The Ordinary

Ár:   €7.20   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TIsmile, Módosítva: 2017. március 24.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

Újgenerációs primer könnyed, szérumhoz hasonló formulával, mely elősegíti az alapozó kenhetőségét és a színpigmentek egyenletes eloszlását az arcon; egyben könnyű, nem zsíros felszíni hidratálóként működik a természetes "dewy" hatásért.

Ár: 2 690, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2450 Ft , Eladó: enci5
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost
Ár: 1800 Ft , Eladó: pacsalia
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen BP
Vicus

2019. február 12.

Nagyon érdekes az illata és az állaga is, ezelőtt nem találkoztam még ilyennel. Nagyon sima bőrt csinált, jól kiegyenlíti, ezáltal jól terül rajta az alapozó. De! Nekem kevésbé tartós ezzel, mint primer nélkül.. Az orromon pedig már felkenés után vállalhatatlanul néz ki az alapozó, a pórusok köré kiül az alapozó, mintha pici körök lennének rajta. Néhányszor használtam, aztán továbbadtam. Sajnálom, hogy nem jött be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert amúgy imádom a TO termékeket.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

viktoriasnt

2019. január 19.

Csodaszer. Gyönyörű, egységes felszíne lesz a bőrömnek tőle.

viktoriasnt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Csodaszer. Gyönyörű, egységes felszíne lesz a bőrömnek tőle.

joplin

2018. december 22.

egy üveget már elhasználtam belőle, most vettem újra. gyönyörű, egységes bőrfelszínt alakít ki, és sokkal könnyebb eloszlatni rajta az alapozót. nálam nem okozott irritációt. valóban furcsa szaga van, de hamar elillan. ár-érték arányban nagyon megéri.

joplin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

onessin

2018. december 12.

Ez jó! Nagyon! Teszteltem én már sok sminkalapot, de ez egész más! Összehúzza a pórusokat, valamennyire mattít is, de az alapozóval együtt már nem száraz a bőröm! Csodásan terül rajta minden, nekem sajnos gyorsan fogy, de kéthavonta egy ilyen belefér! A smink egész nap tökéletes vele (1500 Ftos alapozóval és 15000 Ft-ossal is) és nem is fényesedik át! Nekem újravevős! Három hete használom, nincs patim tőle!

onessin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Oila

2018. október 26.

Most más oldaláról mutatkozott be, és azonnal jöttem elújságolni, mert sok alapozót lehet megmenteni vele a kukkától. Az történt, hogy vettem egy méregdrága alapozót (Lancome Teint Visionnaire) és kicsit megbántam, mert hiába folyékony és könnyed, nem tudtam semmivel úgy eloszlatni, hogy leheletvékony rétegben, vagyis egy minimális mennyiség nagy területen és könnyedén folt- és csíkmentesen terüljön, miközben a hatalmas pórusaimba és egyre mélyülő ráncaimba nem ül bele. Ez az az árkategória, amit viszont félretenni nagyon sajnál az ember lánya. Arra hamar rájöttem, hogy a higítás lesz a megoldás, de mivel higítsam? Hidratáló krémbe nem akartam, mert a plusz krémre nincs szüksége a bőrömnek, olajjal próbáltam, jobban is sikerült az eldolgozás, de természetesen az olajra sem volt szükségem és tocsogós lett tőle pár óra után az alapozó. Akkor jött a gondolat, hogy ebből a terülést könnyítő primerből cseppentek a kézfejemre pöttyintett alapozóba egy cseppet. Voila, azonnal elegyedett a két anyag, és meseszépen el lehet dolgozni azóta az alapozót, szebben terül akármilyen ecsettel vagy akár kézzel felvíve. Szívből ajánlom mindenkinek ezt a felhasználási módot, aki túl maszkos, túl sűrű vagy nehezen eldolgozható, de egyébként a bőrének megfelelő alapozót vett.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

cslllzr

2018. október 13.

Eddig a legjobb primer, amit próbáltam. Szépen egységesít, jól el lehet rajta dolgozni bármilyen alapozót. Mióta ezt használom, a száraz, hámló foltjaim is eltűntek. Kevés is elég belőle. Ha elfogy, újraveszem :)

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

cseri88

2018. augusztus 27.

Betáraztam sok Ordinary terméket. Még tesztelések alatt vannak, de már merek legalább erről a termékről nyilatkozni. Én szeretem, mert könnyű felvinni és tényleg jó primer, de nyáron én nem használom túl gyakran, mert nem szeretem a sok réteget. Remélem ősszel több lehetőségem nyílik rá.

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Botiadi

2018. július 21.

Nem rossz, nem rossz, a sminkem fent marad de nekem nagyon sűrű és elnehezíti a bőrömet, tömíti a pórusaim. Emellett nagyon szilikonos is. Persze ha az ár-érték arányt nézem akkor egy szavam nem lehet :)

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

florcsiii

2018. július 16.

Mindjárt elfogy a primerem, ezért kerestem egy újat. Az itteni vélemények alapján vettem meg. A pipettás kiszerelés tetszik, bár azért sikerül máshova is tennem belőle. Az illata tényleg érdekes meg rögtön el is tűnik a felvitel után, szóval engem egyáltalán nem zavar. Száraz arcbőröm van, száraz foltokkal. A foltokat jól kezeli és el is tünteti, az alapozó felvitele után már egyáltalán nem látszódnak. Az összes alapozóm szépen terül és mutat rajta, régebben egy ilyen primerem sem volt. Simán veri a high end primereimet is, mostmár csak ezt fogom venni.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Milka

2018. július 8.

Az alapozó valóban jól terül rajta, de az én fényesedésre jócskán hajló bőrömön diszkógömbös varázslat hatása van, ezért nem lett a barátom. Nagy reklámot nem akarok csinálni a Deciem-nek, azonban tény, ami tény, hogy a rendelésem egy hét után megérkezett, a három termékből ő volt törött, amit 6 nap múlva újra szállítottak, díjmentesen.

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Tocopherol