KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. szeptember 7.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 2290 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2250 Ft + postaköltség , Eladó: NoraH
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott (565 Ft), banki átutalás/befizetés után. Személyes átvétel nincs.
1600,-Ft postával: The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
Ár: 1600,-Ft ajánlott POSTÁN MARADÓ levélként , Eladó: Kata791
Állapot: Képen látható vonalig van, augusztusi bontás, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára történő utalást/befizetést követően postázom

jdooora

2017. szeptember 22.

Kb. 3 hónapja használom minden reggel és este és nagyon megszerettem. Sajnos nagyon érzékeny a szemkörnyékem, ezért azelőtt gyakran ébredtem püffedt szemhéjjal és táskákkal, amik utána még órákig nem múltak el. Ezen a problémán már az első használattól rengeteget segített a termék, bár nem volt képes teljesen megszüntetni (nem hiszem, hogy arra bármilyen kozmetikum képes lenne). Ráadásul pár hét rendszeres használat után feltűnt, hogy a sötét karikáimon is sokat világosított.
Fontos megjegyeznem viszont, hogy önmagában száraz szemkörnyékre kevés lehet, nálam sem helyettesíti a szemkrémet. Beszívódás után azonban jól lehet rá rétegezni krémet és korrektort is.

jdooora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

2017. szeptember 22.

Az első The Ordinary termék ami nekem nem jött be, egészen pontosan semmihatását nem látom. Mikor felkenem akkor hűsítő, jó érzés, de semmit hatását nem tapasztaltam a fáradtság nyomainak eltüntetésében. Ha valaki ki szeretné próbálni, feltettem az eladó dolgaim közé, nekem teljesen felesleges tovább kísérleteznem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

kneva

2017. szeptember 19.

07.17. :
Én főleg a szemeim puffadtsága miatt vettem meg (no meg a C-vitamin és a remek ár sem volt mellékes). Két kisgyermekem van, évek óta kialvatlan vagyok. Karikáim is vannak, bár nem sötétek. Én Uriage Isofill szemránckrém alá kenem, egy-egy cseppet mindkét szemem alá, majd körbe kenem. Amíg várom, h felszívódjan, akkid mehet az esti rutin többi része. Zselés és mégis kissé olajos az állaga, nekem nem szívódik be rögtön. Önmagában kevésnak érzem, mert nekem már alakulnak a szarkalábaim.
Nekem a püffedtséget szépen lehúzza. Napi kétszer használom. És amit még észrevettem: van a jobb szemem közelében egy nagyobbacska májfolt, nem túl sötét de azért látható. Minden nap fényvédőzöm, de a szemkrémet felteszem és sokszor akkor jut eszembe a halványító szérum, h "na megint elrontottam a sorrendet". De ez a kis csoda ampulla elhalványította! Nem egész egy hónapja használom. Rendkívül meg vagyok vele elégedve. Ha valaha elfogy, biztosan újra fogom venni.
Nekem ez a minimalista design is bejön. Olyan mint egy gyógyszer, és valóban olyan hatásos is! Nagy a kiszerelés (30 ml), biztosan sokáig elég lesz.

Update 09.19. : Most van félig az üveg. Naponta kétszer egy-egy cseppet használok a szemek köré.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

07.17. :

Zsuszie84

2017. szeptember 13.

Talán ez a legkevésbé szeretett Ordinary termékem. Még így sem utálom, de nem mondom, hogy nem tudnék élni nélküle.
Szerencsére puffadással nincs bajom, tehát az erre vonatkozó hatásáról nem tudok beszámolni, viszont sötét karikáim vannak rendesen. Azokat valamennyire halványtja ideig-óráig, de azért így is kell a korrektor hozzá, hogy ne tűnjek mosómedvének. Nekem rettentően igényli rá a bőröm a hidratálást. A javára kell viszont írni, hogy rettentő gazdaságos, alig egy cseppet használok reggelente, szerintem életem végéig elég lesz a 30 ml.
Érdemes megvárni, amíg rendesen beszívódik, mert nekem pl egy kicsit szétesett tőle a nélküle tökéletesen működő korrektorom.

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

abigel17

2017. szeptember 7.

