KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Adnilem

2018. február 22.

Határozottan nem rossz! :) Pár csepp kell belőle, így a kiszerelés hónapokig elég lesz. Nem zsíros, gyorsan beszívódik, jól hidratál. Nem bántotta a szememet, pedig egy másik koffeines szemkrémmel már megjártam, így ettől tartottam kicsit. Eddig újravevősnek néz ki (ha egyszer elfogy még ebben az évben :D).

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

saraanna

2018. február 9.

Nekem nem puffadt a szemem körül, inkább sötét, beesett, és átlátszanak a kék ereim. Nem használ neki semmit, azért használgatom, de nem érzek nagy hatást, lehet puffadásra tényleg jó.

Update: Az én genetikai karikáim olyanok, mint amit itt az egyik hozzászóló ír, akár szűzlányok vérével is kenegethetném. Vártam a csodát, nem jött, és sajnos szárít. Bekentem mikor fel volt puffadva, olyan maradt. 1 csillag részemről, lehet valakinek beválik, nekem abszolút semmi de semmi, akkor már legalább a bőrt ápolom valami hidratálóval.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Nuca

2018. február 6.

Masszív sötét krátereim vannak, amik genetikusak szóval akár szűzlányok vérével is kenegethetem őket de nem múlnának el. Ezt észben tartva, nem reménykedtem nagyon. Nem, a karikáim nem tűntek el DE sokkal kevésbé vagyok zombi kinézetű!!! Juhúúú! Javította a bőrképet, kicsit "felpumpálta" a beesett részeket. Egy kicsit élettel telibbé tette a szem alatti részt, avagy látható eredménye volt. Én már ennyivel is kiegyezem. Napi 2x-i használat mellet 3 hónap alatt csak a felét használtam el. Szóval még gazdaságos is. jó cucc.

Nuca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

lupelupe

2018. január 30.

Kellett neki egy kis idő, mire látványosan használt. Igazából akkor tűnt fel a hatása, pontosabban a hatásának a hiánya, amikor elfelejtettem használni. A TO Buffet fölé kenem. Hidratál, kisimít, puffadásaim sincsenek. Nagyon tetszik az állaga, nem folyós, nem csöpög, könnyű elkenni és hamar beszívódik.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 30.

ClaraKatona

2017. december 20.

1-2 hónapja jutottam hozzá és azóta napi 2x használom és egy álom amit a szem alatti területtel csinál.
Nem puffad és nem is vörös :-)A legjobb :-)

ClaraKatona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

Nem puffad és nem is vörös :-)A legjobb :-)

Milva07

2017. november 26.

Egy rendkívül kedves krémmániástól vettem, egy hete használom és maradéktalanul meg vagyok elégedve. Reggel és este is megy a szemkrém alá, nagyon szépen lehúzza a puffadást és a minimális karikáimmal is elbánt. Potom pénzért kb. száz évig lesz elég a kis pipettás üveg, amit külön szeretek egyébként is.3 csepp kell nekem belőle, azt oszlatom el finoman, arra jön az aktuális szemkrém. Azokat rendszeresen váltogatom,úgy tűnik beválik a módszer. :)

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

Judittttt

2017. november 20.

Hát igaz én inkább karikákra vettem mint puffadásra, gondolván, az összetevői elvileg arra is jók kellene legyenek, koffein heló heló. Kb két napig amúgy láttam is valami változást, de annyi... szerintem csak pont jó napja volt a szememnek. Én nem igazán vettem észre változást ... de némileg hidratál, tetszik, hogy könnyű az állaga, nem irritál, ezek miatt adok neki egy szódával elmegy hármast. Nem valószínű, hogy újraveszem, mert hidratálóból meg használtam már jobbat, amire vettem, arra meg nem vált be.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Racka

2017. november 18.

Extrém kialvatlanság okozta táskákon nem segít, más esetben szépen rendbe teszi a reggeli puffadtságot a szemem alatt. Könnyű a használata, bár lassan szívódik be és kissé ragacsos érzetet is hagy maga után, ezért utána még egy szemkörnyékápolót is használok, így szépen viseli a sminket.

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

svekits

2017. november 18.

Igazából ezzel is úgy vagyok, mint a többi The Ordinary termékekkel, hogy jó-jó, de semmi extra. Talán a niacinamid az, amit biztos nem fogok kivenni a rutinomból, de a többi annyira nem nyűgözött le.
Ezt én reggelente szoktam használni szemkörnyékre, frissítő és kellemes érzés. Genetikailag vékonyabb a bőröm a szemem alatt, szóval mindig kicsit karikásnak tűnik, bár tény, hogy a sötétebb szem alatti árnyékokon segített ez a koffeines szérum. Se ráncaim, se semmim nincsen, ami miatt aggódnom kéne, így más változást nem tudok felhozni ezzel kapcsolatban.Ritkán van felpuffadva a szemem, de nekem azon nem igazán segített, mikor ezt akartam bevetni rá. Egyébként érdemes fölé hidratálni, engem nem szárított, de kicsit feszül a szemem alatt, ha nem kenek felé hidratált. Igazából csak a kellemes, hűsítő érzés miatt használom.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Hamarv

2017. november 15.

Szeretem tényleg nagyon jó termék, de nem tudom talán kicsit szárít, mindig hidratálok fölé, de nem tudom egy itteni vélemény a fülembe ültette a bogarat, de nagyon szeretem amúgy. Megjelent néhány ránc a szemem alatt, viszont lehet, hogy az annak tudható be hogy öregszem :D nem tudom eldönteni, nem hagyom abba a használatát inkább figyelek rá.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.