KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 29.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Vízmentes, nagy stabilitású szérum 2% új generációs retinoiddal, amely 0,2% tiszta retinol savval (all-trans retinoic acid) látja el a bőrt.

A hydroxypinacolone retinoate hatékonyan veszi fel a harcot a bőröregedés számos jelével, hatékonyabban, mint a retinol, retinyl palmitate és majdnem minden egyéb vény nélkül kapható retinoid, irritáció nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hevero12

2018. február 14.

Na ezt a terméket nagyon szeretem. Kellemes használni, puha érzetet hagy a bőrön éd kifejezetten kedvelem a kicsit gyógyszeres/ gyógynövényes illatát.

hevero12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

i.napcsi

2018. február 8.

Annyi vélemény fűznék segítségként az összes Ordinarys olajos szérumokhoz,hogy mindig alaposan masszírozzátok be a bőrötökbe,ne csak simogassátok meg paskoljátok,az semmit nem ér,rendesen intenzíven masszírozni kell,így tuti beszívódik és a keringés fokozódik,tehát a hatás is jobb és így nem áll meg az arcon,mindehova kenem,az egész arcomra nyakamra,így teljeen el lehet oszlatni,a másik tévhit ezek valójában nem olajak fel is vannak tüntetve,a jojoba egy visasz,a squalen egy lipid stb, ezért nem zsíroz inkább csak hidratál!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 8.

pigglypig

2018. február 2.

Legelső retinolos terméknek ezt választottam, lévén ez a 2%-os verzió elvileg gyengéd, de hatékony, és kicsi az esélye, hogy irritációt okoz. Heti 3x használok BHA-t, a többi 4 nap pedig ezt a kis szépséget.
A kiszerelés a szokásos The Ordinary üvegcse pipettával, ennek sötétített az üvege, én a dobozában, szekrényben tartom. Jól szállítható. Ha valakinek nem lenne egyértelmű, ez egy olajos állagú szérum - azért mondom így, mert nekem valami csoda folytán elkerülte a figyelmem :)) Nem tudom hova tettem a fejem, de máskor is ekkorát hibázzak, mert magamtól biztos, hogy nem ezt választottam volna. Féltem úgy olajat kenni a kombinált bőrömre, hogy nem mosom le, tartottam tőle, hogy annak ellenére, hogy vannak száraz részeim, a zsíros területeket elnehezíti. Pozitívan csalódtam: nem tömíti el a pórusaimat, nem zsírosabb tőle a bőröm, az ígéreteit pedig hozza, mert tényleg feszesít, és szuperül feltölti a bőrt. Egységesebbnek is látom a bőrképem, és pont annyira hidratál, amennyire szükségem van rá, én a legtöbbször ez után már érzem szükségét, hogy külön hidratálókrémet kenjek, a szkvalén és a jojoba bőven ellátják ezt a funkciót.

Az egyetlen negatívum, hogy picit hosszú idő, amíg beszívódik, dehát este ez nem akkora tragédia. Számomra eddig ez a legjobb TO termék, az eddigieket próbálva bevallom, nem értettem a nagy hypeot a márka körül, de ezzel meggyőztek.

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

CeCeDrake

2017. december 29.

Jöttem piedesztálra emelni.
Heti 1x-2x használom és csúcs, amit tesz és tud.
Ráncaim nincsenek, a szemem alatt volt látható egy-egy halovány vonalka, de ez a termék leradírozta onnan.
Igazából egy üveggel már elhasználtam és most kezdem a másodikat.
Jótékony hatással van a kombinált bőröm tág pórusaira is.
Sok terméket használok, a rutinom része, viszont ennek is a számlájára írom, hogy feszes az arcbőröm.
Örülök, hogy nem irritál. Később az erősebbet veszem majd, később, most még ez nagyon jó!
Használom a kézfejemre is. Na ott mutatja meg igazán, hogy mit tud!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Jöttem piedesztálra emelni.
Heti 1x-2x használom és csúcs, amit tesz és tud.
Igazából egy üveggel már elhasználtam és most kezdem a másodikat.
Jótékony hatással van a kombinált bőröm tág pórusaira is.
Használom a kézfejemre is. Na ott mutatja meg igazán, hogy mit tud!

claudia.nyilas

2017. október 8.

Heti egyszer dermarollerezés után használom. Persze eléggé csíp utána, de nagyon hamar megnyugszik a bőr. A ránctalanítás nagymestere!

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

jirka

2017. szeptember 26.

Retinol érzékenyek figyelmébe:
Amikor kijött a Deciem az új Retinol termékek bontásával, nagyon megörültem, mert retinol érzékeny vagyok, és itt olyan rangsorolás hoztak össze, miszerint e szer nem irritál. Két és fél hete használom, és sajnos fel kell, hogy adjam: mert irritál. Nagyon is, éppen úgy, ahogy szokott a retinol, erős bőrpír és apró sebek. Nagyon szomorú vagyok, de be kell látnom (persze ezt már sokszor leírtam itt a KM-en), nem való nekem a retinol. Meg kell, hogy barátkozzak a gondolattal. Valószínűleg abba a nagyon szűk körbe tartozom, aki valamiért extrémül reagál e szerre, és talán az is lehet - bár őszinte csodálója vagyok Truaxe-nek és csapatának -, hogy nincs eléggé kitesztelve a termék. A terméket körülbelül 2-3 naponta használtam, mert mást is használtam éjszakára, amivel nem szerettem volna, hogy összeveszen. Hámlasztóval nem kombináltam, nappalra HA szérumot használok.
Csomagolás: Megszokott TO dizájn, pipettás, sötét üveggel.
Állag: Mézsárga színű, olajos állagú folyadék, illatanyagot nem érzek benne. A szkvalén (ennek külön örültem) és a jojoba olaj adja az olajos hatást, kellemes viselet, bársonyos érzést nyújt a bőrnek. Körülbelül a második hét közepe/vége felé éreztem, hogy valami baj van, de annyira szerettem volna hinni abban, hogy nincsen, hogy tovább használtam. Ez hiba volt, mert tapasztalatom szerint, körülbelül 1 hét kell, hogy valamennyire regenerálódjon a bőröm.
A többi terméket már régebb óta használom, és elégedett vagyok velük, tudom, hogy hogyan viselkednek. Hosszú évek óta kísérletezem retinollal, eddig csak a Mad Hippie A vitaminos szérumja nem bántotta a bőrömet, bár hatása sem volt sok.
Az ára miatt nem sírok, sőt őszintén hálás vagyok érte, mert sokat többet buktam már retinol készítményeken.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Retinol érzékenyek figyelmébe:
Csomagolás: Megszokott TO dizájn, pipettás, sötét üveggel.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

Squalane eo 1 0

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!