The Ordinary

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%-os tisztaságú, hidegen sajtolt, szűz chia magolaj. Nyugtatja, táplálja a bőrt, fontos esszenciális zsírsavakat tartalmaz.

Hidratálók: Salvia Hispanica Seed Oil

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.