KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thetis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   százforintos boltok, drogériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   százforintos boltok, drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egyesíti az ásványi anyagok, a só és a gyógynövény-kivonat kedvező élettani hatásait. Tisztít, méregtelenít, serkenti a vérkeringést, csökkenti az izzadást, a bőr zsírosságát, ugyanakkor értékes bio-nyomelemeket juttat be a bőrbe. Szőlőmag-olaj tartalma a bőrt puhává és bársonyossá varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bokihugi

2012. július 18.

Nagyon nagy mínusz! Tusolás után, lefekvés előtt gondoltam kipróbálom hagyom hatni max ideig. De ami rumlival ez jár... takaríthattam estére a fürdőszobát. Hamar szárad, darabos, pereg/morzsálódik, ilyen iszapos jellegű, nem túl kellemes az alkalmazása.
De nem lepontozni akarom, sőt ezek csak a macerák vele. Jó tanács, esetleg ha valaki szintén estére csinálná, másnap ne egy átlagos rohanós munkábamenős nap legyen. :D
Hatásáról nem tudok még semmit, mivel csak 2x voltam hajlandó használni, valamit kitalálok hogyan tegyem kellemesé ezt a tortúrát. :P
3 csillag azért:
-átlagos,
-van olyan összetevő, ami nem oda illő,
-és mert bosszankodtam... :)

bokihugi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

3 csillag azért:
-átlagos,
-van olyan összetevő, ami nem oda illő,
-és mert bosszankodtam... :)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil