KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. április 19.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

CRD

2018. április 20.

Szuper! Nekem nagyon bevált⭐️👍 LaMert használok a szemem köré, mert eddig nekem csak az vált be a kialvatlanság okozta puffok és karikák ellen. Legutóbb, mikor Londonba mentem, itthon felejtettem a LaMer krémet és hát abból nyilván nem veszek csak úgy egyet pluszba...valami olcsón kerestem arra a pár napra, ami azért jó a puffok ellen. Ezt ajánlották az eladók, olcsónak nagyon olcsó volt, gondoltam hazaút előtt kidobom vagy odaadom a szobalánynak a hotelben....
Nagyot tévedtem!! Ez szuper! Nem hozza azt amit a LaMer 100%ban, csak kb 80%ban, de az áraikat összehasonlítva ez akkor SOKKAL jobban megéri! Nekem azonnal kisimitja a szemem körüli részt-hihetetlen. Abszolút puffok és karikák nélkül ébredek! Én biztosan újra veszem, NAGYON megéri!!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 20.

Akara

2018. április 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be. Szerintem irritálta a bőrömet, ezért amikor este felkentem, rögtön éreztem, hogy összerántotta, feszült a bőröm. Eleinte azt hittem, ez a hatásmechanizmusának a része. Viszont reggelre menthetetlenül kiszáradt a terület, alig tudtam krémmel helyrehozni. Így aztán a szemráncaim is jó mély barázdáká váltak, a puffadás meg csak nem csökkent. Kb. 5 alkalommal adtam neki esélyt, majd elcseréltem inkább csokira.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

patriczia

2018. április 4.

Nem rossz, szép lassan halványított a karikáimon, de csodát azért nem tett. Reggel legalább nem panda fejjel kelek fel, és egy kicsivel kevesebb korrektort kell használnom a szemem alá.

patriczia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

mllelondres

2018. április 4.

Gyakorlatilag gyerekkorom óta puffadt és karikás a szemem és rengeteg dolgot kipróbáltam rá. De amióta ezt használom reggel, este pedig a Krémpatika E vitaminos szemkörnyékápolóját, ez látványosan csökkent. Külön bónusz, hogy mindkettő ára szuper :)

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

orik

2018. március 25.

Több The Ordinary terméket is használok, nálam nagyon bevált ez a termékcsalád. A Caffeine Solution 5% + EGCG szintén beváltotta a hozzá fűződő reményeimet: reggel és este használom, és valóban csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást, hidratálja, felfrissíti, táplálja és nyugtatja a szem alatti érzékeny bőrfelületet. A kiszerelés is ízléses és gazdaságos, a formula állaga szuper, könnyen beszívódik, jól lehet vele dolgozni, és puha, finom bőrérzetet hagy maga után. A szem körüli ráncokat és karikákat nem enyhíti (bár ezt nem is "ígéri"), arra másik szemkörnyékápolót érdemes használnunk.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

baronessMA

2018. március 18.

Több terméküket is használom, de egyike volt az elsőknek akiket beszereztem. Ha délelőttös vagyok és 4-kor kelek nem az a kérdés hogy puffadt-e a szemem, hanem az, hogy mennyire? És ezt a kis szérumot minden reggel használom, nem irritál, a felvitelekor hűsítő érzés. Nem tárolom a hűtőszekrényben, mert így is macera a rutin végére érni. Örülök, hogy nem kell ki-be mászkálnom. De azért sötét helyen tartom, bár gondolom az öveg maga is gondoskodik róla. De biztos ami biztos. Szeretem, elégedett vagyok vele. Az ára szuper. Ha elfogy, újrarendelem Asos-ról.

baronessMA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Livomivo

2018. március 3.

Puffadás ellen vettem és ugyan kirívó hatást nem tapasztaltam, azért kellemesen frissít és hűsít, ilyen módon pedig mégiscsak hat a puffadás ellen. Utána könnyebben beszívódik a szemkrémem, így ennek a nem várt mellékhatásának is örülök. Egyedül a béna csomagolásával bajom, mert csak egy cseppet oszlatok el a szemeim körül, így azt kiadagolni úgy, hogy pont az ujjbegyemre cseppenjen, és ne az üvegcse nyakára vagy a mosdóra, azért kihívás egy szemüvegesnek. Vagyis ebben az esetben szemüvegtlennek. :)

Livomivo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Adnilem

2018. február 22.

Határozottan nem rossz! :) Pár csepp kell belőle, így a kiszerelés hónapokig elég lesz. Nem zsíros, gyorsan beszívódik, jól hidratál. Nem bántotta a szememet, pedig egy másik koffeines szemkrémmel már megjártam, így ettől tartottam kicsit. Eddig újravevősnek néz ki (ha egyszer elfogy még ebben az évben :D).

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

saraanna

2018. február 9.

Nekem nem puffadt a szemem körül, inkább sötét, beesett, és átlátszanak a kék ereim. Nem használ neki semmit, azért használgatom, de nem érzek nagy hatást, lehet puffadásra tényleg jó.

Update: Az én genetikai karikáim olyanok, mint amit itt az egyik hozzászóló ír, akár szűzlányok vérével is kenegethetném. Vártam a csodát, nem jött, és sajnos szárít. Bekentem mikor fel volt puffadva, olyan maradt. 1 csillag részemről, lehet valakinek beválik, nekem abszolút semmi de semmi, akkor már legalább a bőrt ápolom valami hidratálóval.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Nuca

2018. február 6.

Masszív sötét krátereim vannak, amik genetikusak szóval akár szűzlányok vérével is kenegethetem őket de nem múlnának el. Ezt észben tartva, nem reménykedtem nagyon. Nem, a karikáim nem tűntek el DE sokkal kevésbé vagyok zombi kinézetű!!! Juhúúú! Javította a bőrképet, kicsit "felpumpálta" a beesett részeket. Egy kicsit élettel telibbé tette a szem alatti részt, avagy látható eredménye volt. Én már ennyivel is kiegyezem. Napi 2x-i használat mellet 3 hónap alatt csak a felét használtam el. Szóval még gazdaságos is. jó cucc.

Nuca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.