KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Saem

Ár:   $12.98   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. március 13.

Ár:   $12.98
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Habzó arcradír, amely mélyen tisztítja a pórusokat, anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Rizzsel, barackmaggal, diókivonattal és papain enzimmel gondoskodik az elhalt hámsejtek eltávolításáról. Naponta is használható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Amadea

2018. március 21.

Boááá, ez mekkora szörnyűség! Mintha lereszelt és felfőzött, sűrű, folyékony szappannal mostam volna arcot, amiben maradtak nagyobb darabkák. Nem vagyok érzékeny az illatokra, de ezzel sikerült majdnem elgázosítani magam. Iszonyatosan szárít és irritált lesz tőle a bőr.
Csak egy mintát próbáltam, maradt benne anyag, de gondolkozás nélkül megy a kukába. Senkinek nem ajánlom, egy mezei drogériás lemosó-arcradír jobb ennél.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.