KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritterdaniella, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Az Argánolaj ápolása és a gyorsan, könnyedén beszívódó testápoló kitűnő páros a gyors és hatékony testápoláshoz. Legyen az a reggeli fürdés után, munkában egy elcsípett szünetben, vagy egy esti kis lazítás közben, biztosan a megfelelő társat találod meg az Argánolajos testápolónkban.

A Méltányos Közösségi Kereskedelemből beszerzett Marokkói argánolaj nem csak az egyedi, szárazság elleni eszenciájával hódít, hanem a mögötte lévő történet is csodálatos. Hiszen az olaj előállítása több száz berber nőnek ad munkát, ezzel együtt tiszteletet és lehetőséget egy jobb életre.

Timitami

2017. november 29.

Nekem nagyon tetszik. Kifejezetten intenzív az illata, édeskés beütésű, engem megnyugtat, felüdít, és örömhormonokkal áraszt el. Nagyon jó érzés felkenni a bőrre, szerintem ez nem vizes, hanem krémes állagú, de azon nyomban beszívódik a bőrbe, úgyhogy rögtön lehet öltözködni a használata után. Puhává, simává, selymessé teszi a bőrt, jó utána végigsimítani a bőrön. Mondjuk nekem ezt könnyű elérni, egy egyszerűbb testápolótól is hidratált a bőröm, szárazabb bőrre vélhetően többet kell kenni belőle, mint az én normál bőrömre. Fehér színe van a testápolónak, kicsit kenőcsös állagú, de nagyon könnyen elkenhető. Az illat tartós és annyira intenzív, hogy szerintem a parfümrajongók se szívesen fújnának magukra a parfümjükből, ha ezzel kenik be magukat. Ez nekem nem baj, nem vagyok nótorikus parfümhasználó. Nagyon elégedett vagyok vele, örülök, hogy vettem belőle a tusfürdőjével együtt. Valahogy az az érzésem, hogy télen-nyáron használható, nyáron inkább esti tusolás után ajánlottabb az erős illatvilág miatt. 2017. április.

Update: őszre is beszereztem, és némileg változott a véleményem. Ősszel még hagyján, de hidegben és fűtési szezonban nem sokat segít a bőrön sajnos. Valahogy nem szívódik be mélyen és viszketek. Ráadásul amikor már csak a negyede van a flakonban, a pumpával nem jön semmi, azt ki kell szedni és fejjel lefele rázogatni kell a flakont, hogy kijöjjön a maradék. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, mert az illata továbbra is nagyon tetszik, de azt kell mondjam, hogy az ápoló hatása sok drogériás testápolónak jobb, mint ennek. Nekem ez csak tavasszal vált be, de lehet, hogy csak az újdonság varázsa íratta velem a fentieket. Szóval rendesen túlárazott termék ez a hatásához képest :-( Részemről 2,5 csillag, sajnos ennyit adni nem lehet, az igazán kellemes illat miatt 3.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

Panda90

2017. november 13.

Fantasztikus testápoló! Az illata nagyon kellemes, gyorsan felszívódik és pihe puha lesz a bőröm tőle. Nem egy olcsó kategória, de mindenképp megéri az árát.:)

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

nemethklari

2017. november 10.

Az illata nagyon jó és viszonylag könnyen beszívódik, nem okoz zsíros érzetet. Jól hidratálja a kiszáradt bőrt és a pumpás csomagolás nagyon praktikus. Nem olcsó, de szerintem megéri az árát :)

nemethklari
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

floravanda

2017. június 12.

A kedvenc termék családom ettől a márkától rendkívül puhává varázsolja Abert már pár használat után ami mások számára is észrevehető. Isteni illata van ami nagyon tartós és egyáltalán nem mű. Akik nem szeretik a test vaj sűrűsége által okozott zsíros érzést azoknak tökéletes mert a testápoló Könnyű hamar felszívódik és hatásában szinte ugyanaz mint a testvajé.

floravanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

mizsofia

2017. május 19.

Szeretem a pumpás kiszerelését, és hogy szépen hidratálja a bőrömet. Használat után puha lesz a bőröm és gyorsan beszívódik, szóval megy az 5* :)

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

lindacica

2017. április 13.

Az egyik kedvenc testápolóm :) Könnyen beszívódik annak ellenére, hogy az állaga krémes. Na és az illata... Órákkal későb is intenzív. Újravevős

lindacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

ayse

2017. február 4.

Nagyon jó az illata es könnyen beszívódik.szeretem hogy pumpas

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

Nagyon jó az illata es könnyen beszívódik.szeretem hogy pumpas

MissM

2017. január 3.

Nekem megvan az egész argánolajos szett, de talán ez a kedvencem az összes közül. Annyira puha és illatos lesz tőle a bőröm, semmilyen irritációt nem okoz. Imádom a pumpás kiszerelést.

MissM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Nymphea

2016. augusztus 25.

Csak egy kis kiszerelés van meg belőle, amit egy csomagban vettem a tusijával együtt. Könnyen beszívódó, könnyed, de mégis tápláló kis krém. Sajnálom, hogy nem a nagyot vettem. Az illata meg valami mesés. *-*

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

szreka86

2016. június 24.

a termék maga 5ös, viszont a kiszerelés...praktikus meg szeretem a pumpás kiszereléseket, de a végén nem lehet kiszedni az alján maradt krémet, csak ha szétvágod a flakont...macerás a vége...

szreka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!