KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. december 1.

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3490 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Teafaolajat tartalmazó frissítő tonik, amely hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a felesleges faggyút az arcbőrről. Rendszeres használatával megelőzhetőek a mitesszerek és pattanások, hosszú távon tisztább bőrképet eredményez.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Mattítja az arcbőrt
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

Bzsofia35

2018. december 7.

Hűsítő tonik , de semmi extra egy drogériás is tud ennyit ( vagy többet ) negyed ennyi pénzért !

Bzsofia35
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Ppetra88

2018. december 6.

Minden este ezt a tonikot használom az esti arctisztító rituálémhoz, már kétszer újravettem!
Nagyon szeretem, nekem bejött! Abszolut nem zavaró az illata!
Használat előtt fel kell rázni, úgy a legjobb. Az egyetlen negatívum talán, hogy egy picit húz utána az arcbőröm, kicsit kiszárítja, de utána úgyis felteszek még egy hidratálót, szóval emiatt nem vontam le pontot sem.

Ppetra88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Nagyon szeretem, nekem bejött! Abszolut nem zavaró az illata!

balkri

2018. december 6.

14-15 éves lányaimnak vettem, de én is kipróbáltam. Teszi a dolgát és nagyon kellemes az illata. A lemosó és a habzó arctisztitóval felváltva használva sokat javított a kamasz lányom bőrén!

balkri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 6.

hm22

2018. december 3.

barátnőim ajánlották és esküdtek rá, hogy csodaszer.
összeségében elégedett vagyok, mert ha gyulladt nagyon a bőröm akkor azon enyhít, de egyébként nem egy csoda

hm22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

barátnőim ajánlották és esküdtek rá, hogy csodaszer.

Tothxheni

2018. november 30.

A géles lemosójához hasonlóan hosszútávon ez is sok a bőrömnek, de ha gyors segítség kell akkor mindig ehhez nyúlok. Inkább este használom utána egy gélesebb hidratáló és pár nap alatt érezhetően visszahúzza a zsírosodást. Én az utazó kiszerelést veszem belőle.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

palszabod

2018. november 13.

A teafaolajos lemosóval együtt használom. A pattanásos bőrömnek nagyon jót tesz. Használat előtt alaposan felrázandó, mert van, hogy a szilárd anyag leülepszik az aljára.

palszabod
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

summer88

2018. október 30.

Már többször is vásároltam, mert elég jól megtisztítja az arcbőrt. A teafaolaj és az alkohol miatt frissítő érzetet kelt használat után. Általában akkor használom, ha nagyon kipattogzom, vagy neki esek néhány patinak, utána fertőtlenítésre és gyulladás csökkentésre jó. Minden nap nem használom, mert az alkohol eléggé szárítja a bőrt. Emiatt nem adok max. pontszámot.

summer88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Banszky

2018. október 29.

Egy kicsit csípi és szárítja az arcom de ez az én egyéni problémám mert alapból száraz az arcom de sok a pattanásom és mitesszerem. Ezekre remek a termék,gyorsan lehúzza a pattanást és úgy tisztítja az arcom,mint még semelyik más tonik. Gyors krémezés utána és már semmi probléma. :)

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

lauraszolloskei

2018. október 2.

Nagyon bevált! Bár egész arcra nem használom, csak a pattanasokra közvetlenül illetve a zsirosodásra hajlamos területeken, mert nagyon szárít. Nekem így kevés kell belőle. Nyári sminkalapnak is jó. Viszont kiváncsi lennék, hogy sima teafaolajjal is ugyanazt a hatást érném-e el 🤔

lauraszolloskei
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

KRozi

2018. augusztus 19.

Este szoktam fürdèsnèl használni, pici vizzel felhabosítom a tenyeremben ès megmosom vele az arcomat.
Olyan sok változást nem tapasztaltam, eddig is voltak miteszereim.. ès a használa után is vannak.. de èn szeretem az illatát (teafa olaj...) ès szeretem, hogy hűsít.
Hidratáló kötelező utána, mert igen a teafa szárít.. száraz arcbőrüeknek nem ajánlanám.

KRozi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.