KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Hype: The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lory

2018. május 21.

5-6 naponta használom,a heti kétszeri nem fér bele nálam (úgy hogy konkrétan 7 nap alatt 2-szer kerüljön rá sor).Sőt a 6 nap a legideálisabb,ha az 5. napon nyúlok érte akkor nálam is megvan az a picit égető,inkább viszkető érzés a használata közben.Más is írta ezt a tünetet,szerintem ez jelzés arra,hogy még nem teljesen elszarusodott,hámlasztásra megérett bőrfelületre kenjük ilyenkor.Nem vagyunk egyformák,ki kell kísérletezni kinek mi az optimális.
Meg vagyok vele elégedve,a bőrápolási rutinomban ő teszi a legtöbbet a bőröm állapotáért és a pozitív változásokért.Használata után a pórusaim mérete jelentősen csökken,egységes,sima bőrfelületet látok a tükörben.Plusz, a hajam tövében a homokomon lévő apró pigmentfoltjaimat is eltünteti,sajnos csak 3 napra de az egyetlen termék ami valamit is kezdett velük.Az első olyan bőrápolási cucc,ami nem csak a leírásában ígérget,hanem mind be is tartja azokat.Egy jó bőrápolási rutin alapdarabja lehet,legalábbis nálam tuti az marad.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Evelin2525

2018. május 18.

Imádom! Babapopsi puhaságú bőr 10 perc alatt! Mi kell még? Nem összehasonlítható a szarabbnál szarabb radírokkal.. Igazi tisztaság élményt nyújt és szuper a tudat hogy így a többi kence hatóanyaga is maximálisan képes kifejteni a hatását a friss bőrön. A Geek&Georgous Cheer Up Mandelic +BHA-t használom mellette és sem gyulladt pattanások, sem csúnya nagy miteszerek láthatósága nem gyötör többé! Végre sok év után megtaláltam a megoldást. :)

Evelin2525
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

pamacska6

2018. május 17.

Eletem elso hamlasztoja, habar mindenhova azt irjak, hogy csak gyakorlott hamlasztoknak ajanljak. Szerintem ha betartjuk az eloirasokat, akkor nagy baj nem lehet. Szooooooval....ma vegre megjott a Deciem csomagom es benne volt o is, alig vartam az estet, hogy kiprobalhassam! Mindent eloiras szerint csinaltam, aztan meg tenykedtem a lakasban es amikor belekukkantottam a tukorbe, olyan nagyon fenyes volt az arcom. Egybol arra gondoltam, hogy puff...ez is csak zsiros diszkogombot csinal belolem. De vegig simitottam az arcom es nem volt olajos vagy zsiros erzet, semmi! Ez a cucc konkretan felragyogtatta a fako boromet. Majd jovok updateelni, de eddig csillagos otos!

pamacska6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

originalthea

2018. május 17.

Ez az első hámlasztó amit vettem. Részben azért mert kezdőknek ajánlották (habár nem vagyok az, de sosem hámlasztottam so there's that), részben meg azért mert elérhető árban van (hé, 2300 forint egy ilyen kis cuccért nekem jó árban van!). Eddig még csak 10 percekre hagytam az arcomon, csipked, de mondhatni inkább viszketési érzést kelt bennem (az orromnál legalább is). De miután lemostam OMG: olyan puha tőle a bőröm, mint a babapopsi! És a kis előjövő pattanásaimat is nagyon szépen leszedi! Nagyon ajánlom :D

originalthea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Mamuszka

2018. május 16.

Egy üveggel használtam el. Enyhe keratosis pilárisom van a karomon így az arcom mellett a karjaimra is használtam. Nem rossz termék nagyon jó áron.
Nekem elég ellenálló bőröm van így nem tapasztaltam irritációt pedig az ajánlott 10 helyett az arcomon 15, a karjaimon 20 percet is fennhagytam. Más kérdés, hogy a bőröm hozzá van szokva a kémia hámlasztókhoz. Érzékenyebb bőrűek vigyázzanak azért vele, és csak fokozatosan növeljék az időtartamot ha szükségesnek látják. Első alkalommal én is még az ajánlottnál is kevesebb ideig hagytam fent, csak utána emeltem az alkalmazási időt. Utána alapos hidratálást javaslok. Még nem tudom újra veszem-e van számomra jobban bevált hámlasztó termék.

Mamuszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

murczinodett

2018. május 15.

Nagyon jól hámlaszt, persze csíp is mint az állat, de a szépségért meg kell szenvedni:D Utána fontos hidratálni, mert feszül a bőr, de ez természetes

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

kardamom77

2018. május 14.

Gyakorlott hámlasztó vagyok-annak idején az Ilcsi gyümölcssavas termékét preferáltam- így meg mertem rendelni ezt a terméket. Könnyű eloszlatni, hasznos a brutál színe, mert jól látható, ha valahová kevesebb jutott. Az arcomra kenvén viszketve csíp egy darabig, aztán enyhül ez a kellemetlen érzet. Teszi a dolgát, viszont gyakorlottságom ellenére először túlhámlasztottam magam, s napokig cafatolódott az állam, orrom környéke, úgyhogy mindenkinek javaslom, hogy nagyon figyeljen a hatóidőre.(max10perc) Én inkább 9 percig hagyom magamon, így tutira nem lesz baj. Hetente 1-2x használom, szigorúan este és a reggeli fényvédelem elengedhetetlen!!!Tudom, hogy nyáron nem javasolt a hámlasztás, én szoktam azért, de még fokozottabban kenem magam fényvédővel, s így nem éreztem, hogy bármi problémát okozott volna.

kardamom77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

dorottya96

2018. április 23.

A rossz bőrömet örököltem és a korom ellenére eléggé oda van és a minőségén még addig szeretnék javítani, ameddig nem késő. Motoszkált a fejemben már egy ideje a kémiai hámlasztás eshetősége, aztán amikor rendeltem a deciem oldaláról ez is a kosaramban landolt. Napokig csak nézegettük egymást majd lesz ami lesz alapon magamrakentem. Semmi de tényleg SEMMI szúrkálás/égetés/viszketés/kellemetlen érzés nem jelentkezett. Mintha rajta sem lett volna az arcomon. 10 perc után lemostam. Csodát nem tett az első használat után mert semmi sem változott az arcomon, de rosszat se.

Nyilván nem az első használat után kell levonni a következtetést, szóval majd updatelek-addig pedig 4 csillagot adok.

Update: másfél/2 hónap használat után:

Már értem a fura viszkető érzést. Tényleg szúrkál. Heti 1x használom, de semmi változást nem tapasztaltam. Sôt.. rontott a bőrképemen. Szanaszét szárítja. A ninacimide bevált, ez viszont nem. Előhozza a pattanásaimat, és hagy maga után valami kellemetlen érzést. Nem fogom újravenni, nekem csalódás. A babapuha bőrt sem hozza elő nálam. Egyszerűen velem nem kompatibilis. Pedig 'betartom' a hámlasztó szabályokat.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Update: másfél/2 hónap használat után:

CRD

2018. április 18.

Az első olyan kozmetikumom, amit az itteni vélemények hatására vettem meg. Nagyon örülök hogy így tettem. Csodás hámlasztó! Már egy alkalom után látványos. Simít, puhít, ragyogó bababőrrel ébredek reggel ha este felteszem 10percre. Az ára pedig nevetségesen alacsony. Mindenkinek ajànlom!😀

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

kislulu

2018. április 17.

Legkedvencebb. Rengeteget segít nekem a pigmentfoltok eltávolításásban! Sokadjára sokszor újraveszem.

kislulu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.