KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   €17.90   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kbarbara, Módosítva: 2018. július 11.

Ár:   €17.90
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hajápolás

Ez a koncentrált formula a haj egészségét támogatja, hogy vastagabb, sűrűbb, dúsabb és egészségesebb legyen.

Nutellabella

2018. december 1.

Én is akcióban vettem, a férjemmel együtt használom. Nehezen vettem rá, hogy kipróbálja, de tetszett neki, mert segített a fejbőrszárazságát kordában tartani. Én dúsításra használom, remélem, működni fog.
Maga a szérum nem olajos, hanem furcsa vizes-viszkózus állagú, nem kell másnap hajat mosni, én kibírom a szokásos 3-4 napig is. Ha masszírozom, kellemesen bizserget, de nem csíp, a férjem néhol sebes fejbőrét sem zavarta. Illata nincs, színe sincs. Viszont gyorsan fogy...
Egyelőre 5-ös, még update-elek!

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Egyelőre 5-ös, még update-elek!

hambi

2018. november 16.

Páromnak vettem, mikor féláron volt DECIEM-en, ugyanis díjat nyertek vele.
Párom haja azóta sokkal kevésbé zsírosodik és a korpa is eltünt. Elötte minden másnap moshatta a haját, pedig rövid és nemis izzadt jobban a szokásosnál. Szóval örül :) és tapintásra is kellemesebb, erösebb a haja. Száraz fejbörbe kell masszírozni estére. 4 napig is tisztának tünik a haja utána. Olvastam instán vélemények és kérdések között, hogy valakik szemöldökre is használják :)

hambi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Páromnak vettem, mikor féláron volt DECIEM-en, ugyanis díjat nyertek vele.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Apigenin, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calcium Gluconate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1, Acetyl Tetrapeptide-3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.