KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Chemistry Brand

Ár:   €17   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Ár:   €17
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A hagyományos sarokkrémekkel ellentétben, melyek a megkeményedett bőr eltávolítására fókuszálnak, a Heel Chemistry 19,5 %-os aktív hatóanyagú komplexe hidratálja a betöredezett bőrt, miközben a felszín alatt is hidratál. Intelligens módon így töri meg az ördögi kört, mely során újra és újra kiújulna a bőrkeményedés. A formula nem tartalmaz ureát és savakat. 14 nap alatt megmutatkozik a hatása. Nem csak a sarkakon, hanem kézfejen, könyökön is használható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jirka

2017. szeptember 9.

Jobb vele, mint nélküle - ez jut eszembe erről a lábkrémről. Szerintem az emberek nagy része küzd a bőrkeményedéssel és egyéb talproblémákkal, a nők pedig különösen ügyelnek erre. Koromból adódóan nem múlik el nap, hogy ne gondoskodjak talpam egészségéről, nemcsak nyáron, hanem egész évben, mivel mégiscsak azon állok, megyek. Hiába a gondosan megválasztott lábbeli, nagyon "kripli" a talpam. A drogériás termékekből nincs olyan, amit nem használtam volna, lassan két éve külföldről vásárolok, innen-onnan, remélve, hogy egyszer enyhíthetek a talp problémámon. Régen pediküröshöz jártam, most én pedikürözök, kémiai hámlasztok talpon, szóval szinten tartok. De valahogy sosem az igazi. Tavasz óta a Deciemes termékeket használok, a The Chemsitry Band 3 hete van használatban, kéz és lábápoló termékek formájában (egyelőre).
A Heel Chemistry azt ígéri, hogy 14 nap alatt teszi hidratáltá a talpadat. Nekem ennyi idő alatt még nem tette, de nem adtam fel, elmúlt a 3 heti használat, és igen, a talpam sima, hidratált, 2 makacsabb bőrkeményedésem múló félben van. A 3 hét alatt minden héten a krém használata melett megreszeltem az elhalt bőrrészeket, emelett a krém mellett elegendő volt 5 percet áztatnom a lábamat, olyan könnyedén tudtam lereszelni a talpam, mint még soha, 10 percen belül végeztem a pedikűrrel.
Csomagolás: Áttetsző műanyag flakon, a tubus haszálatkor vákumot képez.
Állag: Lotion jellegű, enyhén mentolos illattal, hajszálnyi hűsítő érzettel.
A 3. hét elején jöttem rá arra (mikor a tubus háromnegyedét elnyomkodtam), hogy jajj de butus vagyok! Mert: napi kétszer használom, reggel-este, mindig kell előtte lábfürdőt venni, hogy a víztől felpuhuljon a lábbőr, és nagyon kicsi mennyiség elegendő belőle egész lábfejre, vagyis talp felső rész 1 borsónyi mennyiség, talprész egy borsónyi menniység. Mivel van benne szilikon is, így ezzel a mennyiséggel könnyedén be lehet kenni az egész lábfejet. Amennyiben a magam ajánlását figyelembe veszem, akkor 4 hét helyett, minimum dupla ideig kitart a krém napi két használat mellett.
Igen az ára, tegnap bebambultam az YR boltba, ott egy 50 ml-s lábkrémet adnak 2600 Ft-ért. Megnyugodtam. Jobb vele, mint nélküle.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Csomagolás: Áttetsző műanyag flakon, a tubus haszálatkor vákumot képez.
Állag: Lotion jellegű, enyhén mentolos illattal, hajszálnyi hűsítő érzettel.

Antioxidánsok: Alanine, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Betaine, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. Egy 2005-s japán tanulmány szerint a rezgőgomba kivonat hidratáló hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Továbbá a tanulmány in vivo (emberen végzett) kísérletben azt is megállapította, hogy az összetevőt kellemes használni, stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. A kivonat D vitamint is tartalmaz, mely védi a bőrt a nap okozta DNS károk ellen. (forrás)

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment