KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Speciális peptid technológia elsősorban a mimikai ráncok csökkentésére.

• Finomítja a szem körüli és a homlokráncokat
  • 10%-nyi Argeline kutatások szerint 15 nap alatt 17%-kal csökkenti a mimikai ráncok mélységét
  • Könnyű, vízalapú formula
  • Növeli a bőr rugalmasságát & hidratáltságát
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rayeri

2018. november 4.

2 hónapja használom nulla eredménnyel. Becsülettel elkenem, újra nem veszem, szerintem ez is a korai 30-asok minimális ráncaival tud csak kezdeni valamit.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Hermina99

2018. november 3.

Július közepe óta használom és most fogy ki az üvegcse. Az első hétre emlékszem, akkor hirtelen látványos lett a homlokom közepén és a szemöldököm fölött ívelő ráncok halványulása, illetve az orrom mellől az ajkaim irányába futó nevetőráncok is jobban néztek ki. Egy darabig rutinból kentem, majd volt egy-két hét szeptember elején, amikor elmarad, egyszerűen csak hanyagságból. Észrevehető volt a bőrömön, hogy valami történt, úgyhogy újra figyelni kezdtem erre az üvegcsére is. Újrarendelős.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Nena

2018. november 2.

Nekem az ég világon semmit sem csinált. Használtam nagyjából 2 hónapig, kimondottan a homlokomon, kialakulóban lévő ráncon. Mondhatnám, hogy persze, ehhez idő kell, de azt ígéri, hogy "15 nap alatt 17%-ot csökken a ránc mélysége". Ha nagyon akarom messziről, hunyorítva.... :D Még megvan az üveg kétharmada, de szerintem nem fogom elhasználni.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

incifinc

2018. október 29.

2017.06.hóEgy hete használom, így még számottevő hatásról nem tudok beszélni. A hatásmechanizmusa: megakadályozza az idegrendszer mozgató idegvégződéseiben az acetilkolin (ingerületátvivő anyag) felszabadulását, ha állandó és elegendő koncentráció alakítható ki. Ha nincs acetilkolin, nincs izom-összehúzódás sem. A bőrben a hajszálérszűkületet előidéző noradrenalin felszabadulását is csökkenti, így javítja a bőr hajszáleres keringését. 10%-os koncentrációban fejti ki hatását, emiatt tisztítás és tonizálás (bőr ph visszaállítás) után teljesen száraz bőrre csepegtetem a homlok és szem körüli területre most még napi 3x. Várok minimum fél órát, majd reggel és délben hidratálok a Hylamide SubqAnti-Age és Eyes Advances serummal (de ezekre nekem még kell plusz hidratálás, mert a fényvédőm túl mattra szárít így, keresem), majd újabb fél óra múlva az Azelaic Acid, majd fél óra múlva fényvédő. Nem tom' micsinálok, ha reggel rohannom kell majd?!!!

2018.10.hó Sajnos már nincs időm régóta. Hajrá kutatók, kutassatok! ( vmi gyorsabb módszert nekem!)

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 29.

Lerika

2018. október 13.

A felvitelt követően picit tapad a bőr, várni kell a következő termék felviteléig, de pár perc után tökéletesen beszívódik, a tapadás megszűnik. Nagyon jól hidratál, kellemes a bőrnek. 2 hónap használat után tapasztalatom szerint valóban finomítja a ráncokat, el nem tünteti a mélyebbeket, de észrevehetően feltöltöttebbek a ráncok pl. az orrtól lefutó mosolyráncom. Amiben számomra kiemelkedő, hogy hihetetlen módon csökkentette a mitesszereimet, a pórusaim kevésbé láthatóak, pattanásom szinte nincs amióta használom (max. havi 1-2, az sem vészes) és sokkal tisztább a bőrképem. Egységesítette a bőrömet, a pattanások utáni halvány lilás elszíneződéseket rendkívüli módon halványította, szinte láthatatlanok lettek. Minden reggel kb. 4-5 cseppet oszlatok el a bőrömön, de szinte nem is látszik az üvegben a fogyás, nagyon sokáig elég lesz, gazdaságos. Ha elfogy tuti, hogy újra fogom venni, nagyon örülök, hogy kipróbáltam!

Lerika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Blackxentric

2018. szeptember 29.

Már használom egy jó ideje, de nekem semmit nem tett hozzá a bőröm állapotának javulásához. Könnyen beszívódik és nem hagy maga után semmilyen érzetet. Mivel nem vettem észre változást, ezért nem veszem újra.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

molnarfruzsina

2018. szeptember 24.

Először semmi változás. A többi The Ordinary termék használatánál általában azonnal vagy másnapra átütő eredményt tapasztaltam, de ennél egy picit várnom kellett. Megérte. Két hét után a mimikai ráncaim sokat finomodtak a bőröm érezhetően feszesebb lett. A kedvenc szérumaim egyike. A sors iróniája, hogy a macskám rendszeresen kiveri a kezemből és ilyenkor legszívesebben a földhöz verném magam. Hála az égnek az ára elég baráti, így nem okoz problémát az újravétele :)

molnarfruzsina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

sueberry

2018. augusztus 10.

Nekem nem működik sajnos, pedig nagyon bíztam benne a jó vélemények miatt. Az első flakon felénél tartok, még bízok valami pozitív változásban.

sueberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

harmonia93

2018. július 12.

Én látványos eredményt nem tapasztalok, de egyébként is inkább prevenció szempontjából vettem, mert még csak most leszek 25 :) Nagyon szeretem a hűvös, kicsit bizsergető érzést a szemem körül használa közben és után, és az biztos, hogy nem jelentek meg újabb vonalak az arcomon, mióta használom. Nagyon hamar felszívódik, és jól együttműködik a rutinom többi részével.

harmonia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

tmelcsi73

2018. július 1.

3 hónapja használom ezt a terméket. Kedvencem lett.Reggel és este is használok egy-egy cseppet .Láthatóan feltölti a szemem környékén az apró ráncokat, mintha kisimult volna ez a terület. Biztosan újraveszem.Gyorsan beszívódik. Lehet rá sminkelni.

tmelcsi73
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

Hidratálók: Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Ethoxydiglycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8