaramba, nem pedig az arclemosó....:D Így utólag egyáltalán nem bánom. Nekem teljesen jól teszi a dolgát, igaz kevesebbet teszek a korongra, mint más típusú tonikokból, de meg vagyok vele elégedve. Nem egy csoda termék, de egynek jó :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

hennniii

2018. április 20.

Jó, én imádom ezt a tonikot, mert frissít és lehúzza a gyulladást az arcomról, szerintem megéri az árát. Az illata is kellemes, bár erős, de nem mű. Nagyon tudom ajánlani!!!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Gellka

2018. március 26.

Évek óta használtam már ezt a terméket,amikor is rá kellett jönnöm hogy nagyon nem volt jó a bőrömnek. Legtöbbször csak kiszárította és ideig óráig hatott a patikra,de jobb nem lett tőle. Szerencsére azóta rátaláltam a sok jó magyar beauty bloggerre és már alakulok😁

Gellka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Bogyopar

2018. március 13.

Számomra nagyon nem vált be ez a termék, kipattogtam tőle, pedig vannak pattanásaim és annyira nem is száraz a bőröm.
Sajnálom, mert szeretem a Body Shop termékeit és nagyon szimpatikus az állatkísérletek ellen való fellépésük.
Biztos az én arcommal volt a gond.

Bogyopar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

Biztos az én arcommal volt a gond.

creammaniac

2018. március 6.

Sok jót olvastam erről a termékcsaládról, ezért beruháztam a tonikra. Pattanásos bőrre nekem nem volt elég, nem segített. Aztán kitaláltam, hogy felturbózom kicsit és teafaolajat cseppentek bele. Na, így már okés, nekem a teafaolaj a megváltás, ha pattanásokról van szó.

Nem rossz termék, de mivel önmagában nem használt, ezért nem fogom újra megvásárolni.

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

nori93

2018. február 16.

Az én bőröm zsíros és pattanásos, de ez a termék nem tudta felvenni vele a harcot..inkább csak szárította a bőröm..Pattanások ugyanúgy megmaradtak nem nagyon használt pedig az ehhez tartozó arclemosót használtam.....nagyon szerettem volna, hogy jó legyen :(

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

doris92

2018. január 4.

A sima arctisztítót rendeltem meg, de nekem sajnos nem vált be, tele van. Kb porosodik... Akit érdekelne olcsóbban az eredeti áránál az írjon a sebestyendorika@gmail.com e-mail címre.

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

pinkyNetty

2017. november 21.

Mattító nappali arckrémmel együtt kombinálva csodákat művelt a bőrömmel.
Állandó zsírosodó, sminkelés után néhány órával fénylő hatás elmúlt.
Sminkalapnak is tökéletes!
Pattanásaim száma látványosan csökkent, bőröm sokkal egészségesebb.

pinkyNetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Mattító nappali arckrémmel együtt kombinálva csodákat művelt a bőrömmel.
Állandó zsírosodó, sminkelés után néhány órával fénylő hatás elmúlt.
Sminkalapnak is tökéletes!
Pattanásaim száma látványosan csökkent, bőröm sokkal egészségesebb.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.