KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4790   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stellaa, Módosítva: 2017. május 18.

Ár:   4790
Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Ez az olajmentes, géles állagú hidratáló krém könnyedén felszívódik és tökéletes a kombinált bőrre. A tengeri hínár vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz, melyek egyszerre hidratálják és tisztítják a bőrt. Ez az "okos" tengeri hínár kivonat eltávolítja a felesleges olajat az arcbőrről, a fénylő részeken mattítja, a száraz részeken pedig hidratálja és táplálja azt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Maknae

2017. október 31.

Mivel zsíros a bőröm, nagyon sok szárító terméket használtam, amiktől konkrétan elkezdett leperegni az orcáimról a bőr. Erre a problémára javasolták ezt a krémet, és velem csodát tett. Imádom felkenni, egyből érzem, hogy elkezdi táplálni a bőröm. Mattít is, de ez leginkább csak akkor tartós, ha otthon teszek-veszek smink nélkül. Ha sminkelek (vagyis ha bárhova kimozdulok), akkor sajnos minimális a hatása. Pár óráig szép matt a bőröm, de 4 órától felfelé már csúnyán zsíros.
(Viszont felkenés után 1-2 perc alatt nagyon szépen felszívódik, szóval nyugodtan lehet rá sminkelni; ezt szeretem benne. :))

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

katica22

2017. október 15.

Termékmintát kaptam csak, egy hétig tudtam tesztelni ezt a kis csodát. Illata az a finom friss-tenger-és kicsit gyümölcsös nekem. De nem okozott pattanásokat, nem csillogott tőle a bőröm. Nagyon jó kis termék.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

BDzs001

2017. augusztus 31.

Azt gondolom, hogy hidratálóként jól müködik, viszont az én börőm pattanásos lett tőle...

BDzs001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

0bikbik0

2017. június 1.

Nem tudom, mit is írhatnék erről a krémről. Sajnos, olyan semmilyen.
Az igéreteket nem hozza, amire jól használható, az a hidratálás, egyéb áldásos hatásait nem tapasztaltam. Kellemes, könnyen felkenhető géles-krémes állaga van, könnyen beszívódik, de ennyi. Ez sem kevés, de ennél azért többet igér, így kicsit csalódás.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 1.

Nem tudom, mit is írhatnék erről a krémről. Sajnos, olyan semmilyen.

Stellaa

2017. május 27.

Valóban mattit, a száraz részeket hidratálja, a zsíros részekről eltávolítja a felesleges olajat,könnyű hamar beszívódik és nem ragad.Alapozó alá is nagyon klassz.

Többszöri használat után más a véleményem, nem tart sokáig a matt hatás, kifényesedik pár óra múlva,de nem olyan vészes. Bár időjárás függő is.

Stellaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

kornzsofi

2017. május 27.

Jól hidratál, könnyű, gyorsan felszívódik, kevés is elég belőle. Az illata nem szagolgatni való, de nem is kellemetlen. A mattító hatást nem vettem észre és a pattanásaim sem tűntek el, de kiegyensúlyozottabb a bőröm, mióta használom.

kornzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

mliptak

2017. május 23.

A kombinált bőrömre ajánlotta az eladó, és az állaga miatt tetszett is így megvettem. Meg nem bántam, jó kis "krém", de sajnos nekem nem használt semmit. Sem mattabb, sem hidratáltabb nem lett a bőröm. Elhasználtam, de nem fogom újra venni.

mliptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.