KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   €5.80   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   €5.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés

325 mesh (kisebb mint 44 mikron) szemcsefinomságú C-vitamin (L-ascorbic acid) por. Egyéb termékekbe (tonik, esszencia, szérum, krém) belekeverve használandó, fokozva azok antioxidáns hatását.

Nem javasolt niacinamid vagy EUK 134 tartalmú termékekkel együttesen használni.

szusziella

2018. november 5.

Nem gondolom, hogy lenne ennél jobb C vitamin forrás. Betartja amit ígér, és hozzákeverhető a már bevált szérumunkhoz vagy krémünkhöz, így nem kell 6 különböző krémet az arcunkra kenni. Talán az egyetlen dolog, ami miatt tőlem csak 4 csillagot kap az az, hogy akárhogy próbálom, nem tudom úgy felvinni a bőrömre, hogy ne színezze sárgára a tenyerem.

szusziella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

misno

2018. október 20.

Hopp, ez lesz az a c vitamin forrás amit újra fogok venni. Tökéletes hatás , első alkalommal halványította a vörös hegeket, szebb lett reggelre a bőr, ráadásul nagy mennyiség is. Biztos nincs olcsóbban ettől jobb. Tíz pontot is adnék, ha lehetne.

misno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

And1

2018. június 25.

Körülbelül egy hete kezdtem el használni, de már az első alkalommal szemmel láthatóan javított a bőrképemen. Gyönyörűen ragyogó élettel teli lett a bőröm és mellette még puha is, nem húzódik, egy picit csíp az elején, de ez minimális. Egyszerű a használata, én vagy a tonikomhoz vagy a survival szérumomhoz keverem. Hamar feloldódik nem macerás használni. Külföldi oldalakon is csak pozitívumokat olvastam róla.

And1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid