The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

fannas

2018. szeptember 20.

Jó! Sokat javít a szem alatti puffadáson! Újra fogom venni!

fannas
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Jó! Sokat javít a szem alatti puffadáson! Újra fogom venni!

Manka0222

2018. szeptember 11.

Sajnos nekem nem jött be. 4 nap után feladtam. Lehet nem az én bőrtípusomnak való. Szívesen tovább passzolnám az egész üvegcsét.

Manka0222
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

cseri88

2018. szeptember 7.

Nem régen használom, azaz pár hete. Szerintem javított a szemem alatti puffadáson, szerintem hatott a karikákra is, legalább már nem kér fel az olimpiai bizottság elnöke, hogy engedélyt kérjenek, hogy a szemem alatti karika legyen az olimpiai karika :D de egy üveget el fogok használni, mert semmilyen „káros" hatást nem csinált az arcomon. Mostanában csak reggelente használom. CF és jó áron van, szerintem egy üvegnyi tesztet érdemel :)

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

kepszakadas

2018. augusztus 11.

Az elején napi kétszer használtam, most már elég csak egyszer is. Nagyon szeretem vele (főleg reggel) masszírozni a szemem alatt, mert utána megmarad ez a bizsergő érzés és segít 'felébredni'. Nagyon drasztikus változást nem értem el vele, de nagyon szeretem, mert a puffadást tényleg leviszi. A lila karikákkal még küzdünk, de az is jobb lett, mint az elején volt.
Iszonyat sok van a tégelyben és nagyon keveset kell csak felvinni, szóval már kíváncsi vagyok mikor fog elfogyni végre :D Az ára ehhez képest nagyon jó és állatkísérlet mentes +1 piros pont a márkának.

kepszakadas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

makrancos

2018. augusztus 10.

Óvatosan kell adagolni, ha meglendül a kezem és vastagabban viszem fel akkor ekcémaszerűen kipirosodik és csak gondos ápolásra múlik el. Ezen kívül tenyleg segít a fekete és karikás szemeken. Ha nagyon le vagyok strapálva naponta használom, de van hogy csak egy kialvatlan éjszaka nyomait tüntetem el vele. Hasznos portéka, sokáig tart így még nem gondolkodom azon mi lesz ha elfogy.

makrancos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Reddiamond

2018. augusztus 5.

Több napja használom. Leginkább naponta egyszer: éjszaka.Felkenés után érezhetően megdolgoztatja a bőrt, mert bizsereg, de 5-10 perc múlva ez az érzés el is múlik. Nekem 2-3 nap után már láthatóan szebb lett a szemem körüli bőr, mert lentebb húzta a duzzanatot, s a pirosságot is csökkentette.
Figyelem! Nagyon vigyázni kell, hogy ne kerüljön a szembe, mert csíp. Ha megtörténik véletlenül, akkor bő vízzel ki kell mosni! Nem szabad abban bízni, hogy kihagyhatjuk a szemmosást, mert erősen irritál. Velem ez egy reggeli felkenés során megtörtént. Azóta piszok óvatos vagyok, s inkább mellőzöm a reggeli használatot. Ettől eltekintve határozottan újravevős, mert megéri az árát.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Ziza

2018. augusztus 2.

Genetikából adódóan táskás szemeim vannak, de ez sokat segített. Reggel-este használom, csökkentette a szemem alatti puffadást és a lilaságot is, teljesen nem tünteti el, de messzemenően ezzel a készítménnyel sikerült ellene a leghatásosabban tenni. Kell neki 2-3 hét mire észre vehető a hatása. Biztosan újravevős lesz.

Ziza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

annroi

2018. július 27.

Reggel és este használom, bár esténként néha elfelejtem vagy nem érzem szükségét, mert tudom, hogy nem kell korán kelni. :D Két hete használom, a sötét karikák, kicsit halványodtak, de sokat nem javult a helyzet. A puffadást viszont szépen leviszi, reggelente nagyon sokat segít, azonnal elmúlik a "csak 4 órát aludtam, és a szemem se bírom kinyitni" állapot. Hűtőben tárolom, nekem így jobban esik reggelente, ad egy pluszt. Elég 1-1 csepp a szemem alá, úgyhogy még biztosan sokáig elég lesz.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

kisvirci

2018. július 23.

Mosómedve szerű fekete karikás a szemem, :D mindegy hogy mennyit alszom, ez sajnos genetika. Sok mindennel próbálkoztam már, de ez vmi igazán csodás. Én inkább este szoktam használni, reggelre sokkal de sokkal halványabbak a karikáim. Kellemes az állaga, annak ellenére nagyon hamar beszívódik hogy elsőre olajosnak tűnik. Illata szerencsére szinte semmi sincs. Alig hiszem el, hogy ennyire hatékony még sincs csillagászati ára! Nálam ez egy szuper 5 csillagos termék.

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

csizi

2018. július 6.

Reggel és este is használom hónapok óta, nekem látványos eredményt hozott puffadás ügyben. Anatomicals No Old Bags Allowed Eye Gel-lel használom, így nekem kellő képpen hidratálva is van a szemem, és a puffadás ellen is hatékonyan teszek (és nem utolsó sorban pénztárcabarát ez a két termék :) )

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.