KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A squalane egy a bőrben természetesen is megtalálható anyag, erőteljes emolliens, kivételes hidratáló, és képes megelőzni a bőr folyamatos vízvesztését. Nem komedogén, minden bőrtípus számára megfelelő.

Hajra is alkalmazható a hővédelem fokozására, a fényességért és a töredezési hajlam csökkentéséért.

Squalane eo 1 0

Ár: 2000 , Eladó: Ency
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel kőbánya kispest

Venusz1984

2018. április 26.

1-1 cseppet szoktam tenni télen az arcomra és elmaszírozom utolsó lépésként este a hdratáló után. Azért este mert olajos érzetet hagy maga után, fénylik ami nappalra már zavaró lenne. Szépen hidratál, védi a bőröm a hideg időben. De csak annak ajánlanám akinek tégleg nagyon száraz a bőre mert olajos.

Venusz1984
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Oila

2018. április 23.

Amióta csak olvastam a TO termékeiről, az az érzésem van, hogy ezek nem jók komplett formulákként alkalmazva. Nyilván vannak kivételek, és mint minden, ez is egyéni, de a két primeren kívül, amiktől igazából nem várok többet, mint hogy szebben tudjam felvinni az alapozómat rájuk, ez volt az egyetlen termék, amit meg "mertem" rendelni.

Hogy miért? Mert ez 100% hatóanyag, tulajdonképpen nincs szó formuláról, és szerintem legcélszerűbb nem önmagában, szérumként/krém gyanánt használni, hanem a megszokott hidratálót érdemes vele turbózni. Könnyebben beszívódik, és lesz egy sokkal hatékonyabb hidratáló formulánk. A másik jó módszer, hogy este, utolsó lépésként, arcolaj helyett használom, de akkor meg egy fújás termálvízpermettel kenem szét a kezemen azt a 3-4 cseppet, és így oszlatom el az arcomon, és így szépen beszívódik.

A többi terméket, amiket nem vettem meg, nem véleményezhetem nyilván, de az sem véletlen, hogy nem vettem meg őket. Én nem vagyok szakember, de úgy gondolom, hogy a formula legalább annyira döntő hatású, mint maga a hatóanyag. Hiszen ha nehezen oldódó vagy nehezen felszívódó állapotában van benne egy htaóanyag egy termékben, akkor hiába a magas koncentráció, kb. semmit nem fog csinálni, ahogy akkor sem, ha a hordozóanyag gátolja a felszívódást. Mint a gyógyszeriparban. Van 100 mg-os magnézium, ami gyorsabban és hathatósabban segít, mint a 800 mg-os, mert az alkalmazott gyógyszerforma, vivőanyag és technológia kisebb hatóanyagtartalom mellett is hatékonyabb felszívódást és aktivitást tesz lehetővé.

Én ezzel magyarázom a sok csalódást, főleg azoktól, akik azt gondolták, hogy megfogták az Isten lábát ezzel az "őrült" márkával, és háromszoros mennyiségű hatóanyagot fognak kapni harmadannyi pénzért. Hát nem. Nem egészen és nem minden esetben.

De ez a fenti termék a maga nemében nagyon jó, hajvégekre is, úgyhogy 5 csillag.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

hzsvitamin

2018. április 21.

Semmi sem történik a bőrömmel ennek a használata során. Teljesen fölösleges használnom, reggel plyan, mintha semmit nem tettem volna rá este.

hzsvitamin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

szabinka90

2018. március 29.

Nagyon szeretem! Én is este használom, mert valóban hagy némi zsíros érzetet, de így ez egyáltalán nem zavar. Alapvetően zsíros, problémás a bőröm, de sem zsírosabb nem lett tőle, se több patti, vagy miteszer nem jelent meg, sőt! Szépen hidratált, egységes bőrkép vár másnap reggel. Télen használtam fölé éjszakára krémet is, szerintem, ha jobb idő lesz önmagában is elég. Hajamra is szoktam tenni pár cseppet, hajvégeim egészségesebbnek tűnnek tőle.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nussera

2018. február 23.

