KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val (glikolsav, tejsav, borkősav, citromsav), 2% BHA-val (szalicilsav), hialuronsavval, B5-vitaminnal, fekete répa és Tasmanian Pepperberry kivonattal. Hámlasztásban jártas személyeknek ajánlott, nem érzékeny bőrre. Megtisztított, száraz bőrön alkalmazandó, majd 10 perc után le kell öblíteni langyos vízzel. Heti két alkalomnál többször nem ajánlott a használata.

Hozzávetőleges pH: 3.6

Hype: The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Keres - The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
Ár: Megyegyezünk , Eladó: bogczi
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: --
Keresem!The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
Ár: megvételre , Eladó: Deep1982
Állapot: Üveges maradék,kimérve,teli, Helyszín: piliscsaba, fizetés: postán maradóra

Lunalaluna

2018. október 16.

Szerencsém van, hogy az amúgy irritációra és allergiára hajlamos bőröm jól bírja a heti 2 alkalmazást. Ha nem várom meg, amíg tényleg alaposan meg nem szárad a bőröm, akár 5 perc is kellhet az arctisztítás után, akkor én is érzem, hogy csíp kicsit. Igyekszem betartani a 10 percet, de igazából maga a felkenés is több percet vesz igénybe, szóval van olyan része az arcomnak, amelyen bőven 10 percen túl van rajta. Nekem nem volt gondom emiatt. A lemosástól viszont mindig félek, nehogy a szemembe menjen, ezért egy nedves törölközővel törlöm le a nagyját először. Én a hatásával meg vagyok elégedve, másnap reggel valóban finomabb a bőröm, de ugye ilyenkor az esti ápoló kozmetikumok is jobban ki tudják fejteni a hatásukat. Az én bőröm mindenképp igényli ezt az intenzívebb hámlasztást, mert hajlamos a mitesszerekre és azok eltömődésére.

Lunalaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

dorci993

2018. október 13.

Az első TO termék, ami annyira nem vált be, hogy már azt fontolgatom, továbbadok rajta. Rettenetesen csíp, pedig nagyon odafigyelek, hogy betartsam a használati utasításokat. Mondjuk nem lenne baj, hogy kb. úgy érzem az egész fejemet lenyúzza ez a cucc, de nem látom hatását igazán. Persze, kicsit simább a bőröm utána, de ennyi. Majdnem két hónapja használom; utána mindig nagyon feszül, fáj a bőröm (közben pedig mintha soksoksok kis tűvel bántalmazná valaki a bőröm), persze mindezt elnézném, ha lenne hatása. Még várom a csodát, de már nem fűzök hozzá nagy reményeket :(

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

pigglypig

2018. október 4.

Sajnos nekem nem jött be. Fontos találkozók előtt többször is próbáltam, az eredmény minden alkalommal pár csúnya, fájdalmas pattanás volt. A szagát utálom, nagyon csíp, viszont az arcbőröm nem lett tőle fényesebb, kisimultabb, vagy bármi. Megpróbálom a lábaimra elhasználni, hátha ott ér valamit.

Ja és nagyon büdi.

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Ja és nagyon büdi.

gabiba

2018. szeptember 16.

Örök darab! Volt mikor hetente használtam, most már csak ha épp kedvem szottyan egy alapos hámlasztáshoz. Amikor kijön valami csúfság rajtam is ez az elsö amihez nyúlok. Elöfordult, hogy több mint tíz percet is fent volt, de semmi para nem származott belöle. Szóval még ilyen rendszertelen használatnál is hatásos-látványos!

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Imádom, ahogy kicsit csípi és bizsergeti az arcom, jó érezni, hogy teszi a dolgát. Ez az első kémiai hamlasztóm, de amióta megvan, eszembe se jutott bőrradírhoz nyúlni. Amikor elkezdtem az Ordinary termékeit használni, egész szépen helyrejött a bőröm (én főleg ennek a pakolásnak tudtam be). Most kicsit visszaesett, remélem hamarosan helyreteszi ez a kis piros varázsszer!

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

veresbianka12

2018. szeptember 3.

Lassan egy hónapja használom, heti 1-2 alkalommal a bőröm állapotától függően. Néha azt érzem, hogy nagyon durva, megvastagodott a bőr az arcomon, leginkább ezért alkalmazom. Pattanásokra, gyulladásra hajlamos a bőröm és ha nem tüntetem el ezt a bőrréteget, akkor könnyebben begyullad. A fizikai hámlasztók nekem nem váltak be, nagyon irritálnak. Ez a termék viszont teszi a dolgát és szebb, puhább bőrt varázsol. Remélem hosszabb távon is beválik.

veresbianka12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

makrancos

2018. augusztus 10.

Szeretem, nem bántja a bőrőm. Szerintem nem kell félni tőle, előtte a Müller sajátmárkás termékcsaládjának a savas hámlasztóját használtam. Ára bőven megéri érte, óvatosan kell lemosni mert szembe jutva iszonyú kellemetlen tud lenni. Azonnal szép és egységes lesz a bőrőm. Újravevős.

makrancos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

szabinka90

2018. augusztus 3.

Érzékeny, pirosodásra és zsírosodásra hajlamos bőröm van, ezért kicsit féltem tőle, első alkalommal csak 5 percig mertem fent hagyni :D De egy kis kezdeti minimális csípésen kívül semmi kellemetlenség nincs a használata közben/után. Hetente egyszer, vagy kétszer használom, alapos arctisztítás után, nagyon puha, sima bőröm lesz utána, a pattanásokat is segít elmulasztani. A hegekből maradt piros foltjaimat is halványítja. Imádom!!

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Andrea1198

2018. július 30.

Kinézete: vicces. Ne nyiss így ajtót a pizzafutárnak! A termék viszont nagyon jó. Szépen lehámlasztotta amit kellett. sima bőröm lett tőle, és két napig még puha is. Hetente kétszer használom: kedden és pénteken. Először csípi, de ez az érzés hamar elmúlik. 10 percnél tovább azért nem hagynám fent. Újra vevős termék.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Gabriell

2018. július 29.

Hetente egyszer használom, azt vettem észre, hogy sokat javít a hegeken, foltokon. Amikor úgy érzem, hogy a BHA most nem elég a bőrömnek, kell valami ami frissebbé és üdébbé varázsolja, akkor szoktam használni.Egyelőre jól működik az arcomon, másnap viszont mindig ügyelek arra, hogy fényvédőt ne felejtsek el használni.

Gabriell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.