KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadású, őszies illatú, Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal és brazil szója- és babassuolajjal gazdagított kézkrém, amely az őszi-téli hónapok egyik legfontosabb kiegészítője. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet és mivel napközben bármikor használhatod, pillanatok alatt otthonos, őszi hangulatot varázsol köréd!

googles

2017. október 20.

Krémként jól teljesít, puha tőle a bőr. Az illata édes, vaníliás. Vagy imádja valaki, vagy émelyeg tőle. Mostanában én inkább az utóbbi.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

alizee

2017. október 20.

névnapomra kértem látatlanba mert gondoltam biztos isteni őszies illata van. hát sajnos tévedtem, nem rossz de köszönő viszonyban sincs a sütőtökkel, inkább egy kicsit marcipános beütése van a jó erőteljes vanília illatnak. azthiszem az avon-nak van valami hasonló illatú kézkréme.
pluszban amikor megláttam mennyire picike kiszerelés ez ennyi pénzért sajnáltam az egészet... ezt leszámítva az én kezemet nagyon klasszul hidratálja és a kezdődő ekcémámmal is elbír a napi nagyon sok kézmosás ellenére is extra puhák a kezeim, bár majd meglátjuk mínuszokban is így szuperál-e.
sajnos az illata és az ára miatt egy-egy csillag mínusz. ennyi pénzért vannak ugyanilyen jó kézkrémek nagyobb kiszerelésben.

alizee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Lencseee

2017. október 18.

Borzaszto nagy csalodas ez nekem. Rajtam ez konkretan kokuszos illatintenzitas kozepes,arfekves magas, hidratalo hatas kozepes vagy annal rosszabb.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Feketemacska

2017. október 12.

Az illata szerintem nagyon kellemes. Vágytam már valami őszies dologra és kézkrém is kellett ezért ezt választottam. Könnyen beszívódik és puha bőrt eredményez de az árát sokallom. Ennyiért nagyobb kiszerelést is adhatnának. Jó, első The Body Shop-os vasarlásnak is jó volt, de nem lessz rendszeres nálam. Kissé drágallom a termékeiket.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

seppunkata

2017. október 11.

Úgy megörültem neki, mikor megláttam kintről, mert vágytam valami őszies, tökös illatú piperére. Barátommal be is mentünk a boltba, megszagolgattunk mindent, ő egyenesen el volt ájulva az illatától, én már épp raktam volna vissza, mert túl sokat hezitáltam, mikor ő szó szerint rábeszélt, hogy ez neki mennyire tetszik, és ő megvenné a helyemben. Jó-jó, végül is nem bántam meg, de nem vagyok elájulva. Szerintem nem éppen tökre hasonlít az illata. Leginkább úgy tudnám leírni, mintha "dohos vanília" lenne. Egyébként tetszik a csomagolása, illetve teszi szépen a dolgát, ilyenkor ősszel már rég ki szokott repedezni a kezem, de eddig még bírja. Viszont nem túl takarékos, általában a kézkrémekből elég egy pici borsónyi mennyiség, de ezt nem lehet elég gyorsan szétkenni, mert olyan hirtelen beszívja a bőröm. Szerintem ehhez az árhoz több gramm termék járt volna.

seppunkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Dhewilgirl

2017. október 9.

A boltban lévő tesztert próbáltam ki - ez szerencsére nem volt olyan büdös, mint a testvaj, itt csak az irgalmatlanul erős vaníliaillat érződik, viszont szerintem már ez az erősség is kellemetlen. Könnyen beszívódott és puha bőrt eredményezett, és nagyon sokáig érződött az illat - viszont itt is "Labello-effektust" érzek, mert utána estére irgalmatlanul kiszáradt a kezem. A 3 csillagot megkapja a hatásáért, de az illat és az utólagos kiszáradása mínusz 2...

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

szilvasitimea

2017. október 6.

Igazából csak meg akartam szagolni, mert nagyon kíváncsi voltam már rá. De egy kézkrémet elhoztam, annyira isteni illata van,...jó édes, kicsit marcipános beütése van,de vaníliás inkább. Picit nehezebben szárad be, de ha megszárad finom puha lesz tőle a kezem.Imádom az illatát, bekentem vele az irodánkban a kezem, és mindenki szagolgatta a levegőt, hogy mi ez a jó illat :))))

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

messalinam

2017. október 5.

Vanília és pirított tökmag illat! Őszintén szólva kicsit csalódott vagyok,valami különlegesebb illatra számítottam... Elég jól hidratál és viszonylag híg,könnyű eldolgozni,hamar beszívódik. Kellemes kis termék,de az árát eltúlzottnak tartom.

messalinam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

HontiAgi

2017. október 5.

Elhoztam, mert valamit mindenképp ki akartam próbálni a termékcsaládból, és kézkrémből mindig elfér +1. A kis kiszerelést és a tubusdesignt pont ugyanúgy szeretem mint az összes többi TBS kézkrémnél. Az illata egészen érdekes, sütőtököt - amire a leginkább számítottam - kb egyáltalán nem érzek benne, helyette enyhén vaníliás, édeskés, rajtam leginkább fűszeres, és ahogy a boltban segítkező csajszival kitaláltuk kicsit pirított tökmagos. Pont elégé natúr illat hogy ne unjam meg és bármikor szívesen nyúljak érte. Minőségre hozza a szokásos TBS papírformát, kellemesen puhítja a kezemet, viszont hosszútávú vagy különösebben radikális megoldást biztos nem nyújt majd a tél folyamán. Az ára miatt szokás szerint egy csillaggal kevesebb, de egyébként nem bántam meg, hogy megvettem. :)

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!