KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadású, őszies illatú, Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal és brazil szója- és babassuolajjal gazdagított kézkrém, amely az őszi-téli hónapok egyik legfontosabb kiegészítője. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet és mivel napközben bármikor használhatod, pillanatok alatt otthonos, őszi hangulatot varázsol köréd!

liv22

2018. július 8.

Az abszolút kedvenc limitált illat. Ősszel betáraztam belőle, mert imádom az illatát és az állagát is. Sűrű, gazdag textúrájú, érezhető, hogy a hidegebb időkre készült. Ennek ellenére azonnal beszívódik és remekül hidratál. Kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Remélem, idén is kapható lesz.

liv22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

lbetti

2018. március 2.

Imadom az illatat, nagyon kellemes es nagyon intenziv. Jol hidratal, keves is eleg belole. 5*

lbetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

kdori6

2018. február 20.

iszonyat intenzív illata van,és nagyon sokáig megmarad ! azt hittem kevés lesz ez a kiszerelés,és hamar elfogy, de nagyon sokáig elég,mert egy használatkor kevés is elég.

kdori6
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Vexi

2018. február 20.

Ajándékba kaptam ezt a csodás kézkrémet, és már most azon gondolkodom, hogy vajon mi lesz velem, ha elfogy... :) Isteni illata van, és nagyon szépen ápolja a kezem. Nekem is már sebesre volt száradva, de amióta ezzel kenegetem, azóta kezd rendbe jönni.

Vexi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Magikalany

2018. február 19.

Drága és nekem hatástalan. Nekem télen annyira száraz a kezem, hogy szétreped, vérzik és ez sajnos semmit sem tud vele kezdeni. Az illata nekem ízlett, de az nem sokra elég fájós kéz esetén... Ami nekem használgat, az a Sante és a Terra Naturi kézkrémei, de azok sem tökéletesek, keresem még az igazit; ezt viszont nem veszem újra. Ami még tetszett, hogy tényleg hamar beszívódik és nincs utána zsíros érzés, de a Terra Naturi is tudja ezt.

Magikalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

lindacica

2018. január 30.

Sajnos a tökös testvajról pont lecsúsztam, ezért vettem meg a kézkrémet. Az illata isteni, bár szerintme a tökhöz semmi köze sincs. Nagyon jól hidratál, a szokásos The Body Shop minőség.

lindacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

ReiraShiver

2018. január 1.

Kár, hogy ilyen drága. Egy kis pötty is elég belőle. Gyorsan felszívódik, tartós, és nagyon jó illata van. :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

kockasfulu

2017. november 24.

Nagyon szuperül hidratál, ahogy az összes többi TBS-es kézkrém is. Lehet, hogy pici, de ritkán kell használni az intenzitás miatt.
Az illata hosszútávon beszívódás után már nem annyira jön be, mint elsőre, ezt sajnálom csak.
(Ha lehetne fél pontot is adni, 4,5 lenne.)

kockasfulu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

(Ha lehetne fél pontot is adni, 4,5 lenne.)

Luri

2017. november 10.

Semmi sem tette így rendbe a kezem mint ez a csodakrém. Nagyon hamar beszívódik, remekül hidratál és ráadásul fantasztikusan puhává varázsolja a bőröm. Egyszerűen zseniális és az illata is nagyszerű. Sajnos elég drága annak ellenére, hogy kicsi a kiszerelés, de mivel sokkal-sokkal jobb mint bármi, amit eddig próbáltam, abszolút megéri.*****

Luri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

eszterker

2017. november 1.

Jó az illata, hamar beszívja a bőröm, puha lesz tőle a kezem, de szerintem nagyon túl van árazva.

eszterker

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!