KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   €7.20   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Kim17

2017. július 21.

Jó kis termék, én 10 percig mindig fenthagyom, lemosás után jó puha lesz tőle az arcbőröm.:) Bár nekem amúgy is hámlik a bőröm mindig, amióta használom talán sokkal egyenletesebb a bőrfelszínem, illetve a pórusokat mintha egy kicsit összehúzná. Szeretem, hosszú távon kíváncsi leszek az eredményre.

Kim17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

cherry19

2017. július 21.

Ez előtt soha nem használtam még ilyen hámlasztót, szóval nem is bátorkodtam a 10 perccel. Első alkalommal 4 perc, majd mindig +1-ig hagytam az arcomon. Első 4 alkalommal marhára csípett (komolyan, könnyezésig), de legutóbb már egyáltalán nem. Szigorúan heti egyszer.
Az eredmény pedig látványos.
Valamiért a természet megáldott ilyen mély, fehér tócsa jellegű valamikkel a bőrömön, melyeknek semmi kijárata vagy bármije nincs és minden használat után mintha közelebb lennének a felszínhez ezek a kis démonok, aminek borzasztó örülök. Nem mellesleg minden, amit utána rákenek a bőrömre pillanatok alatt beszívódik. Nagyon-nagyon szeretem.
Bár úgy érzem életem végéig elég lenne ez az üvegcsényi, egész biztosan újraveszem, ha elfogyott.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Az eredmény pedig látványos.

nszolnoki

2017. július 15.

Legelső használatkor felhős hétvégét választottam, biztos ami biztos, Jó, hogy piros, mert látom, hogy hova kentem már belőle és milyen vastagon. Csíp. Nem kibírhatatlanul, inkább csak annyira, hogy megnyugtat, hogy van benne hatóanyag és működik is. A 10 perc könnyen elmegy, gyakorlatilag rádszárad. Az eredmény: minden pillanatot megér! Utána jöhet a hialuronos maszk, a sok finom szérum, a hidratáló krém, már nem állja semmi a felszívódás útját. Újravevős lesz, ha elfogy!

nszolnoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

Aidyn3

2017. június 24.

Nekem nagyon bejött, ezt vártam a legjobban talán a csomagból. Önsanyargató módon, a mitesszerek kinyomkodása után sikerült felkennem, úgy marhára csípett, és egy foltban le is hámlott tőle az orrom, de egyébként ultra puha lett mindenem, nagyon tetszik!
Viszont máskor nem nyomogatás után fogom használni, az biztos, mert majd' bepisiltem, úgy csípett :D

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

csimr

2017. június 19.

Egyszer használtam az arcomra, akkor marhára csípett a 10. perc közelettével. Utána volt is pár vörös folt az arcomon.. Úgyhogy inkább a talpamra fogom elhasználni, amire eredetileg is szántam. Egész szépen puhulgat a bőr a lábfejemen,pedig elég brutál bőrkeményedéseim vannak. Heti 2-3-szor használom, 10 percig rajta hagyva. Utána bőszen hidratálok és ennyi.

csimr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

i.napcsi

2017. június 13.

Szeretném mindenkivel tudatni hogy több termék INCI je megváltozott ami csak a dobozokon van feltüntetve a The Orinary oldalán még a régiek szerepelnek!Ennek a terméknek is megváltozott,már jeleztem a krémmánián hogy korrigálják!A dobozon szereplő INCI a következő!
glycolic acid,aqua,aloe barbadensis leaf water,sodium hydroxide,daucus carota sativa extract,propaneidol,cocamidopropyl dimethylamine,salicylic acid,potassium citrate,lactic acid,tartaric acid,citric acid,panthenol,sodium hyaluronate crosspolymer,tasmannia lanceolata fruit/leaf extract,glycerin,pentylene glycol,xanthan gum,polysorbate20,trisodium ethylenediamine disuccinate,potassium sorbate,sodium benzoate,ethylhexylglycerin,1,2-hexanediol,caprylyl glycol
Remélem tudtam segíteni!
Egyébbként nagyon jó és kellemes ez a hámlasztó,egyeltalán nem csíp,10 perc után sem vörös az arcod és érzékeny sem marad csak finom bársonyos tapintású,mindenkinek nagy biztonsággal ajánlom!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Remélem tudtam segíteni!

auberginecat

2017. május 11.

a deciemes rendelésemből egyelőre ő a kedvencem, bár őszintén szólva mindenüket imádom eddig. a többi pipettás csomagoláshoz hasonlóan ez is nagyon tetszik és praktikus, persze ki kell tapasztalni a megfelelő mennyiséget, de mindenképpen nagyon kedvező a kiszerelés. olyan színe van, mint a friss vérnek, kicsit olyan érzésem lesz, mintha Báthory Erzsébet lennék és szűzlányok vérével kenegetném az arcom. ami egyébként legenda, szegény nő emlékét jó lenne már rehabilitálni, mert forog a sírjában, hogy ilyeneket terjesztenek róla. na de visszatérve a hámlasztóra. eddig g&g ahát használtam, bevallom őszintén minden nap, és nem okozott irritációt sőt, nagyon szép lett tőle a bőröm. ahogy egy korábbi hozzászóló is írja, úgy döntöttem, hogy kicsit megküldöm a százalékokat, és kipróbálom ezt az aha 30% + bha 2% témát. azt kell mondanom, hogy tényleg csodaszer, ha valami, akkor ez megérdemli az 5 csillagot. használata egyszerű, lemosás után pedig valóban látványos a változás. ennyi pénzért pedig mindenkinek ajánlom, persze csak akinek bírja a bőre. :)

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

GNóri

2017. április 24.

Hát, akkor én leszek a mumus. Rá nagyon kíváncsi voltam, de ő lett a legnagyobb csalódás. Az üvegben sötét bordós színe van, elég mókás, olyan, mintha vér lenne, felkenve pedig pink színű. Vártam, hogy hú ez a 30%-os AHA biztos nagyon csipkedni fog, de semmi. Aztán 10 perc múlva lemostam, és semmi. Megszoktam, hogy más hámlasztók után (Paula, Cosrx, G&G amiket eddig próbáltam) a bőröm olyan, mint a babapopsi, puha, ruganyos, és majd kipakkan, olyan fényes és élettel teli. Na itt semmi ilyet nem tapasztaltam. Ugyanolyan fakó volt a bőröm, mintha semmit nem kentem volna fel. Sajnos engem nem győzött meg.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

annuskais

2017. április 22.

heti egyszer használom, szépen tisztán tartja arcomat a bőr alatti pukliktól

annuskais
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

heti egyszer használom, szépen tisztán tartja arcomat a bőr alatti pukliktól

Lapetite01

2017. április 18.

Ez ám a hámlasztó!
Régóta a bőrápolási rutinom része mind a BHA, mind pedig a AHA hámlasztó. Eddig PC termékeket használtam, és szerencsére nekem a 10%-os AHA sem volt erős, kenhettem volna akár minden nap is!
Ezért gondoltam, hogy kipróbálok egy ütősebb verziót is, és milyen jól tettem: használat után nagyon-nagyon puha a bőröm, és gyönyörű, egységes a bőrfelszínem!
Azért itt már érzek egy kellemes, bizsergető érzést, ami még lemosást követően is megmarad. De egyáltalán nem kellemetlen, és rövid időn belül el is múlik.
Csak hámlasztóhoz szokott bőrre ajánlják, és max. 10 percig maradhat az arcon. Utána pedig kötelező a fényvédő!!! Ajánlom mindenkinek!

Lapetite01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Ez ám a hámlasztó!

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.