KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Multitechnológiás peptid-szérum

Formulája tanulmányozott technológiák széles körét egyesíti, így egyszerre veszi célba az öregedés több jelét.

nekyra

2018. december 15.

Annak ellenére vettem, meg, hogy itt olvastam, ahogy mások lehúzzák. A Hylamide Sub-Q-t használtam eddig és meg kell, hogy mondjam nekem nem nagyon csinált hidratáláson kívül semmit az arcommal, ezért váltani akartam valami másra. Szemeztem a Niod CAIS szérumával, de túl drágának találtam. A Sub-Q elég volt 3 hónapra napi 2x használva, viszont a Niod-ból fele annyi kerül a Sub-Q kétszeresébe. Egyrészt féltem zsákbamacskát venni ennyi pénzért (hiszen a SubQ-t is csodaszerként írták le) másrészt nincsenek olyan nagyon nagy bőrhibák és ráncok az arcomon. Mások leírták, hogy nem csinál semmit, nekem viszont úgy néz ki, nagyon beválik és őszintén szólva örülök, hogy nem egyből a Niod termékét vettem meg, hanem úgymond kipróbálásra először ezt.

3 napja használom és nekem szemmel láthatóan egységesíti a bőrömet és még az orromon lévő hajszálereken is halványít, ismétlem 3 napja használom. Majd írok updatet, de nekem ez már most sokkal hatásosabbnak tűnik a Sub-Q-nál, pedig azt 3 hónapig használtam napi 2x alkalmazva. Most úgy használom, ahogy a Deciem is írja az ajánlásában (+Argireline):

Reggel:

Este
TO GLYCOLIC ACID 7% +
TO GRANACTIVE RETINOID 5% IN SQUALANE
TO NATURAL MOISTURIZING FACTORS + HA

Ugyan ezt használtam eddig is, csak a TO Buffet+Copper + TO HYALURONIC ACID 2% + B5 - helyett a SubQ-t, így biztos vagyok benne, hogy a Buffetnek tudható be a pozitív hatás.

nekyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Reggel:

Este
TO GLYCOLIC ACID 7% +
TO GRANACTIVE RETINOID 5% IN SQUALANE

Jucus91

2018. november 15.

Igazából nem ezt a terméket rendeltem, hanem a The Ordinary - 100% Organic Cold-Pressed Borage Seed Oil-t, de valamiért összekeverték és ezt kaptam. Bevallom nem is néztem mi van ráírva, azt gondoltam hogy azt kaptam, amit rendeltem. A fél üveg elhasználása után kezdtem gyanakodni, hogy ez nem hidratáló. Felvittem a megtisztított arcbőrömre és valahogy nem éreztem, hogy egy kicsit is hidratálna. Majd keresgettem a neten és rájöttem, hogy ez nem az amit én akartam. Kék színű, géles állaga van. Minden nap arctisztítás után használtam. Nem tapasztaltam sem pozitív sem negatív hatást. Elhasználom, de biztos nem veszem újra.

Jucus91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

jirka

2018. június 12.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Megjelenésekor vásároltam meg, mely vásárlásom után eljött az a pillanat, amikor úgy döntöttem, hogy befejezem az online tülekedést.
Mikor ránéztem a listájára a régi CAIS jutott eszembe róla. Az új CAIS-t nem ismerem, a Buffetet soha nem használtam. Szóval meg is néztem a régi CAIS listáját, kicsit DUPE-nak tűnt e formula, meg is dobogtatta a szívemet egy-két összetevő, legjobban a Copper Peptide, aztán a probiotikum, bocsánat, kicsit szentimentális vagyok. Nyilván ezt más is kiszúrta, rögtön lett is készlethiány, kicsi szerver leállás, csak a szokásos. Én megmondom őszintén, izgultam, hiszen nagy fogás lett volna kevesebb, mint fele árért egy "CAIS testvért" használni.
Állag: Kék színű, sűrű folyadék, gélesnek mondanám. A színe, és enyhén savanykás-fémes illata kísértetiesen a CAIS-ra hasonlít, de a "viselkedése" az én normál, érzékeny bőrömön már merőben más volt.
Arctisztítás után közvetlenül kell alkalmazni, csakúgy, mint a CAIS-t - én kérek elnézést ezért a sok szóismétlésért - ami nekem egy ragadós réteget képzett, nagyon is, megült a bőr felszínén. Próbáltam rétegezni, ez nem ment, nagyon zavar, ha valami ragad, csúszik, más formulákhoz vagyok szokva, és ebben az esetben felmerül bennem, hogyha nem tud felszívódni, csak ül a bőrfelszínen, akkor a hatás is elmarad. A ragadóssága miatt nappalra nem tudtam használni, ezért maradt az esti használat. Magában. Ennek még örültem is egy darabig, mert tudok minimalista lenni, ha akarok, jön a nyár, meleg lesz, többet lehet spórolni, szóval minden pozitív gondolatot lefutattam, de még ebben az 1 rétegben is nagyon feszengtem. Hogy miért? Mert néha úgy éreztem magamat, mintha frissentartó fóliába csomagoltam volna az arcomat, ami emiatt néha (nem mindig) kicsi puklikkal válaszolt, enyhe viszketéssel, ezek a jelek nekem nem jelentenek jót.
1 hónap után elengedtem, mert azon a reggelen mikor tükörbe néztem a rozaceámból konkrét úthálózat lett. Szerencsére e minta még aznap felszívódott, de igazán rémísztő volt.
Nem használok mellette nagyágyúkat, nem volt mivel ütköznie. A deciemes ajánlást is betartottam: miszerint használat után várjunk 30 percet a következő réteg használatával...
Az üveg fele fogyott el. Nem tudom hol a hiba, talán bennem, vagy mindkettőnkben. Gyönyörű a koncepció, és a színe, de valamiért úgy érzem - de ez csak megérzés - nem így kellene működnie.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Trehalose, Fructose, Glucose, Maltose, Urea, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-38, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.