KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2290 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Judittttt

2017. november 20.

Hát igaz én inkább karikákra vettem mint puffadásra, gondolván, az összetevői elvileg arra is jók kellene legyenek, koffein heló heló. Kb két napig amúgy láttam is valami változást, de annyi... szerintem csak pont jó napja volt a szememnek. Én nem igazán vettem észre változást ... de némileg hidratál, tetszik, hogy könnyű az állaga, nem irritál, ezek miatt adok neki egy szódával elmegy hármast. Nem valószínű, hogy újraveszem, mert hidratálóból meg használtam már jobbat, amire vettem, arra meg nem vált be.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

saraanna

2017. november 18.

Nekem nem puffadt a szemem körül, inkább sötét, beesett, és átlátszanak a kék ereim. Nem használ neki semmit, azért használgatom, de nem érzek nagy hatást, lehet puffadásra tényleg jó.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Racka

2017. november 18.

Extrém kialvatlanság okozta táskákon nem segít, más esetben szépen rendbe teszi a reggeli puffadtságot a szemem alatt. Könnyű a használata, bár lassan szívódik be és kissé ragacsos érzetet is hagy maga után, ezért utána még egy szemkörnyékápolót is használok, így szépen viseli a sminket.

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

svekits

2017. november 18.

Igazából ezzel is úgy vagyok, mint a többi The Ordinary termékekkel, hogy jó-jó, de semmi extra. Talán a niacinamid az, amit biztos nem fogok kivenni a rutinomból, de a többi annyira nem nyűgözött le.
Ezt én reggelente szoktam használni szemkörnyékre, frissítő és kellemes érzés. Genetikailag vékonyabb a bőröm a szemem alatt, szóval mindig kicsit karikásnak tűnik, bár tény, hogy a sötétebb szem alatti árnyékokon segített ez a koffeines szérum. Se ráncaim, se semmim nincsen, ami miatt aggódnom kéne, így más változást nem tudok felhozni ezzel kapcsolatban.Ritkán van felpuffadva a szemem, de nekem azon nem igazán segített, mikor ezt akartam bevetni rá. Egyébként érdemes fölé hidratálni, engem nem szárított, de kicsit feszül a szemem alatt, ha nem kenek felé hidratált. Igazából csak a kellemes, hűsítő érzés miatt használom.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Hamarv

2017. november 15.

Szeretem tényleg nagyon jó termék, de nem tudom talán kicsit szárít, mindig hidratálok fölé, de nem tudom egy itteni vélemény a fülembe ültette a bogarat, de nagyon szeretem amúgy. Megjelent néhány ránc a szemem alatt, viszont lehet, hogy az annak tudható be hogy öregszem :D nem tudom eldönteni, nem hagyom abba a használatát inkább figyelek rá.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Asuke

2017. november 12.

Kb. másfél hónapja használom, de nálam túl nagy változást nem hozott. A szemkörnyékemre a savak kivételével a többi the Ordinary termékből is szoktam felvinni, így úgy tűnik, hogy az nálam elég lehet.

Asuke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

koc

2017. november 4.

Nekem nagyon bevált, már nem hittem semmiben, ami segíthet a karikáimon. Sokkal fiatalabb a tekintetem, nem tűnök annyira kimerültnek. Sajnos rövid távú a hatása, ha pár napig nem használom, kezdenek visszatérni a mosómedve szemek.

koc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

körtevirág

2017. november 4.

Családi "örökség" és pajzsmirigybetegség miatt egyre gyakrabban ébredek duzzadt, táskás szemekkel. Ezt a terméket kb 1 hónapja használom, nyilván eltüntetni nem tudja a táskáimat, de egy-egy csepp használatával 15-20 perc után emberek közé merek menni :) nagyon kiadós, gyorsan beszívódik

update: le kell vonnom pontokat - azt gondolom szárazbőrüeknek nem jó ez a termék, lehet hogy lehúzza a táskákat, de közben nagyon szárít, nekem ráncosabb lett jóval a bőröm, mint használat előtt,

körtevirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

hkrisztina

2017. november 2.

Bánom, hogy nem csináltam előtte-utána fotót, mert úgy hitelesebb lenne a dolog, de családi vélemények alapján használ. :)
Természetesen teljesen nem tünteti el a ráncokat, de csökkenti a mélységüket és a sötét karikákat is halványítja. Az üvegben lévő mennyiség szerintem soha nem fogy el. Amikor pár napot nem használom, rögtön puffadtabb lesz a szemem, mint ahogy a használat elején is. Lassan szívóódik be, így csak este tudom használni.

hkrisztina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

JuditTTT

2017. október 29.

Nem akarnám lehúzni, mert amúgy kedvelem a The Ordinary-t... annyira nekem nem okoz gondot ez a szérum, de túl sok pozitívumot se nagyon hoz. Pedig én nem spórolok vele, inkább a locsolós típus vagyok, de nekem szinte semmit nem csinál, cirka két hónapja. Csípni nem csíp, ami jó, hidratálni hidratál, szintén oké, de a karikák, a kis retikül a szem alatt az marad tőle. Mérges lennék, ha lettek volna elvárásaim és nem lenne termék (Missha Jin- Bon eye cream- vegyétek, vigyétek, mert zseniális, nem is csoda, h. készlethiány van belőle gyakran), amivel tökéletesen rendben lehet tartani a szemkörnyékemet. Így azt mondom volt egy adag pénzkidobás, de a 3 csillagot azért kapja, mert a szemöldökömnek és a szempilláknak jót tett, azok szép egészségesek tőle. Ha másra nem is, erre jó :D

UPDATE: Elhasználtam belőle két üveggel, most fogyasztom a harmadikat. Mivel tapasztalt szérumhasználó vagyok, tudom, h. elsőre semmitől nem szabad csodát várni. Mindennek kell legalább egy 3-4 hónap, ill. 2-3 üveg elfogyasztása, h. észrevehető legyen a változás. Úgy a második üveg vége felé vettem észre, h. bizony használ ez, csak idő kell neki. Szép tiszta a szemkörnyékem, nagyon finom lett tőle a bőr és levitte a táskákat, ill. a pandaság nagy részét. Ami most van, az teljesen normális, emberi tekintet. VÉGRE! Sőt, nem kell színkorrektort használnom, csak simán rákenem a BB krémet, néha csak sima korrektort, de szinte semmi szükségem rá (eddig lazacszínűvel kellett előkészíteni a terepet a korrektor+ púder kombónak). Szóval nekem bevált. Megy rá a 4 csillag. Egy mínusz azért, mert nehezen lehet beütögetni és sok idő kell neki, h. végre csináljon valamit, de nekem bennmarad a rutinomban, az biztos.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.