KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiffi, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyengéd tejsav tartalmú hámlasztó, mely gyors eredményt hoz. Puhává válik az arcbőr, halványulnak a bőrhibák.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 1700 Ft , Eladó: baranyfelhobodorito
Állapot: háromszor használt, üveg öthatodáig tele, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiffi

2017. december 5.

Gyengéd AHA-s hámlasztót kerestem érzékeny bőrömre és erre esett a választásom. Szerintem remek termék, minimalista összetétellel. Azt tudja amit ígér, gyengéd hámlasztást. Segít, a kialakuló pattanások megelőzésében, illetve az esetlegesen kialakult pattanások után maradt foltokat halványításában. Nem iritál, igaz utána egy kis bőrpír megjelenik, de az is pár percen belül le is megy. Üveg csomagolásból pipettával lehet adagolni. Biztos, hogy sokáig kitart majd, mert csak egy negyed pipettányit használok el egyszerre és egy héten egyszer vagy kétszer ajánlott alkalmazni. Én egy héten egyszer a negyed pipettányit felpaskolom az arcomra, utána a szokásos éjjeli krémemet felkenem. Zöldre emlékeztető illata alig érezhető, szinte nincs is. Nincs benne parfum, ugyhogy ez az összetevők természetes illata. Ár-érték arány szempontjából is kedvező termék.

Fiffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

dali

Korcsoport: < 18
2017. október 31.

Korrekt kis hámlasztó. Nem ámít, nem ígér semmi olyat, amit ne tudna betartani. Bár mostanában nem használom annyit (Cosrx BHA kellett a bőrömnek), hamarosan vissza fogok erre is szokni és élvezni a csodás folthalványító hatását.

Ahogy a weboldalon írják, hidratáló előtt, utolsó szérumként használom. Erre jön egy érzékeny bőrre való hidratáló (pl.: Schaebens tengeri sós), majd csipkebogyó olaj. Igyekszem minél párásabb környezetben használni, hogy a HA hozzon egy kis plusz vizet a bőrömbe. :-)

Összességében, bár tudnék nélküle élni, jó kis hámlasztó, örülök hogy megvan, és további update jön majd a folthalványító hatásáról.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.