KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   €7.20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A formula nagyon magas koncentrációban tartalmaz a bőrápolás legerősebb és legfontosabb antioxidánsai közül kettőt: rezveratrolt és ferulasavat.
Nem tartalmaz vizet, szilikont, olajat, alkoholt. Naponta 2-3 cseppet kell belőle eloszlatni az arcon.

cation

2018. május 15.

Nagyon szeretem, mind magában, mind a TO 23% C vitaminjával keverve. Ha magában használom és rögtön kenek rá valamilyen essence-t vagy lotiont, sokkal hamarabb beszívódik, mint amúgy. Szépen kisimítja és feltölti az arcomat, nálam ez biztos újravevős lesz.

cation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Makk Zsuzsó

2018. február 24.

A Hylamide C-vitaminos szérumával használom keverve. A kettő együtt rendszeres használattal eltüntette a nap okozta pigmentfoltokat és pattanás után maradt bebarnult foltokat. Biztos közrejátszik abban, hogy most szinte problémamentes a bőröm, egységes, sima, puha. Egyedül ezt a szárazolaj-állagát nem szeretem, csak esti rétegezős rutinban lehet használni, mert reggelre szívódik csak be. Kell még mellé bőven hidratálás, mert azt nem oldja meg.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

zsofia960217

2018. február 15.

Sajnos nekem abszolút nem vált be, semmit nem tett a bőrömmel sőt, mintha egy kis allergiás reakciót is kiváltott volna, így nagy fájdalmamra megválok tőle, pedig nagy reményekkel fordultam felé :(

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

timilla

2017. november 29.

Alig egy hete használom, de nagyon megszerettem, kimondottan látszik, hogy simítja és ragyogóvá teszi a bőrömet. Este és reggel is használom, jólesik az olajos állaga ebben a hidegben, és érdekes módon a sminkemet sem zavarja. Persze reggel csak pár cseppet keverek a hidratálómba, így nem fénylik át az alapozón. Én is használom C-vitaminnal együtt, és nagyon jó barátok. Újabb Deciem termék, ami eléggé meggyőző számomra.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

dali

2017. november 22.

A Niához hasonló, békés kis szérumom. Jólesik használni, nem csíp, nem mar, nem savas, az én bőrömet még melegíteni sem melegíti. C-vitaminnal (23%, szilikonmentes) keverve egészen brutális hatása van, mindenféle rossz következmény nélkül. Nálam újravevős.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

baranyfelhobodorito

2017. november 20.

nagyon szerettem volna szeretni, de a 23%-os c-vel együtt használva fájdalmas ragyaverést implikált az orrom alatti régiókban :cc (istibizti ő a szabotőr, ha csak a c-vitamint kenem reggel, elmaradnak a vörös démonok)

baranyfelhobodorito
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

dalabrigi

2017. november 16.

Egyszerűen imádom :) Több mint két hete használom és ahogy elöttem is leírták az arcom puha és élettel teli lesz tőle,nekem hamar be is szívta a bőröm.Pattanásokat nem okozott

dalabrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

norcus

2017. október 11.

Nagyon szeretem, szerintem nagyon jó antioxidáns. Sajnos pattanásos a bőröm és az összes the ordinary C-vitaminban van vmi, ami pattanásokat okoz, azokat pedig én minden áron kerülöm.
Hasonló hatást látok ennél is, mint a C-nél, valahogy megváltozik az ember arca tőle, üde és élettel teli lesz. :)
Kicsit olajos érzés felkenni és ez is kicsit melegszik, mint az EUK.
Én szeretem, ha nem teljesen matt az arcom, de aki arra vágyik, azt nehéz lesz ezzel elérni, kifényesedik rajta minden...

norcus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Kicsit olajos érzés felkenni és ez is kicsit melegszik, mint az EUK.

Antioxidánsok: Resveratrol, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol
Hidratálók: Propanediol

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)