KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: ami2015
Állapot: 4-5 alkalommal használtam 1 cseppet, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom

crazy724

2018. december 8.

Őt vártam a legjobban, tulajdonképpen miatta adtam le egy nagyobb TO rendelést. Egyrészről csalódott vagyok, nagyon, másrészről teljesen közömbös ez a termék. Száraz, vízhiányos a bőröm, és genetikailag vannak sötét karikáim, mindehhez még reggeli puffadtság is társul. Nem várok csodát, csak nagyon mélyen legbelül és titokban. Ami pozitívum: kevés kell belőle, nagyjából egy cseppnyi, így sokáig kitart. A negatívum: iszonyat szárít, első alkalommal este használtam, reggel gyakorlatilag a sírógörcs kerülgetett, a szemem körül bőr száraz volt, a ráncaim meg olyan mélyek és látványosak, mint a grand canyon. Második alkalommal beszívódás után rádobtam egy hidratáló szemkörnyékápolót, kb. ugyanaz volt a helyzet másnap. A harmadik alkalom volt az áttörés: TO, utána hidratáló szemkörnyékápoló, majd az egészet lezárom csipkebogyó v argán olajjal. Csak így nem szárítja rommá a bőröm. Sok vele a macera, ezért sem szeretem, nem hinném, hogy újraveszem, DE látok egy minimális halványítást, amire sajnos nem sok krém képes... Nálam, mint a többi TO-s termék ő sem szívódik fel pikk-pakk, érzem, hogy a bőrömön van, húzódik tőle, és ledobja az alapozó-korrektort is (ami ugyancsak TO-s, szóval egy vicc), így én kizárólag este használom. Ja és a püffedtséggel sem tud mit kezdeni.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

Zanli

2018. december 2.

Naponta 1-2 használat mellett is nagyon sokáig kitart a kis üvegcse. A pipettás megoldást is szeretem, egy csepp is elég belőle eloszlatva a két szemem alatt. Frissebbnek látom a tekintetemet a használata után, reggelente felébreszt. Szeretem használni, része az esti rutinomnak is, a használata kellemes, hatása látványos. Én csak ajánlani tudom!

Zanli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Trixi

2018. december 1.

Nem vártam tőle csodát, és nem is kaptam. Kb. annyira halványítja a sötét karikákat, mint amennyire egy kiadós alvás. Sőt, ha sikerül néhány napig 8 órát aludnom, jobban halványulnak a karikák, mint ettől a terméktől. Nyilván ez egyénfüggő is, kinek mitől karikásak a szemei. Puffadásom nincsen, így arról nem tudok véleményt alkotni. Reggelente használom kizárólag, gyorsan beszívódik, kismértékben hidratálja is a szemkörnyékem, egyéb szemkörnyékápolót nem használok fölé, de nem érzem, hogy szárítana. Pont elég sminkelés előtt egy borsónyit elosztva a két szem alá ütögetni. Az én szemhéjam és a szemhéj fölötti gödör a szemöldökcsönt alatt kissé barnásan elszíneződött az utóbbi években, nyilván a korral összefüggésben és genetika miatt is (anyukámnak is ilyen). Nos ebbe a gödörbe is szoktam az ujjamon maradt folyadékból besimítani, de ott sajnos semmi változás nem történt, erre a fajta elszíneződésre tehát nem jó. Egyik alkalommal sikerült kiborítanom az üveget, és ezért nagyobb mennyiséget kentem a szemem alá, hogy kevesebb menjen kárba. Hamarosan mindkét szemem alja bepirosodott és viszketett, másnapra viszont elmúlt, és miután pár napot kihagytam az újabb használat előtt, utána visszatért minden a rendes kerékvágásba. Nem érdemes tehát túlzásba vinni az adagot.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 1.

kakaska

2018. november 25.

Nekem nagyon bejött ez a termék, hidratál és tényleg felébreszt. Én ez fölé használom még az EL szemkörnyékápolóját. Így tuti.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

lanchidlany

2018. november 25.

Az első egy-két hét használat pozitív volt, aztán a harmadik héten elképesztően kiszárította a szemem környékét, és új apró ráncokat vettem észre (amik azóta eltűntek), úgyhogy most abbahagytam a használatát. Az viszont hozzátartozik, hogy nem használtam fölé más szemkörnyékápolót, lehet, hogy ez volt a probléma, kicsit megnyugszom az ijedtség után, és adok neki egy új esélyt úgy, hogy rákenek egy hidratáló szemkörnyékápolót.

lanchidlany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Feline

2018. október 23.

A karikákra nem használt még, de duzzanatra jó. Ami nekem meglepetés volt, az az hogy a szemem alatt volt egy ér elpattanas amire azt mondta a bőrgyógyász, hogy csak lézer tünteti el és ez kis csoda használt rá! Elkezdett felszívódni. Már ezért megérte megvenni.

Feline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Nyrenata

2018. október 15.

Reggel este használom nagyon nagyon kecés kell belőle szigorúan 1 csepp így sokáig kitart :) Azonnal beszívódik kicsit bizserget , de hatásos !

Nyrenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Lerika

2018. október 13.

Reggeli használatban van, 5-10 perc után szépen csökkenti az ébredés utáni puffadtságot a szem körül. 2 hónapja használom, enyhültek a szemem körüli ráncok is. Karikáim nem nagyon voltak eddig, így ennek csökkenéséről nem tudok beszámolni. Egy csepp elég mindkét szemem környékére, nagyon lassan fogy. A kezemen maradt terméket az arcom többi részén szoktam eloszlatni. Jól beszívódik, semmi nem marad utána a bőrön, jól lehet rá krémezni és sminkelni is. Szuper kis cucc!

Lerika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. október 2.

Lassan két hónapja használom reggel és este. Egy-egy cseppet kenek el a szemem alatti bőrre. Puffadás eddig sem volt, inkább csak a karikákat szeretném halványítani. Nagyon kellemes az állaga, könnyen beszívódik. Ezt követően használok még valamilyen szemránckrémet. Nem tudom megítélni, hogy csökkentek-e a karikák, de mindenképpen javult a bőröm állapota, nem húzódik és kellően hidratálttá vált. Nagy adag, sokáig kitart, ár-értékarányban nagyon jó.

Zsu1003
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 2.

viewxy

2018. október 2.

A puffadással nem volt problémám, inkább a karikákra vettem a szemem alatt. Egy csepp az egyik szemre, egy csepp a másikra, még ha napi 2x használom akkor se fogy, pedig már egy hónapja kitartóan használom. Nem látványos a változás, lehet hogy van valami, de azt vettem észre hogy ha felkenem ezt és a szokásos szemránckrémet utána (Alverde hibiszkuszos), akkor felerősítik egymás hatását. Így már csak együtt használom a kettőt.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.