The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sueberry

2018. augusztus 10.

Nekem nem működik sajnos, pedig nagyon bíztam benne a jó vélemények miatt. Az első flakon felénél tartok, még bízok valami pozitív változásban.

sueberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

harmonia93

2018. július 12.

Én látványos eredményt nem tapasztalok, de egyébként is inkább prevenció szempontjából vettem, mert még csak most leszek 25 :) Nagyon szeretem a hűvös, kicsit bizsergető érzést a szemem körül használa közben és után, és az biztos, hogy nem jelentek meg újabb vonalak az arcomon, mióta használom. Nagyon hamar felszívódik, és jól együttműködik a rutinom többi részével.

harmonia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

tmelcsi73

2018. július 1.

3 hónapja használom ezt a terméket. Kedvencem lett.Reggel és este is használok egy-egy cseppet .Láthatóan feltölti a szemem környékén az apró ráncokat, mintha kisimult volna ez a terület. Biztosan újraveszem.Gyorsan beszívódik. Lehet rá sminkelni.

tmelcsi73
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

puderpanna

2018. június 20.

Nagyon hatásos a mimikai ráncokra és látványos az eredmény. Reggel és este könnyen beilleszthető a rutinba. Jár az 5*.

puderpanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

pampika

2018. május 18.

Én soha nem gondoltam volna hogy eltűnnek a mimikai kezdő rancaim... de ez a termek egy alom..remelem örökre kapható lesz!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

oznob64

2018. május 17.

Nem vártam tőle sokat, de napi kétszeri használat mellett tényleg csökkenti a kisebb mimikai ráncokat, sőt; nekem mintha az ígért hatással szinkronban az első használattal halványította volna őket, ami azóta egyre fokozódik (mármint a ráncok csökkenése), tehát nálam maradéktalanul tartja az ígért hatást.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

murczinodett

2018. május 16.

úúúristen de jóóó cucc. Tényleg elhalványítja a kis ráncokat. Még csak most kezdtem el használni, szóval azt nemtudom, hogy ezek az eredmények tartósak e vagy csak ideig óráig simítja a bőrt, de akkor is. ez nagyon jóóóóó

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

csill87

2018. május 12.

Nagyon érdekes termék. Már úgy 1 hónapja használom, és már majdnem elfogyott a fele. Nem is értem, hogy fogyhat ilyen gyorsan, de így nagyon hamar újra kell majd venni. És igen, újra fogom venni, mert úgy látom, hogy csinál valamit a bőrömmel, de nem tudom eldönteni, hogy pontosan mit, még kísérletezni kell vele :D Mindenesetre én nagyon megkedveltem, szebb tőle a bőröm összességében, ez biztos, de elképesztően hamar fogy....Csak azért adok négy csillagot, mert nincs egyértelmű hatása, nem vasalta ki azért a bőrömet, de nagyon jó termék, mert valamit tényleg segít, és ha elfogy biztosan újra fogom venni.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Szuzka

2018. április 16.

Már két üveggel elhasználtam belőle.A homlokomon hatásosabbnak bizonyult mint a nyakamon,és a második üveggel már csak az arcomon használtam.Kíváncsiságból kihagytam pár napot,és a hiánya látszott,pedig retinolt is használok.

Szuzka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Picieri

2018. március 31.

Én mániákusan hiszek benne, vettem még egy üveggel, mert nekem úgy tűnik hasznos. Igaz rengeteg terméket használok már, retinolt is, de együtt vhogy jól kijönnek egymással, mert ha kicsit elhagyom az argirelint, akkor már nem az igazi a hatás, én vhogy látom, hogy mindig vissza kell térjek hozzá, mert nélküle nem az igazi. Imádom, hogy vizes állaga van, hamar be tudom maradéktalanul masszírozni, vagy ütögetni a bőrömbe és utána jöhet a retinol.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8