Ez az olaj teljesen máshogy táplálja a bőröm, mint bármilyen krém, nem tudom jól megfogalmazni, hogy miért, de nagyon megszerettem! Neki köszönhetően télen sem kellett nehéz, testes krémekhez nyúlnom. Én is éreztem azt a simító hatását, amit már előttem írtak, de szerintem ez csak a jól hidratált bőr érzése lehet. :D 3-4 csepp elég a teljes arcomra, ezt dolgozom el ütögető(?) mozdulatokkal. Tényleg olajos érzet marad utána, még a száraz bőrömbe sem szívódik be maradéktalanul, de én lefekvés előtt használtam, így ez nem zavart.
Régóta szemeztem az 'egy csepp olaj az alapozóba' sminktrükkel. Végre kipróbáltam ezt is, és azóta a matt alapozókat csak így használom, mert így jobban beleolvadnak a bőrömbe. (De tényleg csak egy csepp szükséges hozzá, több semmiképp!)

nussera
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

hevero12

2018. február 14.

Sajnos nekem túl olajos érzetre :( Viszont nem érzem, hogy annyira hidratálna.....
Azért elhasználom, mert gondot nem okoz.

hevero12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Azért elhasználom, mert gondot nem okoz.

domanybeatrix

2018. február 2.

Nagyon-nagyon vártam már, hogy kipróbálhassam, mert rengeteg jót, szépet, csodálatosat olvastam róla.
El is használtam egy üveggel (főleg az arcomra, de került néha a hajamra is), és visszatekintve azt kell, hogy mondjam, hogy nem jött be. Nem okozott semmi gondot, nem volt problémám semmivel, de semmerre nem mozdított a dolgokon. Kevésnek éreztem, és egyáltalán nem hiányzott, amikor elfogyott.
Ha ma reggel nem botlok bele a pakolásnál a fürdőszobában az üres üvegbe, eszembe sem jut, hogy nekem ilyen volt...

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

galagonyanya

2017. december 22.

Én lehetek az egyetlen krémmániás, akinek nem jött be ez a cucc. Nagy reményekkel szereztem be és kezdtem el használni, napi egyszer vagy kétszer is - két hét után rájöttem, ennyi erővel tiszta vízzel is locsolgathatnám az arcomat, a hatás ugyanez lenne. Semmiféle változást nem tapasztaltam. Az, hogy olajos állagú, nem volt zavaró, és végül is nagyon tetszik a márka filozófiája, a termékeik összetétele no meg a kedvező áruk, de ez az egy termék sajnos teljes pénzkidobás volt a számomra.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

boglarkab

2017. december 10.

Tökéletes éjszakai hidratáló, illetve ha itthon vagyok aznap, nappalra is használom, főleg most, a téli időszakban. Ha sminkelek, nappalra az én zsíros bőrömre nem szuperál, de az esti rutin utolsó lépéseként imádom, kellemes, olajszerű érzetet ad, csodásan hidratál, picit mintha simítana is a bőrfelszínen, és nem okoz pattanásokat. A hajvégeimre is használom szárítás előtt, váll alá érő hajra úgy négy cseppet hővédőnek; emellett ha száraz a kezem, azon is segít. Abszolút megérte az árát!

boglarkab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Kise

2017. december 1.

Vízhiányos bőröm van, amely a téli időszakban durvább, mert az alapozó bizonyos részeken rémesen fest. Ettől a terméktől reméltem, hogy segít a dolgon, s lám, eddig bevált! Én csak este használom alapos tisztítást követően. Jó kis olajos réteget hagy, úgyhogy reggel ki van zárva. Önmagában alkalmazom, tehát fölé semmi sem megy, de mostanában kacérkodom a gondolattal, hogy hidratáló krémhez cseppentek egy kicsit belőle. Egyébként a pipettás kiszerelés tetszik, jó és könnyű használni.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Emolliensek: Squalane

Squalane eo 1 0