The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2200 , Eladó: ginterzsofi
Állapot: uj, 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel Budapesten (Astoria) (esetleg videkre +postakoltseggel)
Rebellis

2019. február 23.

Én is használom lelkiismeretesen, de látszata sajnos nincs. Minden olyan, mint volt. 😢

Rebellis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Odri

2019. február 20.

Rendesen kenegetem már legalább 2 hónapja, de az égvilágon semmi hatását nem látom. Mákom van azzal, hogy 36 évesen igazából nincsenek ráncaim, így nem volt mit halványítania? Nem tudom. Olyan, mintha szimpla vizet kennék az arcomra, és nem vagyok meggyőzve ennek az ellenkezőjéről :D

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Seabound

2019. február 6.

Ez a szérum számomra maga a mámor! Zöldfülű vagyok még Ordinary termékek terén, így az itteni és a Deceim oldalán lévő értékelések alapján választottam anti-aging termékeket, amiket korábban elérhetetlen árúaknak tartottam. Nagyjából mindegyikkel elégedett vagyok, de ami a leglátványosabb az ez.
Ez egy csodacucc! A hialuronnal együtt használom, mert olvastam itt, hogy felerősítik egymás hatását, és biztos az is rásegített, hogy a márka 7%-os és a 30%-os hámlasztóját is használom (előbbit naponta, utóbbit hetente egyszer), de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy 2 (azaz kettő) hét használat után a szemöldököm közötti haragos-ránc szinte teljesen eltűnik!! Pedig ez amióta az eszemet tudom, mindig ott volt.
A homlokomon a vízszintes ráncok is sokkal kisebbek és halványabbak. Komolyan mondom hihetetlen.
Tegnap tűnt fel a változás, ma egész nap a tükörhöz szaladgálok és gyönyörködöm a homlokomban :) Szarkalábaim nincsenek szerencsére, de azért oda is kenegetem. Egyetlen negatívuma a nagyon híg, víz-állag, kicsit nehéz vele bánni, de ez legyen a legkevesebb. 47 évesen nem gondoltam volna, hogy ennyire vissza lehet fordítani a természetes folyamatokat. Ha lehetne 10 csillagot adni, annyit kapna, így csak 5 :)
Napi 2x, reggel és este használom, úgy látom, szerencsére sokáig elég lesz és elvileg nem fényérzékeny, nyáron is lehet használni.

Seabound
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

BirsAlma

2019. január 27.

Elhasználtam egy teljes üveggel. Sajnos én sem vettem észre semmilyen változást. Talán csak annyit, hogy egy kicsit hidratált. Az állagát én kedveltem, annak ellenére, hogy nagyon folyékony, víz szerű. Lehet, hogy túl nagy elvárásaim voltak vele szemben.

BirsAlma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

lovrekszava

2019. január 27.

Nekem nagyon nem hasznalt semmit. szemem ala es homlokomra cseppentek parat reggelenkent, de mivel tobb szerumot is hasznalok egyszerre, es ha ezt kihagyom neha a rutinbol akkor ugyanaz a vegeredmeny.. ennyi erovel sima vizet is kenhetnek magamra. Nem veszem ujra, a maradekot meg talan nyarra elhasznalom.

lovrekszava
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

dettusbettus

2019. január 23.

A szemem körül még nincsenek jelentős ráncok, de amikor ki van száradva a bőröm, megjelennek az apró szarkalábak. Tökéletesen eltünteti őket.

dettusbettus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

monett

2018. december 30.

Annyira víz állagú, hogy valahogy nem tudtam elhinni, hogy tényleg lehet pozitív hatása, na meg a sok “csak a botox hoz látható eredményt” cikk és internetes vélemény miatt is valószínűleg, egy hét reggel-esti használat után kiraktam a rutinomból. Lehet, hogy nem az én korosztályom terméke. De lehet az is; hogy csak az enyém nem. Ha egyszer ráveszem magamat, újra megpróbálok vele összejönni.

monett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Pünyike

2018. december 27.

Ez egy szuper szérum. Naponta használom (kivéve, amikor más erősebbet), a hatása fantasztikus. Elutaztam egy hétre és otthon felejtettem, meglátszott a hiánya. Én este és reggel is használom és mondhatom, igen látványos a hatása! Elég sok szérumom van, bele is zavarodtam a használatukba, de sikerült megtalálnom a leghatásosabbakat, így már csak ezeket használom. A retinolom elfogyott/megromlott, ezért azt most nemhasználok, de heti 2-3 alkalommal Alpha Lipoic + hidratáló (minidg este), a többi napokon illetve reggel Argireline+C-Glow+hidratáló. Mostanában nem hámlasztok, de így is elégedett vagyok a bőrömmel.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

hennniii

2018. december 18.

Nagyon szeretem, érzem, ahogy hat és látszik is. Újravevős! :) Megéri az árát is nagyon!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

nekyra

2018. december 15.

A 2. üveggel használom, 3 hónapra simán elég 1 üveg napi 2x használva. Az első 2 hétben nem vettem észre nagy változást, hiába volt, hogy jócskán megtoltam a felvitelét, de aztán az első hónap után tényleg látszott az eredménye. Nap végén általában már nagyon látszottak a homlokráncaim meg a szemöldököm között lévők is, ezzel is megvannak, de nem olyan hangsúlyosak mint előtte. Úgy mondanám, hogy fokozza a hyaluronsavas termékek hatását, ezért az árért pedig szerintem maximálisan megéri használni.

nekyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8