The Ordinary

Ár:   €5.80   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   €5.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés

325 mesh (kisebb mint 44 mikron) szemcsefinomságú C-vitamin (L-ascorbic acid) por. Egyéb termékekbe (tonik, esszencia, szérum, krém) belekeverve használandó, fokozva azok antioxidáns hatását.

Nem javasolt niacinamid vagy EUK 134 tartalmú termékekkel együttesen használni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

And1

2018. június 25.

Körülbelül egy hete kezdtem el használni, de már az első alkalommal szemmel láthatóan javított a bőrképemen. Gyönyörűen ragyogó élettel teli lett a bőröm és mellette még puha is, nem húzódik, egy picit csíp az elején, de ez minimális. Egyszerű a használata, én vagy a tonikomhoz vagy a survival szérumomhoz keverem. Hamar feloldódik nem macerás használni. Külföldi oldalakon is csak pozitívumokat olvastam róla.

And1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid