KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A C-vitaminos hámlasztó gél új formája gránátkőőrleményt tartalmaz. Ez a féldrágakő kiválóan alkalmas az alapos és intenzív heti pílingre. Az eredmény: láthatóan és jelentősen jobb bőrtextúra és bőrtónus. Kend az arcodra, és masszírozd be körkörös mozdulatokkkal, hogy javítsa a bőr textúráját. Hetente egyszer használd! - eltűnteti az elhalt hámsejteket - selymessé és puhává teszi a bőrt - ragyogóbbá teszi a bőrt - javítja a bőr szerkezetét és tónusát

dbsdn

2017. március 10.

Szeretem a kozmetikai kezelések között (vagy ha úgy alakul, hogy hosszabb ideig nem tudok kozmetikushoz elmenni, akkor ) én magam otthon is karbantartani a bőrömet, és ehhez régóta kerestem már egy jó arcradírt. A bőrproblémám időnként egyenetlen felszínben is megmutatkozik, és ezzel a mikrodermabráziós arcradírral csodálatosan simává, és egyenletessé válik a felület, illetve nagyon szépen előkészíti a bőrömet pl. az arcpakoláshoz.
Pár percig (max.2-3) ha körkörösen radírozom az arcomat, nem túlságosan rányomva a szemcséket, akkor nem okoz irritációt sem.
Tökéletesen elégedett vagyok vele, eddig nem találkoztam más termékkel, ami ilyen finom szemcsés lett volna (nekem a nagyobb szemcsék annyira nem váltak be) és ennyire szép eredményt hozott.
Újraveszem-e: igen!

dbsdn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Újraveszem-e: igen!

Zsuszie84

2017. január 31.

Az egyik kedvenc radírom, nagyon szeretem! Első használatkor kissé fura, mert az apró szemcsék miatt nedves homok érzete van. Viszont utána érzhetően puhább és simább tőle az arcbőr. Én a teafaolajos maszkkal szoktam kombinálni, mivel a radír után a maszk még jobban be tud jutni a pórusokba, és még hatásosabban tisztít. Mindig újraveszem, ha elfogy.

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

ErdelyiDiana

2016. május 25.

Az egyik legjobb arcápoló termékük! Apró homokszerű szemcséket tartalmaz érzésre, utána babapopsi bőröm lesz. Nagyon szeretem. Nagyon kevés kell belőle, sokáig kitart.

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

bingus86

2016. március 26.

Az egyetlen igazán jó termékük,amit eddig használtam.Olcsón vettem külföldön outlet-ben,talán fele annyi sem volt,mint itthon. Nagyon szép,üde és érezhetően puhább lesz tőle az arcom.

bingus86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Széncinke

2016. március 12.

Jó arcradír, végre nem olyan, aminek elolvad a szemcséje, mielőtt radírozna. Hetente egyszer használom, utána selymes, sima, felfrissült lesz a bőröm. Nem okoz szárazságot sem.

Széncinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

zsozso11

2015. december 29.

Kellemes az illata, nem túl durva termék, enyhén, de hatásosan radíroz. Könnyen lemosható, és nem okoz bőrszárazságot a használat után.

zsozso11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

Munyi

2015. november 22.

Sok ideig elég egy tubus. Nekem kifejezetten tetszik, hogy sok, durvább szemű radírozó részecske van benne, így legalább érzem, hogy történt valami az arcommal. Jól radíroz, nem habzik, inkább krémes az állaga. Az illata nekem kifejezetten büdi, de nem ez a szempont, utána úgyis krémet használok. Hámló, fakó arcbőrt szépen rendbe hozza.

Munyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

andisz

2015. november 21.

Konnyen kenheto, keves kell belole es nagyon szep, egyenletes lesz a bor - nem feszul meg az erzekeny borom sem utana. Citrusos Iilata is nagyon kellemes.

andisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Lalage

2015. október 3.

Évek óta használom, a legjobb arcradír a világon. Rengeteg apró kis szemcsét tartalmaz, kiválóan és erősen radíroz, miközben finoman hámlaszt is. Kevés vízzel viszem fel az éppen csak nyirkos arcbőrömre, hetente egyszer.

Lalage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

fodorkata

2015. június 26.

Felét használtam el eddig, de nekem csalódás volt. Sok kell belőle az arcomra, kissé húzódott a bőröm utána, más frissítő hatást nem tapasztaltam az illatán kívül. Ezért az árért sokkal átütőbb eredményt vártam.

fodorkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/