The Ordinary

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ZiAn, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3690 Ft

100% természetes, hidegen sajtolt csipkebogyóolaj, ami táplálja és nyugtatja a bőrt. Zsírsavakban gazdag. Illat- és színezékmentes.

Használati javaslat: napi 1-2 alkalommal, a vizes szérumok után, hidratálás előtt. Hidratálóba is keverhető.

Ár: 3690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
napraforgo23

2019. február 17.

Az esti rutint zárom vele, nekem már nem igényel utána krémet a bőröm. Nagyon szeretem! Egyszerre kezdtem el használni a márka Niacinamide + Zinc szérumával, így nehéz megmondani, melyiküknek köszönhetem jobban, de mióta őket használom, alig van néha egy-egy pattanásom, miközben előtte nagyon problémás volt a bőröm hónapokig. Az arcolajakat érdemes kissé nedves bőrre felvinni, mert így szívódnak fel a legkönnyebben és legmélyebben, én is így használom, és nagyon kellemes érzetet hagy maga után. Biztosan újraveszem!

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

abicicaaa

2019. január 7.

20 eves korom ellenere rettento lassan regeneralodik a borom, ami azt jelenti, hogy azoknak a pattanasoknak is megvan még a foltja, amik majd' fel eve diszelegtek az arcomon.
Jelenleg roaccutan kuran vagyok, pattanasok mar nincsenek, de a foltjaim szornyen zavarnak. Meg egy hónapja sem (!) hasznalom ezt az olajat, de szembetuno a valtozas. A halvanyabb foktokat mar szinte teljesen el tuntette, az eroteljes voros foltokat pedig szepen lassan halvanyitja. A kúrám végére talan mar olyan borom lesz, amilyen utoljara tiz eve volt.
Mas hidratalot nem hasznalok estére, csak ezt. tökéletesen eleg. Reggelre beszivja a borom es nyugodt, szep arcborrel ebredek.
Azt hiszem, orokke a rutinomban marad.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Azt hiszem, orokke a rutinomban marad.

pigglypig

2018. október 18.

Nem vagyok oda a legtöbb TO-s termékért, végigpróbáltam már párat, de a sikerarány olyan 25% eddig kb. Ez viszont nagyon szuper szerintem, jelenleg Roaccutan kúrán vagyok, bárkinek nyugodt szívvel ajánlom, aki szintén szedi a gyógyszert, több okból is:
- értelemszerűen nagyon jól hidratál, ami ilyenkor elengedhetetlen a bőrnek, nekem reggel, smink előtt is elbírja a pofim most
- megelőzi a hegesedést, amire a kúra alatt különösen hajlamos a bőr. Persze, a már meglévő hegek ellen a legjobb fegyver egy szuper hámlasztó, de mennyivel jobb, ha ki sem alakulnak, nem?
- cserepes ajkak ellen is kiváló, a kiszáradt kezeknek is jó barátja
- hajvégápolóként is megállja a helyét

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

- cserepes ajkak ellen is kiváló, a kiszáradt kezeknek is jó barátja
- hajvégápolóként is megállja a helyét

mirtillmajoros

2018. augusztus 22.

A többi TO termékkel (tonik, mandulás hámlasztó, ez, és hidratálókrém) az esti rutnom része. Tényleg nagyon jó a rosacea-s bőrre, egyáltalán nem pirosodom amióta használom. Nagyon kevés kell belőle, életem végéig elég lesz. Hajlamos elnehezíteni az arcot, de mire reggel felkelek nyoma sincs, és a pirosságnak sem.

mirtillmajoros
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Novak001

2018. július 15.

Félig van még az üvegem.
Szerettem vna erre is azt hinni h csodaszer..., de nem az!
Este szoktam használni, mert nem szívódik fel. Nem vettem észre semmi változást azon kívül h a száraz foltokat semlegesíti—de ezt bármilyen olaj megteszi!

Novak001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Félig van még az üvegem.
Szerettem vna erre is azt hinni h csodaszer..., de nem az!

harmonia93

2018. július 12.

Az Ascorbyl Glucoside Solution mellett kezdtem hegek halványítására használni még decemberben. Voltak már tapasztalataim csipkebogyóolajjal, ezért tudtam, hogy hatásos lesz, de messze ez a legjobb minőség, amit valaha használtam. Az én bőröm nagyon szereti, olajhoz képest hamar beszívódik és puha felületet hagy maga után. A C vitaminos szérummal együtt olyan hatásosnak bizonyultak, hogy szinte el se hiszem - a 8 hónapja még vöröslő, heges arcomon ma már csak néhány bemélyedő hegecske látszik, de rajtam kívül azt se nagyon veszi észre más. Ez a kiszerelés akár 5-6 hónapig is elég!

harmonia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

dali

2018. június 2.

(31/19/17) Szeretem!

Kevésbé zsírosodik a bőröm, amióta használom (hiszen a benne található linolsav “hígítja” a faggyút, könnyebb állagú és kevésbé komedogén lesz). Esti rutinom szerves része. Egyedül a csomagolását nem szeretem, mivel az olaj híg, és kifolyik a pipettából. Ezt azzal orvosolom, hogy egy kis levegőbuborékot csinálok a pipetta szájánál, hogy amíg az arcomhoz nem emelem, ne csöpögtessek szét mindent.

Bár tény, hogy nem olcsó, sokáig elég mindennapos használattal is.

UPDATE (02/06/18):
Kezdeti lelkesedésem elég hamar alábbhagyott, ugyanis az én bőrömbe kb soha nem szívódott be. Emelett büdös, nagyon sárga, össze-vissza csöpög, drága, és még rám is avasodott az üveg 2/3-a. 5 csillagról módosítom kettőre.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

(31/19/17) Szeretem!

Bár tény, hogy nem olcsó, sokáig elég mindennapos használattal is.

UPDATE (02/06/18):

ksfrani

2018. május 31.

Még nagyon friss a tapasztalat, de: a hajamra kentem kíváncsiságból, és rögtön sokkal puhább, kellemesebb tapintású lett (pedig az én hajam már majdnem reménytelenül száraz), és végre egy olaj, amitől nem nehezült el és vált zsíros hatásúvá! Minden más természetes olaj használata után akár már másnap hajat moshatnék, ez egyelőre még ennél a terméknél nem áll fenn. Az arcomon eddig csak egyszer használtam, még update-elek :) Az illata nekem nem tetszik, de szerencsére hamar elpárolog.

ksfrani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

laurahorvath95

2018. április 5.

Este, a rutinom legvégén szoktam beütögetni a bőrömbe ezt az olajat, már felkenve is nagyon jól eső érzetet ad. Valóban nyugatja a bőrt, reggelre puha lesz és jól hidratált, a gyógyuló félben lévő sebeket, hegeket jól kezeli és abszolút gyorsítja a regenerálódást.
Nem gondoltam volna, hogy így beválik majd, jár neki az ötös, nagyon szeretem :)

laurahorvath95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Judittttt

2018. március 25.

Ha kicsit szárazabb az arcom, szérum után és hidratáló előtt használok pár cseppet, hidratálgat, de nem egy csodaszer, szerintem tudnék élni nélküle. Nem hiszem, hogy újraveszem, ha ebben az évszázadban elfogy, mert lehet olcsóbban is venni arcápoló olajat.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!