KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritterdaniella, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Az Argánolaj ápolása és a gyorsan, könnyedén beszívódó testápoló kitűnő páros a gyors és hatékony testápoláshoz. Legyen az a reggeli fürdés után, munkában egy elcsípett szünetben, vagy egy esti kis lazítás közben, biztosan a megfelelő társat találod meg az Argánolajos testápolónkban.

A Méltányos Közösségi Kereskedelemből beszerzett Marokkói argánolaj nem csak az egyedi, szárazság elleni eszenciájával hódít, hanem a mögötte lévő történet is csodálatos. Hiszen az olaj előállítása több száz berber nőnek ad munkát, ezzel együtt tiszteletet és lehetőséget egy jobb életre.

mizsofia

2017. május 19.

Szeretem a pumpás kiszerelését, és hogy szépen hidratálja a bőrömet. Használat után puha lesz a bőröm és gyorsan beszívódik, szóval megy az 5* :)

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

lindacica

2017. április 13.

Az egyik kedvenc testápolóm :) Könnyen beszívódik annak ellenére, hogy az állaga krémes. Na és az illata... Órákkal későb is intenzív. Újravevős

lindacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Timitami

2017. március 30.

Nekem nagyon tetszik. Kifejezetten intenzív az illata, édeskés beütésű, engem megnyugtat, felüdít, és örömhormonokkal áraszt el. Nagyon jó érzés felkenni a bőrre, szerintem ez nem vizes, hanem krémes állagú, de azon nyomban beszívódik a bőrbe, úgyhogy rögtön lehet öltözködni a használata után. Puhává, simává, selymessé teszi a bőrt, jó utána végigsimítani a bőrön. Mondjuk nekem ezt könnyű elérni, egy egyszerűbb testápolótól is hidratált a bőröm, szárazabb bőrre vélhetően többet kell kenni belőle, mint az én normál bőrömre. Fehér színe van a testápolónak, kicsit kenőcsös állagú, de nagyon könnyen elkenhető. Az illat tartós és annyira intenzív, hogy szerintem a parfümrajongók se szívesen fújnának magukra a parfümjükből, ha ezzel kenik be magukat. Ez nekem nem baj, nem vagyok nótorikus parfümhasználó. Nagyon elégedett vagyok vele, örülök, hogy vettem belőle a tusfürdőjével együtt. Valahogy az az érzésem, hogy télen-nyáron használható, nyáron inkább esti tusolás után ajánlottabb az erős illatvilág miatt.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 30.

ayse

2017. február 4.

Nagyon jó az illata es könnyen beszívódik.szeretem hogy pumpas

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

Nagyon jó az illata es könnyen beszívódik.szeretem hogy pumpas

MissM

2017. január 3.

Nekem megvan az egész argánolajos szett, de talán ez a kedvencem az összes közül. Annyira puha és illatos lesz tőle a bőröm, semmilyen irritációt nem okoz. Imádom a pumpás kiszerelést.

MissM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Nymphea

2016. augusztus 25.

Csak egy kis kiszerelés van meg belőle, amit egy csomagban vettem a tusijával együtt. Könnyen beszívódó, könnyed, de mégis tápláló kis krém. Sajnálom, hogy nem a nagyot vettem. Az illata meg valami mesés. *-*

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

szreka86

2016. június 24.

a termék maga 5ös, viszont a kiszerelés...praktikus meg szeretem a pumpás kiszereléseket, de a végén nem lehet kiszedni az alján maradt krémet, csak ha szétvágod a flakont...macerás a vége...

szreka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

nettisreads

2016. április 5.

Sokáig vacilláltam a testvaj és a testápoló között, tavaszra inkább a testápoló mellett döntettem, és nem bántam meg! A fincsi illatot egész nap tartja, és selymes, puha marad a bőröm. Abszolút megérte a beruház, nagyon elégedett vagyok vele, csak vissza kell fogni maga, mert hétvégén túl sokszor settenkedek a fürdő, hogy tegyek egy picit a kezemre, könyökömre, stb :)

nettisreads
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

mokkalany

2016. március 13.

Erről most az Aladdin című rajzfilm egyik jelenete jut eszembe (alapigazság), amikor Dzsinn sakkozik a repülő szőnyeggel, és egyszer csak a helyzet iróniáját felismerve belenéz a "kamerába": "Ez nem lehet igaz! Kikapok egy szőnyegtől!" Na hát sokszor én is így vagyok egyszerű, közönséges tárgyakkal - erősebbek nálam, utamba állnak, legyőznek. Bár itt szerencsére nem egy zongora esett a fejemre, csak megvettem az argánolajos testápolót annak ellenére, hogy semmi szükségem nem volt rá. Annyi, hogy az argánolajos szilárd szépítő balzsamot már többször újravettem magamnak és másoknak is, és imádom az illatát. Az a körömágyra, könyökre, ruhától (bugyigumitól) kidörzsölt bőrre, talpra jó, ez meg mindenhova. Az illata sem olyan tömény, kicsit olajos és tejes, könnyen beszívódik, igazi luxus érzetet ad. Megvannak a kedvenc testápolóim, azokat nem übereli, de sanszos, hogy újraveszem.

Friss: A hidratáló hatása nem extrém, és éppen csak egy kicsit olajos, mégis annyira kellemes felkenni, es olyan finoman érződik szinte egész nap az illata, hogy egyértelműen függőséget okoz.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

saragallen

2015. március 22.

Nekem jelenleg abszolut kedvenc - bar inkabb oszi/teli szezonkor fogom tovabbra is csak hasznalni. Normal/kicsit szaraz borre szerintem teljesen eleg, nagyon jol szivodik fel, konnyen felviheto, nem ragad utana az ember bore es az illata total szerelem. Erdekes erzes, hogy miutan felvittem a borre, mintha "melegitene", olyan kellemes erzest ad, ezert is jobb szerintem osz/tel szezonra. Annak, akinek a borenek tul sok a testvaj, annak ez szerintem pont idealis telre. A veget viszont tenyleg nehez volt kinyerni a flakonbol, nekem se sikerult igazan jol - de ez nincs osszefuggesben a kremmel, szoval egyebkent nalam csillagos otost kap.

saragallen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!