The Saem

Ár:   $12.98   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. március 13.

Ár:   $12.98
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Habzó arcradír, amely mélyen tisztítja a pórusokat, anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Rizzsel, barackmaggal, diókivonattal és papain enzimmel gondoskodik az elhalt hámsejtek eltávolításáról. Naponta is használható.

cattitude

2018. augusztus 27.

mintát kaptam én is, hát rég gasználtam ilyen béna lemosót :') radírnak szerintem alkalmatlan, nem túl szemcsés. bár ezzel pont lehetne finoman radírozni, de mégsem érzem tisztának az arcom a használata után. sűrű állagú, jól habzik, de nagyon szárítja a bőrt. a kezemre használtam el végül.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Amadea

2018. március 21.

Boááá, ez mekkora szörnyűség! Mintha lereszelt és felfőzött, sűrű, folyékony szappannal mostam volna arcot, amiben maradtak nagyobb darabkák. Nem vagyok érzékeny az illatokra, de ezzel sikerült majdnem elgázosítani magam. Iszonyatosan szárít és irritált lesz tőle a bőr.
Csak egy mintát próbáltam, maradt benne anyag, de gondolkozás nélkül megy a kukába. Senkinek nem ajánlom, egy mezei drogériás lemosó-arcradír jobb ennél.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.