Amint kézhez kaptam minden reggel és este kezdtem használni, viszont akkor semmi változást nem tapasztaltam. Egy hét után leálltam a használatával majd mikor később megint elővettem és először használtam akkor tényleg észrevehető volt valamiféle változás. Jól esik masszírozni vele a szemkörnyéket de nem mondanám, hogy nem lehet nélküle élni.

abigel17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

balazskrisztii

2017. szeptember 2.

Látszik a különbség, de nem eget rengető. Kifejezetten jó érzés korrektor előtt felvinni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

zsizska

2017. szeptember 1.

Pandaszeműként jelentős pozitív változást tapasztaltam. Sajnos 100%-ban nem tünteti el a sötét karikákat, de első naptól jelentős változást tapasztaltam. Kellemes, hűs érzés felkenés után, viszonylag hamar beszívódik. Csökkenti a duzzanatot és halványítja a sötét karikákat. Nagyon kevés kell belőle, egy csepp bőven elég és az ára is baráti.

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

i.napcsi

2017. augusztus 31.

Szeretném mindenkivel tudatni hogy több termék INCI je megváltozott ami csak a dobozokon van feltüntetve a The Orinary oldalán még a régiek szerepelnek!Ennek a terméknek is megváltozott,már jeleztem a krémmánián hogy korrigálják!A dobozon szereplő INCI a következő!
aqua,caffeine,maltodextrin,glycerin,propanediol,epigallocatechin gallatyl glucoside,gallyl glucoside,hyaluronic acid,oxidized glutathione,melanin,glycine soja seed extract,urea,pentylene glycol,hydroxycellulose,polyacrylate crosspolymer-6,xanthan gum,lactic acid,dehydroacetic acid,trisodium ethylenediamine disuccinate,propyl gallate,dimethyl isosorbide,ethoxydiglycol,benzyl alcohol,1,2-hexanediol,ethylhexyglycerin,phenoxyethanol,caprylyl glycol
Remélem tudtam segíteni!Egyébbként egy nagyon kellemes szérum és rendkívül gazdaságos,egy-egy csep a szemek köré és tényleg finomítja a puffadás mértékét!

Akkor most elmondom a hosszútávú tapasztalataimat!Az elején nagyon kedveltem,tényleg kellemes állagú,hűsítő és ami tuti biztos hogy csökkenti a duzzanatot a szemedkörül és finomitja a karikákat de sajnos nem tudom naponta használni mert teljesen kicsinálta a szemem körüli bőrt a napi kétszeri használat és az argirelinnel ugyan ez van,a böröm harmonikaszerűen beráncosodott és teljesen kiszáradt,mindegy mennyi krémet kentem utána,ezért azóta kizárólag alkalmilag használom ha nagyon összeszedett akarok lenni vagy ha annyira ödémás lenne a szemem!Ezért sajnos 3 csillagot adhatok!!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

rayeri

2017. augusztus 29.

Kb.1 hónapja használom. Borzasztó érzékeny a szemem és a szemkörnyékem. Krémet, korrektort nem visel el, eddig nem is erőltettem. 8 hónapos pici baba mellett viszont sikerült jó kis sötét karikákat "összevirrasztanom", emiatt vásároltam meg. Ráncaim nincsenek, ránctalanító hatást nem vártam tőle, csak hogy rosszabb reggeleken kicsit vidítsa fel a tekintetemet. Namost ezt elég jól csinálja! Először is nem csíp, nem irritál (emiatt máris 3 csillagról indul :), nagyon nagyon kellemes a formulája, nem zsíros, nem nehéz, kb.10 mp alatt beütögetem. Nem mondom, hogy elvarázsolta a karikákat, de sokkal szebb tőle a szemem alatti terület. Egy cseppnyi mennyiséget morzsolok szét a két középső ujjammal és azt viszem fel, ennyi bőven elég. Ilyen adagolással baromi sokáig elég lesz. 2.500 Ft vicc érte!

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

viviensaska

2017. augusztus 19.

Tobb mint 2 honapja hasznalom, es nagyon megszerettem. Orok eletemben sotet karikas szemem volt, amit semmi alapozo nem fed el. Nem 10000%-os a hatasa, tokeletesen nem tunteni el a karikakat,es nem is fogja,de azert szembetuno a valtozas,plusz reggelente a puffadast is egyertelmuen lehuzza! Nagyon kellemes allagu, kellemes erzes, es felvitel utan egybol erezni a feszesseget.

viviensaska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.