KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A squalane egy a bőrben természetesen is megtalálható anyag, erőteljes emolliens, kivételes hidratáló, és képes megelőzni a bőr folyamatos vízvesztését. Nem komedogén, minden bőrtípus számára megfelelő.

Hajra is alkalmazható a hővédelem fokozására, a fényességért és a töredezési hajlam csökkentéséért.

Squalane eo 1 0

Ár: 2000 , Eladó: Ency
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel kőbánya kispest

Veronika8614

2018. július 29.

Szeretem nagyon, szélen hidratál, a bőröm nem szívja be teljesen, ezért esténként használom. Könnyedebb picit, mint egy olaj, de hasonló hatású.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Agnessa

2018. július 24.

Semmi extra...:( Nem újravevős...

Agnessa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Semmi extra...:( Nem újravevős...

Nena

2018. július 24.

Amikor megrendeltem és elkezdtem használni, nem ájultam el tőle. Ragacsos, soha-be-nem-szívódós, felesleges lépésnek tűnt, szigorúan este próbálkozva.
Viszont mostanában azt csinálom, hogy egy vizesebb szérumhoz teszek 2 cseppet ebből és így tökéletesen felszívódik, akár nappalra is mehet (használom is). Az erősen vízhiányos bőrömnek jól esik és a hatását is látom (nem feszül, tömörebb). Ha elfogy (bár inkább előbb romlik rám ez a mennyiség), nem biztos, hogy újraveszem, de egynek tényleg jó.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Botiadi

2018. július 21.

Ezt az olajat csak este használom, mert smink alá borzalmas. A mennyiséggel vigyázni kell, egy kevés is elég belőle. Puhít, táplál.
A hajamon is próbáltam eddig nem éreztem nagy változást.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

A hajamon is próbáltam eddig nem éreztem nagy változást.

kawaiichan

2018. június 4.

Bár ez egy olaj, egyáltalán nem olajos érzés: inkább száraz, és gyorsan beszívódik. Nem magában használom, hanem ennek a márkának a hidratálójával együtt, de amióta így van, azóta sosem száraz a bőröm, mindig rugalmas, és még a hajvégeim is szebbek, hisz arra is kenem, kb 2-3 naponta.

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Julicha91

2018. június 3.

Amikor megrendeltem nem fűztem hozza sokat csak hogy legyen valami hidratálóm ami csodát művel a téli hideg után az arcommal... először használtam mindennap aztán csökkentettem mert a 2D szempillámnak nem tesz jót:))))
Mára már csak akkor kenem be az arcom ha valami miatt eléggé kiszáradt vagy túltoltam valami hámlasztót vagy egyén tisztítót amitől foszlik a bőröm...így csodákat tesz tény és való!! Azonnal hidratál visszaállítja a normál hidratált bőr érzetet.

Julicha91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

dali

2018. június 2.

Csodaszer szint, és egyértelműen Holy Grail termék a rutinomban.
Nem tudom, hogy miért gondoltam azt, hogy nem fogom szeretni, de az biztos, hogy tévedtem. Pillanatok alatt a bőrbe szívódó, nem nehéz, nem sok, illat-, és színmentes, varázslatos-tökéletes. Szérumok után, hidratáló előtt kenem, sokkal jobb állagú a bőröm, amióta használom. 6 csillag.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Csodaszer szint, és egyértelműen Holy Grail termék a rutinomban.

Venusz1984

2018. április 26.

1-1 cseppet szoktam tenni télen az arcomra és elmaszírozom utolsó lépésként este a hdratáló után. Azért este mert olajos érzetet hagy maga után, fénylik ami nappalra már zavaró lenne. Szépen hidratál, védi a bőröm a hideg időben. De csak annak ajánlanám akinek tégleg nagyon száraz a bőre mert olajos.

Venusz1984
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Oila

2018. április 23.

Amióta csak olvastam a TO termékeiről, az az érzésem van, hogy ezek nem jók komplett formulákként alkalmazva. Nyilván vannak kivételek, és mint minden, ez is egyéni, de a két primeren kívül, amiktől igazából nem várok többet, mint hogy szebben tudjam felvinni az alapozómat rájuk, ez volt az egyetlen termék, amit meg "mertem" rendelni.

Hogy miért? Mert ez 100% hatóanyag, tulajdonképpen nincs szó formuláról, és szerintem legcélszerűbb nem önmagában, szérumként/krém gyanánt használni, hanem a megszokott hidratálót érdemes vele turbózni. Könnyebben beszívódik, és lesz egy sokkal hatékonyabb hidratáló formulánk. A másik jó módszer, hogy este, utolsó lépésként, arcolaj helyett használom, de akkor meg egy fújás termálvízpermettel kenem szét a kezemen azt a 3-4 cseppet, és így oszlatom el az arcomon, és így szépen beszívódik.

A többi terméket, amiket nem vettem meg, nem véleményezhetem nyilván, de az sem véletlen, hogy nem vettem meg őket. Én nem vagyok szakember, de úgy gondolom, hogy a formula legalább annyira döntő hatású, mint maga a hatóanyag. Hiszen ha nehezen oldódó vagy nehezen felszívódó állapotában van benne egy htaóanyag egy termékben, akkor hiába a magas koncentráció, kb. semmit nem fog csinálni, ahogy akkor sem, ha a hordozóanyag gátolja a felszívódást. Mint a gyógyszeriparban. Van 100 mg-os magnézium, ami gyorsabban és hathatósabban segít, mint a 800 mg-os, mert az alkalmazott gyógyszerforma, vivőanyag és technológia kisebb hatóanyagtartalom mellett is hatékonyabb felszívódást és aktivitást tesz lehetővé.

Én ezzel magyarázom a sok csalódást, főleg azoktól, akik azt gondolták, hogy megfogták az Isten lábát ezzel az "őrült" márkával, és háromszoros mennyiségű hatóanyagot fognak kapni harmadannyi pénzért. Hát nem. Nem egészen és nem minden esetben.

De ez a fenti termék a maga nemében nagyon jó, hajvégekre is, úgyhogy 5 csillag.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

hzsvitamin

2018. április 21.

Semmi sem történik a bőrömmel ennek a használata során. Teljesen fölösleges használnom, reggel plyan, mintha semmit nem tettem volna rá este.

hzsvitamin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Emolliensek: Squalane

Squalane eo 1 0