KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   €7.20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A formula nagyon magas koncentrációban tartalmaz a bőrápolás legerősebb és legfontosabb antioxidánsai közül kettőt: rezveratrolt és ferulasavat.
Nem tartalmaz vizet, szilikont, olajat, alkoholt. Naponta 2-3 cseppet kell belőle eloszlatni az arcon.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dali

Korcsoport: < 18
2017. november 22.

A Niához hasonló, békés kis szérumom. Jólesik használni, nem csíp, nem mar, nem savas, az én bőrömet még melegíteni sem melegíti. C-vitaminnal (23%, szilikonmentes) keverve egészen brutális hatása van, mindenféle rossz következmény nélkül. Nálam újravevős.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 22.

baranyfelhobodorito

2017. november 20.

nagyon szerettem volna szeretni, de a 23%-os c-vel együtt használva fájdalmas ragyaverést implikált az orrom alatti régiókban :cc (istibizti ő a szabotőr, ha csak a c-vitamint kenem reggel, elmaradnak a vörös démonok)

baranyfelhobodorito
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

dalabrigi

2017. november 16.

Egyszerűen imádom :) Több mint két hete használom és ahogy elöttem is leírták az arcom puha és élettel teli lesz tőle,nekem hamar be is szívta a bőröm.Pattanásokat nem okozott

dalabrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

norcus

2017. október 11.

Nagyon szeretem, szerintem nagyon jó antioxidáns. Sajnos pattanásos a bőröm és az összes the ordinary C-vitaminban van vmi, ami pattanásokat okoz, azokat pedig én minden áron kerülöm.
Hasonló hatást látok ennél is, mint a C-nél, valahogy megváltozik az ember arca tőle, üde és élettel teli lesz. :)
Kicsit olajos érzés felkenni és ez is kicsit melegszik, mint az EUK.
Én szeretem, ha nem teljesen matt az arcom, de aki arra vágyik, azt nehéz lesz ezzel elérni, kifényesedik rajta minden...

norcus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Kicsit olajos érzés felkenni és ez is kicsit melegszik, mint az EUK.

Antioxidánsok: Resveratrol, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol
Hidratálók: Propanediol

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)