The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

A squalane egy a bőrben természetesen is megtalálható anyag, erőteljes emolliens, kivételes hidratáló, és képes megelőzni a bőr folyamatos vízvesztését. Nem komedogén, minden bőrtípus számára megfelelő.

Hajra is alkalmazható a hővédelem fokozására, a fényességért és a töredezési hajlam csökkentéséért.

Squalane eo 1 0

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Squalane + Probiotic Gel Moisturizer - Biossance
Ár: 1500 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost
hambi

2019. január 24.

Hozzádobtam a csomaghoz, hogy ingyenes postaköltség legyen és utána a fiókban csücsült fél évig. Aztán nemis tudom melyik youtuber a sminkje alá tett pár cseppet, de úgy, hogy elötte befujkálta mac fix+-szal az arcát. Nekem alapjában kombinált böröm van. Kipróbáltam és nagyon jó, szebben mutat még a double wear is rajta! Föleg télen. Nem fényesedik át hamarabb az alapozó sem töle. Szerintem kulcsfontosságú, hogy nedves börre vigyünk fel minden olajat arcra és testre egyaránt.

hambi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

amazing

2019. január 13.

A TO szalicilsavas hámlasztó, a Niacinamide+Zinc, a Natural Moisturizing Factors+HA és a Caffeine Solution 5% mellé használom, télen nagyon jót tesz a kombinált + vízhiányos bőrömnek, szépen kisimul. Esténként szoktam felkenni a rutin utolsó előtti lépéseként, a hidratáló előtt.

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

balazskrisztii

2018. december 14.

Télen az esti rutinom utolsó lépése, hidratáló helyett használom, puha, ápolt, táplált a bőröm. Jár a maximum

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

kata.olajos

2018. november 1.

Csoda, hogy még nem írtam véleményt erről a termékről, talán azért mert ez az a készítmény, amelyik csendben "meghúzódik" a többi között, és csak csendben teszi a dolgát, de azt igen igen jól. Amikor először elfogyott akkor jöttem rá, hogy mennyire hiányzik, most már a harmadik üvegcse érkezett meg ebből és télen must have az érzékeny és/vagy száradásra hajlamos bőrnek. Csak pár csepp kell utolsó lépésként az esti rutinban a hidratáló fölé, vagy ahhoz keverve, és a bőr szuperhidratált lesz anélkül hogy elnehezítené a bőrt, de próbáltam már hyaluronba keverve és úgy is nagyon jól működött. En az spf-hez is keverek 1-2 cseppet reggelente, mert sajna az extrán hidratált bőröm szárad a fényvédő alatt, ahogy beköszönt a hideg idő, de ez a készítmény megakadályozza a száradást. Amilyen egyszerű, olyan nagyszerű termék, egy összetevős, natúr, olcsó, ha tehetném 10 csillagot adnék rá.

kata.olajos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Hippike

2018. szeptember 4.

IMÁDOM! Egyrészt hidratál, másrészt a pattikat leszárítja, nem tudom hogy :))) elég kb 2 csepp belőle

Hippike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Veronika8614

2018. július 29.

Szeretem nagyon, szélen hidratál, a bőröm nem szívja be teljesen, ezért esténként használom. Könnyedebb picit, mint egy olaj, de hasonló hatású.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Agnessa

2018. július 24.

Semmi extra...:( Nem újravevős...

Agnessa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Semmi extra...:( Nem újravevős...

Nena

2018. július 24.

Amikor megrendeltem és elkezdtem használni, nem ájultam el tőle. Ragacsos, soha-be-nem-szívódós, felesleges lépésnek tűnt, szigorúan este próbálkozva.
Viszont mostanában azt csinálom, hogy egy vizesebb szérumhoz teszek 2 cseppet ebből és így tökéletesen felszívódik, akár nappalra is mehet (használom is). Az erősen vízhiányos bőrömnek jól esik és a hatását is látom (nem feszül, tömörebb). Ha elfogy (bár inkább előbb romlik rám ez a mennyiség), nem biztos, hogy újraveszem, de egynek tényleg jó.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Botiadi

2018. július 21.

Ezt az olajat csak este használom, mert smink alá borzalmas. A mennyiséggel vigyázni kell, egy kevés is elég belőle. Puhít, táplál.
A hajamon is próbáltam eddig nem éreztem nagy változást.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

A hajamon is próbáltam eddig nem éreztem nagy változást.

kawaiichan

2018. június 4.

Bár ez egy olaj, egyáltalán nem olajos érzés: inkább száraz, és gyorsan beszívódik. Nem magában használom, hanem ennek a márkának a hidratálójával együtt, de amióta így van, azóta sosem száraz a bőröm, mindig rugalmas, és még a hajvégeim is szebbek, hisz arra is kenem, kb 2-3 naponta.

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Emolliensek: Squalane

Squalane eo 1 0