KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   €4.20   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. június 6.

Ár:   €4.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1 690

100% tiszta, organikus, hidegen sajtolt borágóolaj. Nyugtatja és táplálja a száraz, irritált bőrt.

Ár: 1 690, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: ginterzsofi
Állapot: bontatlan, vadiuj, eredeti csomagolasban, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel Budapesten (Astoria), videkre tudom postazni
oznob64

2019. január 14.

A szaga szinte elviselhetetlen, a textúráját én nem igazán kedvelem, mert olajos, de ez önmagában még nem probléma, viszont hatását sajnos nem igazán veszem észre. Ettől függetlenül próbálkozom még vele, de az irritált bőrfelületekre külön fölkenve sem igazán láttam, hogy csinálna bármit is.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

beautylover

2018. december 8.

A hatásáról sok mindent nem tudok mondani, mert nekem annyira büdös, használt sertészsír szaga van, hogy nehezemre esik az arcomra kenni. Sajnos.. Egyébként az alatt az 1-2 alkalom alatt amikor rávettem magam, nem irritálta a bőrömet, nem okozott több pattanást, viszonylag jól be is szívta a bőröm.

beautylover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

gabiba

2018. szeptember 16.

Egy intenzív olaj, amit valószínűleg télen fogok többet használni. Kifejezetten száraz bőrüeknek ajánlott. Az illata nem tetszik, ezért a minusz egy csillag. Hajvégekre is kipróbáltam egy cseppet és egész jó a hatása, de óvatosan kell vele bánni mert eléggé sűrű.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil