KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadású, őszies illatú, Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal és brazil szója- és babassuolajjal gazdagított kézkrém, amely az őszi-téli hónapok egyik legfontosabb kiegészítője. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet és mivel napközben bármikor használhatod, pillanatok alatt otthonos, őszi hangulatot varázsol köréd!

Ár: 1200 , Eladó: Wee
Állapot: használt, képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel(készpénz), posta és csomagpont is megoldható előre utalást követően

ReiraShiver

2018. január 1.

Kár, hogy ilyen drága. Egy kis pötty is elég belőle. Gyorsan felszívódik, tartós, és nagyon jó illata van. :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

kockasfulu

2017. november 24.

Nagyon szuperül hidratál, ahogy az összes többi TBS-es kézkrém is. Lehet, hogy pici, de ritkán kell használni az intenzitás miatt.
Az illata hosszútávon beszívódás után már nem annyira jön be, mint elsőre, ezt sajnálom csak.
(Ha lehetne fél pontot is adni, 4,5 lenne.)

kockasfulu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

(Ha lehetne fél pontot is adni, 4,5 lenne.)

Luri

2017. november 10.

Semmi sem tette így rendbe a kezem mint ez a csodakrém. Nagyon hamar beszívódik, remekül hidratál és ráadásul fantasztikusan puhává varázsolja a bőröm. Egyszerűen zseniális és az illata is nagyszerű. Sajnos elég drága annak ellenére, hogy kicsi a kiszerelés, de mivel sokkal-sokkal jobb mint bármi, amit eddig próbáltam, abszolút megéri.*****

Luri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

eszterker

2017. november 1.

Jó az illata, hamar beszívja a bőröm, puha lesz tőle a kezem, de szerintem nagyon túl van árazva.

eszterker

Timitami

2017. október 31.

Mesés az illata, a vanília és a sütőtök egyvelege, én mind a kettőt kiérzem belőle. Már-már függőséget okoz, és az a jó, hogy ez az illat nagyon tartós. Mikor este bekenem vele a kezem, reggel ébredéskor is illatozik a kezem. Amikor beszálok az autóba és bekenem vele a kezem, az egész autót belengi ez a számomra nagyon tetszetős illat. Jó meleg illat, hideg időben kifejezetten jót tesz a léleknek, engem legalábbis feldob. Nem hagy ragacsos érzetet, szépen beissza a bőröm, szabélyszerűen elterül rajta, és mivel nem túl vastag krém, könnyen eldörzsölhető a kezeken, ujjakon. Nagyon finom puha lesz tőle a bőr a kezemen, de az átlagosnál picit több szükséges belőle egy alapos kézápoláshoz. És mivel pici a kiszerelés, gyorsan fogy - nem kevés pénzért. Elneveztem hobbi kézkrémnek, az illata miatt tényleg jó időnként használni, így ősszel az ápoló, hidratáló hatása is rendben van. Szerintem télen se lesz rossz, főleg, ha kesztyűt hord az ember a nagy hidegben. De ha azt szeretném, hogy sokáig kitartson (hogy minél tovább használhassam ezt az illatot), akkor nem tudom használni mindennap napi 2-szer, 3-szor, így felváltva használom egy másik kézkrémmel. És ez így tök jó szórakozás :-) 4,5 csillagot adnék neki szívem szerint, de mert azt nem lehet, megadom az ötöt leginkább az ilata miatt, bár a Neutrogéna kézkrémekkel azért nem veszi fel a versenyt.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

ftmea13

2017. október 29.

Én nagyon szeretem, főleg az illata miatt, de annyira pici kiszerelés, hogy egyszerűen sajnálom használni, főleg ennyi pénzért. Nekem nagyon jól hidratálja a kezeimet, bár őszintén szólva nincs is nagy "táplására" szükségük, de nagyon szeretem használni a kézkrémeket, de főként csak a pumpkin illat miatt szereztem be, viszont megmarad számomra amolyan egynek jó lesz így az ősz/télre, de ugyanilyen jó őszies illatú, hidratáló hatásút fele ennyiért is találok.

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

GNóri

2017. október 28.

Sajnos nekem ez csak egy 'elégséges'. A hidratáló hatása átlagos, de csak akkor, ha két rétegben kenem fel. Egy rétegben az én bőrömmel nem sok mindent csinál, így ez a kicsi kiszerelés nem túl gazdaságos. Az illata is nagyon gyenge, számomra ez volt benne a legnagyobb csalódás, ebből az őszi-téli, fűszeres-édeskés illatvilágból sokkal többet ki lehetett volna hozni. Ez csak egy szörnyen szintetikus vanília, hiába akarják a most divatos 'pumpkin'-nal eladni.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

angyalka1225

2017. október 26.

Újabb kedvenc kézkrémem a TBS-osok sorában. :) Az illatából tényleg jobban kiérződik a vanília, mint a sütőtök, de így is kellemes. Nyári melegben biztos sok lenne nekem, de így összel már pont jól esik -ahogy a csomagolására ránézni is. Megfelelően hidratál, elég csak akkor újrakennem, ha már párszor kezet mostam. Remélem, jövőre viszontlátjuk.

angyalka1225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

frostbites

2017. október 26.

Mostanában tök mániában égek, minden kell amiben van tök. Ez a termék se maradhatott ki, és nem csalódtam. Az illata remek, nagyon finom és számomra nem émelyítő. Igazi őszi illat🍁, még barátomnak is tetszett. Van TBS kézkrémem így tudom hogy ezek jók. Kár hogy csak limitált. 😞🎃

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Black Fairy

2017. október 24.

Remek kézkrém! Gyorsan beszívódik, jól hidratál, kellemes az illata - én inkább vaníliát érzek, de egyáltalán nem bánom, hogy nem túl tökös....én még a "kellemes süti" illatnál járok, de el tudom képzelni, hogy valakinek már túl sok.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!