KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4690 Ft

Stabil C-vitamin derivátumot tartalmazó bőrvilágosító szérum.

Ár: 4690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

szamira

2018. december 7.

Elfogyasztottam egy üveggel, nagyon szerettem. A reggeli rutinban tökéletes helye van, gyorsan, könnyen beszívódik, nem olajos, zsíros bőrre tökéletes. Jól lehet rá sminkelni is.
A pattanások utáni foltokat, májfoltokat nagyon hatékonyan halványítja.
Sajnos most az Ascorbyl acid 8% + Alpha arbutin 2%-ot vettem meg helyette, amit nem tudok reggel használni, mert nagyon olajos érzetet hagy, de ezt mindenképp újra fogom venni.

szamira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

A pattanások utáni foltokat, májfoltokat nagyon hatékonyan halványítja.

bija

2018. november 20.

Jajj nem tudom, elfogyott egy üveggel... De mintha több lenne a mitesszerem pedig általában nincsen semmilyen bőrhibám... De lehet nem jól használtam? Nem venném újra pedig szeretem a TO cuccokat.

bija
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

oznob64

2018. október 16.

Nem szeretem az olajos textúráját, számomra a 30%-os. szilikonos c-vitamin sokkal szimpatikusabb. Hatásban nehezen tudok különbséget tenni, szubjektíve számomra hatásra is a szilikonos krém tetszik jobban, ezt a nmf-be kenve használom, bízom benne, hogy segít a bőröm állapotának javításában.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Hermina99

2018. október 7.

A márka Granactive Retinoid 2% Emulsion-jával együtt használom pont 3 hónapja. Nem tudom, hogy csak az egyiknek köszönhető, vagy párban nyomják ilyen jól, de az arcbőröm képe látványosan javult. Egységesebb, szebb, valahogy kevésbé nyúzott és mintha egy ici-picit tényleg halványabbak lennének a terhességeim alatt beszerzett pigmentfoltok. Konkrétan ezzel a termékkel az a tapasztalatom, hogy picit ragacsos érzetet hagy, de a rétegezős rutin miatt végül ez nem jelent gondot.
Ami miatt kifejezetten szerettem: volt pár pattanásom, azok az igazi nagy gyulladt, randa fajták. Azokra célzottan cseppentettem, naponta 2-3 alkalommal, és hamar lehúzta a gyulladást, gyorsabban gyógyultak a kozmetikus utáni hegek is.
Vásárlásakor számomra szempont volt az is, hogy ne kelljen attól rettegnem, hogy 2 hét alatt a hűtőben is megromlik (több tiszta c vitamin szérum véleményezésében olvastam erről), ezért választottam ezt a származékot kezdőként. Most fogyott el, ha a Glamour napokon nem akciózzák le a Natics C20 szérumát, akkor valószínűleg a baráti ára miatt újra ezt választom.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

katt

2018. július 15.

Az állaga könnyen beszívódó, szeretem nappalra használni, viszont csodákat nem tett a bőrömmel. Más nappali C-t fogok kipróbálni legközelebb.

katt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

harmonia93

2018. július 12.

Update: Egészen fantasztikus, milyen szépen helyrejött az arcom! Tökéletes már soha nem lesz, de a vörös hegek szinte teljesen elmúltak, már nem is használok napi szinten alapozót. Most vettem a harmadik adagot, de még van pár napra való az előzőben. Csak ajánlani tudom!

2017 nyarán borzalmas gyulladások kezdtek felsorakozni az orcáimon és az állam vonalán. Fájdalmasak és látványosak voltak, csak a decemberben megkezdett Roaccutan kúra segített rajtuk. Addigra már tele volt az arcom vörös hegekkel, hiába kezdtek gyógyulni a gyulladások, ugyanolyan rettenetesen néztem ki. És akkoriban vettem ezt a szérumot is. Most rendeltem a második adagot, jó sokáig elég volt egy üveg. :) Tudtam, hogy nem lehet egyik napról a másikra eltűntetni a hegeimet, de az elmúlt kb. három hónap folyamatos használat során nagyon elégedett vagyok a termékkel. Egyértelműen felgyorsította a hegek halványodását. Reggel és este is használom. Eleinte tényleg ragacsos, de nem kell belőle sok, és pár pillanat alatt teljesen felszívódik. Csillagos ötös!

harmonia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Nizza

2018. július 9.

Érdekes szérum, fényes és picit ragadós réteget hagy maga után, ami egy idő után beszívódik. Az Ascorbic Acid + Alpha Arbutinos szérumot cseréltem le erre, és jól tettem, mert nem bántja a bőrömet.

Nizza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

qjudit

2018. június 27.

Én a C-vitamin öregedesgátló hatása miatt próbáltam ki, és nekem bevált. A bőrvilágosító hatás nem valami átütő, de nekem a bőrképem 2 hónap használat után látványosan javult, a kritikus homloki ráncom sokkal kevésbé mély, mint előtte. Reggelente használom, micellás lemosó után, hidratáló előtt. Újravevős :)

qjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Emesecsuha

2018. március 13.

Nagyon szerettem volna, hogy működjön és valamit kezdjek a foltjaimmal, de sajnos pár használat után pici pöttyök jöttek ki rajtam:(( Lehet az én túlérzékeny bőröm tényleg ennyire nem bír semmit a hámlasztón kívül.
De nagyon kis puha volt utána a bőröm. Nagy kár a pöttyök miatt.

Emesecsuha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

De nagyon kis puha volt utána a bőröm. Nagy kár a pöttyök miatt.

TimyeK

2018. február 20.

Elég ragacsos, nagyon viszkózus kis szérum, reggelente használom. Kissé kifényesíti a bőröm, de hidratálok és sminkelek rá. Amióta használom azóta élettel teltebb az arcom, a bőröm nyugodtabb, nem gyullad annyira és a foltjaim is halványodtak. Nagyon tetszik a hatása, ha lesz rá keret, biztosan próbálkozok majd nagyobb koncentrációjú magasabb kategóriájú C vitamin szérumokkal is.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Hidratálók: Propanediol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.