KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A squalane egy a bőrben természetesen is megtalálható anyag, erőteljes emolliens, kivételes hidratáló, és képes megelőzni a bőr folyamatos vízvesztését. Nem komedogén, minden bőrtípus számára megfelelő.

Hajra is alkalmazható a hővédelem fokozására, a fényességért és a töredezési hajlam csökkentéséért.

Squalane eo 1 0

Ár: 2000 , Eladó: Ency
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel kőbánya kispest

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hevero12

2018. február 14.

Sajnos nekem túl olajos érzetre :( Viszont nem érzem, hogy annyira hidratálna.....
Azért elhasználom, mert gondot nem okoz.

hevero12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Azért elhasználom, mert gondot nem okoz.

domanybeatrix

2018. február 2.

Nagyon-nagyon vártam már, hogy kipróbálhassam, mert rengeteg jót, szépet, csodálatosat olvastam róla.
El is használtam egy üveggel (főleg az arcomra, de került néha a hajamra is), és visszatekintve azt kell, hogy mondjam, hogy nem jött be. Nem okozott semmi gondot, nem volt problémám semmivel, de semmerre nem mozdított a dolgokon. Kevésnek éreztem, és egyáltalán nem hiányzott, amikor elfogyott.
Ha ma reggel nem botlok bele a pakolásnál a fürdőszobában az üres üvegbe, eszembe sem jut, hogy nekem ilyen volt...

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

galagonyanya

2017. december 22.

Én lehetek az egyetlen krémmániás, akinek nem jött be ez a cucc. Nagy reményekkel szereztem be és kezdtem el használni, napi egyszer vagy kétszer is - két hét után rájöttem, ennyi erővel tiszta vízzel is locsolgathatnám az arcomat, a hatás ugyanez lenne. Semmiféle változást nem tapasztaltam. Az, hogy olajos állagú, nem volt zavaró, és végül is nagyon tetszik a márka filozófiája, a termékeik összetétele no meg a kedvező áruk, de ez az egy termék sajnos teljes pénzkidobás volt a számomra.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

boglarkab

2017. december 10.

Tökéletes éjszakai hidratáló, illetve ha itthon vagyok aznap, nappalra is használom, főleg most, a téli időszakban. Ha sminkelek, nappalra az én zsíros bőrömre nem szuperál, de az esti rutin utolsó lépéseként imádom, kellemes, olajszerű érzetet ad, csodásan hidratál, picit mintha simítana is a bőrfelszínen, és nem okoz pattanásokat. A hajvégeimre is használom szárítás előtt, váll alá érő hajra úgy négy cseppet hővédőnek; emellett ha száraz a kezem, azon is segít. Abszolút megérte az árát!

boglarkab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Kise

2017. december 1.

Vízhiányos bőröm van, amely a téli időszakban durvább, mert az alapozó bizonyos részeken rémesen fest. Ettől a terméktől reméltem, hogy segít a dolgon, s lám, eddig bevált! Én csak este használom alapos tisztítást követően. Jó kis olajos réteget hagy, úgyhogy reggel ki van zárva. Önmagában alkalmazom, tehát fölé semmi sem megy, de mostanában kacérkodom a gondolattal, hogy hidratáló krémhez cseppentek egy kicsit belőle. Egyébként a pipettás kiszerelés tetszik, jó és könnyű használni.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

goldeneyeliner

2017. november 18.

Tapintásra és látványra is üdébb, simább, sokkal puhább a bőröm, mióta használom. Allergiás reakció miatt kialakultak az arcomon és a nyakamon nagyon száraz részek (az alapból is száraz bőrömön), és gyorsabban enyhíti, mint bármi, amit eddig próbáltam rá. Egy kicsit várni kell vele, hogy beszívódjon, de amint ez megtörténik, azonnal érezni a hatását, és napok elteltével még erősebben. Csak ajánlani tudom.

goldeneyeliner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

nszolnoki

2017. november 16.

Csudi finom kis valami.Az esti rutin utolsó lépéseként, vagy önmagában, vagy a NMF (netural moisterizer factor) -ba keverve. Olajban tocsogósan fekszem le (na, ez kicsit túlzás) és reggelre minden beszívódik (megtanultam hanyatt aludni, nem volt könnyű, de megéri!), nagyon szép az eredmény. ÉS, most jön a trükk: száraz ajkakra nagyon jó! eBay-en vettem egy 5 ml-es golyós kicsi üveget, beletöltöm és ajakápolóként tudom használni. Azt olvastan, hogy hajvég ápolónak is szeretik, na ezt még nem próbáltam, de fogom! Újravevős, ez viszont biztos :)

nszolnoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 16.

Orsolya13

2017. szeptember 16.

Update: Az esti rutinom része lett, ugyanis egy hét mindennapos használat után sem okozott mitesszereket és semmi kellemetlenséget. Számomra csak este használható, mert olajos érzetet hagy a bőrön (de egyáltalán nem zavaróan) és nem tudok rá sminkelni, de ugye nem is ez volt a célom. Nagyon megszerettem, mert amióta használom nem hámlik az arcom és az aha savas hámlasztás után is tudom használni hidratálás gyanánt.

Amiért vettem, azért teljesen meg vagyok vele elégedve! 3 cseppet használok éjszakára önmagában és reggelre tényleg puha, hidratált lesz az arcom. Örülök, hogy estére egy olyan hidratálót tudok felvinni, ami csak egy összetevőből áll és nem irritálja a bőröm, nem okoz pattanást, mitesszereket, valamint még a hajvégekre is használhatom ápolónak. Eddig semmi rosszat nem tudok róla mondani és biztos, hogy újra fogom venni ha elfogy.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

cinnamon

2017. szeptember 3.

Nekem nagyon bevált, alapdarab lett a rétegzős rutinomban. A squalane-ről alapvetően tudni érdemes, hogy nem 100%-ban emolliens, okklúzív tulajdonságai is vannak. Ezért valóban lassabban szívódik be, reggel én nem is használom (normál-száraz bőröm van). Azonban este többféleképpen is szuperül megállja a helyét - egy pár csepp önállóan tonikok/szérumok után vagy krémbe keverve. Én hidratáló tonikba keverek kb. 4 cseppet, így vált be a legjobban. Nagyon mélyen hidratál, bársonyosan puha, nyugodt bőrt hagy maga után anélkül, hogy az utána feltett krémem kukacosodna.

cinnamon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

zsizska

2017. augusztus 29.

Nem szoktam ilyen hamar véleményt alkotni, de ezt most muszáj vagyok leírni. Idegesítő olajos érzetet hagy a bőrön sokáig. Utána tényleg hidratált érzést ad, de a t-vonalban kimondottan zsíros lesz utána a bőr. Kár, mert a skinsmarton kimondottan ajánlják zsíros bőrre is. Remélem javul a helyzet télen, amikor szárazabb a bőröm (bár most így 37 felé már nem mondom, hogy zsíros a bőröm).

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Emolliensek: Squalane

Squalane eo 1 0