The Ordinary

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 890-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 890

100%-os tisztaságú, hidegen sajtolt, szűz chia magolaj. Nyugtatja, táplálja a bőrt, fontos esszenciális zsírsavakat tartalmaz.

Ár: 2 890, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Biboo99

2019. február 3.

Nagyon szeretem a TO termékeket, és kíváncsi voltam, hogy mit tud a chiamag. Nem csalódtam benne sem. Estére szoktam használni hámlasztás, és a Niacinamidos szérum után, és egy könnyű hidratáló előtt, mivel elég olajos termék, de nagyon szép lesz a bőröm reggelre. A szaga az viszont borzasztó, halszagú:DD

Biboo99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Hidratálók: Salvia Hispanica Seed Oil

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.