KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1400 , Eladó: Sztellus
Állapot: Kb. félig van, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1800 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható, 3/4-ig van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes

piperepozitív

2018. június 23.

Nagyon megszerettem, minden nap használom.
Előtte ilyen golyós végű koffeines kencéket próbáltam, de azokból egyik sem közelítette meg ezt hatásban, sokat kenve sem.
Eleinte csak reggelente kentem, mondván, estére, alvás előtt minek pazaroljam, de mivel olvastam a használatáról, hogy reggel-este, kipróbáltam, és bevált úgy is, mert így megelőzi a szem felpuffadását, és reggelre nem lesz olyan vészes a helyzet, kevesebbet kell küzdenie.
A legfontosabb, hogy lehúzza a szemhéj duzzanatát, illetve amit észrevettem, hogy reggel a metrón már sokkal frissebb a tekintetem, nem érzem olyan "begyógyultnak" a szemem, jobban kilátok a fejemből a szokásosnál.
Nagyon kevés elég belőle, én a szemkrém alá kenem első lépésként, hamar beszívódik, mert vízszerű a formulája. A teljes hatását szerintem nem fejti ki azonnal, kell neki egy kis idő, fél-egy óra, de megéri.
Nagyon kevés elég belőle.
Szóval nálam alapdarab lett, örülök, hogy kipróbáltam.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Nagyon megszerettem, minden nap használom.
Nagyon kevés elég belőle.
Szóval nálam alapdarab lett, örülök, hogy kipróbáltam.

puderpanna

2018. június 20.

Abszolút kedvenc lett! A szemeim alatti puffadás határozottan enyhébb, nálam a hasonlót ígérő termékek meg sem közelítették eddig ezt a hatást. Egy-egy csepp elegendő belőle, reggel és este használom. És ár/érték arányban is nagyon jó!

puderpanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

MrsUnbelievable

2018. június 17.

Double shot espressora vártam, hogy ha az űrbe nem is lő ki, de minimum akkorát rúg, mint egy ló.
Helyette maci kávé jutott.
Fenti hasonlattal próbáltan szemléltetni csalódottságomat. Persze adtam neki több esélyt, minden napszakban próbálkoztam a felkenésével, egy-egy cseppel, locsolva, normál mértékben, ütögetve, paskolva, simítva, hideg kanál után... jobb táskára felkentem, azzal a címszóval, hogy na majd 20 perc után el fogok ájulni mekkora a különbség... Az eredmény zero, nada, niente. Nem árt, nem is használ.

MrsUnbelievable
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Helyette maci kávé jutott.

Gina77

2018. június 7.

Meg kell védenem ezt a csodát, mert nekem iszonyatosan sokat segített a reggeli táskáim és karikáim ellen, mintha nem 5-6 hanem 10-12 órát pihentem volna. Este és reggel is 1-1 cseppet használok a szemeim köré/alá. Ez a kiszerelés egész életemre elég lenne, szerencsére hosszú a szavatossága, és az ára is szuper ekkora adagért.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Mamuszka

2018. május 16.

Sajnos semmit sem használt. Mondjuk legalább nem ártott. Kipróbáltam magában, krém fölé, krém alá, semmi pluszt nem adott. Karikák maradtak, puffadás maradt, fáradt tekintet maradt. Még van egy fél üveg, azt még elhasználgatom, ártani nem árt alapon, de nem veszem újra.

Mamuszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

murczinodett

2018. május 15.

Amióta ezt használom nincsenek sötét karikáim és erre mások is felhívták a figyelmem! És mivel egy csepp elég ezért elég sokáig nem kell újravennem és az ára is nagyon kedvező szóval imádom minden szempontból

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

csill87

2018. május 7.

Remélem hogy csak tévedés, hogy már nem gyártják. Én még csak nemrég rendeltem, nemrég kezdtem el használni.Nagyon tetszik az állaga, az ára miatt pedig, mivel erre a területre is ajánlják, én a combomra is használom, hogy az is szép legyen, ne csak a szemem :) Gondoltam nem spórolok a mennyiséggel, meg én amúgy is szoktam arcápoló termékeket, szérumokat egész testre hazsnálni, mert nem csak az arcomon akarom megőrizni a fiatalságomat, és heti, kétheti rendszerességgel szerintem bele kell hogy férjen ez is. De ha valóban kivonják a forgalomból, akkor marad a spórolás...

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

zs001

2018. április 28.

Ennek a terméknek semmi hatása nem volt nálam. Szorgosan kenegettem, elhasználtam egy üveggel, de abszolút semmi. Ártani se ártott az igaz...adok rá 2 csillagot.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

CRD

2018. április 20.

Szuper! Nekem nagyon bevált⭐️👍 LaMert használok a szemem köré, mert eddig nekem csak az vált be a kialvatlanság okozta puffok és karikák ellen. Legutóbb, mikor Londonba mentem, itthon felejtettem a LaMer krémet és hát abból nyilván nem veszek csak úgy egyet pluszba...valami olcsón kerestem arra a pár napra, ami azért jó a puffok ellen. Ezt ajánlották az eladók, olcsónak nagyon olcsó volt, gondoltam hazaút előtt kidobom vagy odaadom a szobalánynak a hotelben....
Nagyot tévedtem!! Ez szuper! Nem hozza azt amit a LaMer 100%ban, csak kb 80%ban, de az áraikat összehasonlítva ez akkor SOKKAL jobban megéri! Nekem azonnal kisimitja a szemem körüli részt-hihetetlen. Abszolút puffok és karikák nélkül ébredek! Én biztosan újra veszem, NAGYON megéri!!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 20.

Akara

2018. április 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be. Szerintem irritálta a bőrömet, ezért amikor este felkentem, rögtön éreztem, hogy összerántotta, feszült a bőröm. Eleinte azt hittem, ez a hatásmechanizmusának a része. Viszont reggelre menthetetlenül kiszáradt a terület, alig tudtam krémmel helyrehozni. Így aztán a szemráncaim is jó mély barázdáká váltak, a puffadás meg csak nem csökkent. Kb. 5 alkalommal adtam neki esélyt, majd elcseréltem inkább csokira.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.