KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2590 ft.   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mokkalany, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   2590 ft.
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A vad argánolajos balzsam, vagy szépítő olaj, koncentráltan tartalmazza az argánolaj egyedi, szárazság elleni eszenciáját. A test leginkább szárazságra hajlamos pontjainak,a sarkak és a könyök ápolására alkalmas. A marokkói argánolaj, amely rendkívül gazdag természetes E- és F-vitaminokban, méltányos közösségi kereskedelemből származik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Gesztenye01

2018. március 8.

Ár érték arányban nem tudom dícsérni. Kezemre szoktam leginkább használni, de nehezen kenhető, zsíros, fényes marad utána a bőr. Illata sem az igazi. A hajamat kifejezetten elnehezítette. Könyökre még nem próbáltam, de ki fogom, hátha arra beválik. A csodaszertől szerintem nagyon távol áll.

Gesztenye01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

mmohaa

2018. január 12.

Nem rossz krém, de ár érték arányban nem venném meg többé. Azt hiszem 5000 forint egy egyanakkora kiszerelés, ami a Kamill krémből 800, és az talán még jobb is

mmohaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

beauté

2018. január 1.

Imádom ezt a TBS illatot. A testvaj volt meg először és teljesen beleszerettem. Pedig ugye az argánolajnak nem valami kellemes az illata. Jó kemény ez a szépítő olaj. :) Én hajra még nem használtam, csak kézre, könyökre és ajakra. Ajakra nem vált be, de egyébként a száraz részeket jól hidratálja.

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

anevemhelye

2017. október 22.

pár évvel ezelőtt kaptam ajándékba egy kakaóvajas testvajat, ami állagában nagyon hasonlított erre. tényleg vajszerű volt, nem úgy, mint a mostani testvajak, amik inkább egy krémes testápolóra hajaznak. azóta nem igazán vettem tbs terméket, mert túlárazottnak és nem is igazán hatékonynak bizonyultak, de amikor felfedeztem ezt, úgy gondoltam, hátha hozza majd azt a minőséget, amit az egykori testvajam is.

hát vegyesek az érzéseim. az illata nagyon erős, nekem tetszik, de ez tényleg ízlés kérdése. a hatása semmivel sem több vagy extrább, mint az oriflame-es kis tégelyes csodaszernek, így nem feltétlenül éri meg azt a pénzt, amit elkérnek érte. az én extra száraz bőrömnek pillanatnyi megoldás, de így is több, mint amit egy tbs testvan tud nyújtani. nem veszem újra, mert tényleg nem tud annyit, mint ami elvárható, és vannak olcsóbb és hatásosabb alternatívák is (pl oriflame-nél), de el fogom használni. ja, a mennyiség: bár soknak tűnik, de sokat is kell belőle használni, hogy bármi látszata legyen. nemtudom, nem hozta meg a kedvem más tbs termékekhez.

anevemhelye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Eszter a panda

2017. április 5.

A hajamra használom kb két hete. A hajvégeimre kenem, vizesen is és szárazon is szoktam használni. Egyelőre nagyon meggyőző a hatás, szép puhák a hajvégeim, ami nálam hatalmas szó: száraz, töredezett, vékonyszálú, hullámos hajam van, kenhetek rá bármit, semmi nem használ, pedig se nem festem, se nem vasalom.
Az egyetlen bajom az illata, alapvetően nem kedvelem ezt az illatot. Ugyanolyan, mint az Yves Rocher argánolajos hajápolója. De hát ez van, ha a hatás jó, elviselem a szagát is. :)

Eszter a panda

Marcsus

2016. december 29.

Nagyjából úgy működik, mint a szilárd parfümök. Valóban elég olajos állagú, épp ezért hasznos száraz bőr esetén, szemöldökszedés vagy bajuszgyanta után, megnyugtatja, táplálja a bőrt. Nekem extra kicserepesedett ajakra nem vált be sajnos, pedig ennyi pénzért legalább minimális javulást elvártam volna. Nem lenne ez rossz, de mire elhasználnám, a fenti igényekre, addigra rám romlik.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

tothamercedesz

2016. november 22.

Hajvégekre hogyan használta, aki használta? Vizes vagy száraz hajra? Most vettem így még nem tudom pontozni..:)

tothamercedesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

Ciprus

2016. július 5.

Multifunkciós ...kis csoda ..kézfej könnyöm térd haj sorolhatnám látványosan használ ! Csoda!

Ciprus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

csicsi86

2016. május 9.

Sokáig elég, többfunkciós, teszi a dolgát. Számomra akkor volt nagy segítség, amikor az allergiaszezon kezdetén a sok orrfújástól lehámlott a bőröm, kellemes érzés volt használni. De jó könyökre és körmökre is, hajra számomra nem volt csodaszer.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

AshleeyTayloor

2015. július 6.

Nagyon praktikus barszam próbáltam már hajra, arcra, ajkakra, köröm ágybőr ápolására és tökéletesen működött.

AshleeyTayloor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.