KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. június 21.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2290 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2300 Ft + postaköltség , Eladó: NoraH
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott (565 Ft), banki átutalás/befizetés után. Személyes átvétel nincs.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cherry19

2017. július 25.

Mennyi idő, mire ez láthatóan bármit is csinál? 5-6x használtam, de semmi változást nem tapasztaltam az égvilágon..picit nagyobb csodát vártam a csupa jó vélemény miatt, de ez számomra egyelőre semmit nem ér.

up: azt hiszem ez okozta pici fehér pattanások megjelenését a szemem alatt, sajnos nem jött be nekem, inkább továbbadok rajta.

cherry19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

kneva

2017. július 17.

Én főleg a szemeim puffadtsága miatt vettem meg (no meg a C-vitamin és a remek ár sem volt mellékes). Két kisgyermekem van, évek óta kialvatlan vagyok. Karikáim is vannak, bár nem sötétek. Én Uriage Isofill szemránckrém alá kenem, egy-egy cseppet mindkét szemem alá, majd körbe kenem. Amíg várom, h felszívódjan, akkid mehet az esti rutin többi része. Zselés és mégis kissé olajos az állaga, nekem nem szívódik be rögtön. Önmagában kevésnak érzem, mert nekem már alakulnak a szarkalábaim.
Nekem a püffedtséget szépen lehúzza. Napi kétszer használom. És amit még észrevettem: van a jobb szemem közelében egy nagyobbacska májfolt, nem túl sötét de azért látható. Minden nap fényvédőzöm, de a szemkrémet felteszem és sokszor akkor jut eszembe a halványító szérum, h "na megint elrontottam a sorrendet". De ez a kis csoda ampulla elhalványította! Nem egész egy hónapja használom. Rendkívül meg vagyok vele elégedve. Ha valaha elfogy, biztosan újra fogom venni.
Nekem ez a minimalista design is bejön. Olyan mint egy gyógyszer, és valóban olyan hatásos is! Nagy a kiszerelés (30 ml), biztosan sokáig elég lesz.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

JuditTTT

2017. július 15.

Nem akarnám lehúzni, mert amúgy kedvelem a The Ordinary-t... annyira nekem nem okoz gondot ez a szérum, de túl sok pozitívumot se nagyon hoz. Pedig én nem spórolok vele, inkább a locsolós típus vagyok, de nekem szinte semmit nem csinál, cirka két hónapja. Csípni nem csíp, ami jó, hidratálni hidratál, szintén oké, de a karikák, a kis retikül a szem alatt az marad tőle. Mérges lennék, ha lettek volna elvárásaim és nem lenne termék (Missha Jin- Bon eye cream- vegyétek, vigyétek, mert zseniális, nem is csoda, h. készlethiány van belőle gyakran), amivel tökéletesen rendben lehet tartani a szemkörnyékemet. Így azt mondom volt egy adag pénzkidobás, de a 3 csillagot azért kapja, mert a szemöldökömnek és a szempilláknak jót tett, azok szép egészségesek tőle. Ha másra nem is, erre jó :D

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Bog

2017. július 14.

Olyan érzésem van, mintha én egy másik terméket használnék, mint a többi véleményező!
Jól hidratál? Egyáltalán nem hidratál, nemhogy jól! Sőt! Szárítja a bőrt a sok glicerinnek köszönhetően!
Gyorsan beszívódik? Minimum 20 percet kell várni, míg beszívja a bőrm!
A táskákkal az égadta világon semmit nem csinál!
A második csillagot is csak azért kapta, mert egy kis optikai hatása van. Picit összehúzza az ereket a szem körül, így arra az 1-2 órára, amíg a hatása tart kicsit csökkennek a sötét karikák. De őszintén szólva ennyit egy jégkocka is tud produkálni.
Nagyon felejtős!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Gyorsan beszívódik? Minimum 20 percet kell várni, míg beszívja a bőrm!
A táskákkal az égadta világon semmit nem csinál!
Nagyon felejtős!

dzsanki

2017. július 14.

Nagyon jól hidratál, hatásos a karikákra is, kiadós a 30 ml, főleg ennyiért, sok hónapra elegendő mennyiség napi két használat mellett. Szép inci, gusztusos és higiénikus kiszerelés, nem tudok belekötni, a rutin része lett és marad.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

cooleva

2017. július 12.

Egyetértek az előttem szólóval, gyermek mellett egy anya számára garantáltak a puffadt, karikás szemek. Az Yves Rocher szemkörnyékápolója mellé szerettem volna egy komolyabb szérumot, a vélemények miatt ezt választottam. Gyorsan beszívódik, sokkal gyorsabban hat, mint akármelyik, amit próbáltam. Csodálatos összetevők, pazar hatás..a két termék együtt bámulatos.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

tnori

2017. július 8.

En kb egy másfél hónapja használom, könnyen, gyorsanan beszívódó szemkornyekapolo. Nekem 2 kisgyerekem van, ugyhogy gondoljatjatok a kévés alvástól milyen puffadt es karikas a szemem... Nekem sokat javitott a helyzeten ez a termék, de azt hozzá kell tennem hogy önmagában a hidratáló hatása nekem kevés ugyhogy mindig hasznalok egy gazdagabb állagú ápolót is. Igy kombinálva nekem nagyon bevált. Viszont smink alá tokeletes a gyors beszívódása miatt. Az ára szuper, egyetlen csepp eleg a 2 szememre, szóval a 30 ml baromi sokáig elég 👍

tnori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

körtevirág

2017. július 5.

Családi "örökség" és pajzsmirigybetegség miatt egyre gyakrabban ébredek duzzadt, táskás szemekkel. Ezt a terméket kb 1 hónapja használom, nyilván eltüntetni nem tudja a táskáimat, de egy-egy csepp használatával 15-20 perc után emberek közé merek menni :) nagyon kiadós, gyorsan beszívódik

körtevirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

kamili07

2017. július 1.

Reggelente sajnos puffadt szemekkel ébredek és nem múlnak el egykönnyen. Igazság szerint én mindig látom őket. Sajnos karikáim is vannak, így mindig fáradtnak tűnik a tekintetem. Én már annyi mindent kipróbáltam, de igazából semmi sem segített. Ez a talán a leglátványosabb. Nagyon finom, aranysárga folyadék, ami nem hagy ragacsos réteget maga után. Arctisztítás és C vitaminos szérum után kenek 1-1 cseppet a szemem köré és kb. 10 perc alatt elég szépen lehúzza a duzzanatot. A leghatásosabb szemránckrémet még keresem, jelenleg a the Skin House Wrinkle Eye Cream Plus+ - t használom utána. A kettő együtt szépen működik. Mivel a genetikámból adódik a problémám, teljesen eltüntetni a pufikat és a karikákat semmi sem fogja, maximum javítani lehet a helyzeten. Ez nem a termék hibája, nagyon szeretem, összességében sokat segít nekem.

kamili07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

tothbarbara74

2017. június 26.

Deciem-fan lettem, nem vitás, de ő az a termék, amitől nem estem hasra különösebben. Néha látom kissé a hatását, néha nem igazán, de azért kenem szorgalmasan és bevallom őszintén, hogy a leírásában benne van, hogy igazán hatása a puffadásra lenne, de nekem inkább a sötét karikák a problémám, ezért nem nagyon orrolok rá, de az biztos hogy sötét karikákra nem hoz nagy változást és ha olyan szögben ér a fény és persze a hold állása is megfelelő és amúgy is szép az élet, akkor mintha látnék némi javulást :))))

tothbarbara74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.