KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thetis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   százforintos boltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. február 24.

Lelőhely:   százforintos boltok, drogériák
Kategória:   Lábápolók

Javítja a láb komfortját, a bőrkeményedések felpuhulását segíti és kíméletes, eredményes eltávolításukat megkönnyíti.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Orchid

2013. március 2.

Nekem elég brutális bőrkeményedés van a sarkaimon, csak pengével lehet eltávolítani és utána még habkővel is át kell rajta menni, szóval aki hasonlóan nehéz eset, ne várjon tőle csodát! Ettől függetlenül nagyon jó érzés ebben áztatni a megfáradt lábakat, főleg télen! Nekem sokat segít akkor is, ha a lábujjaim között ki van repedve a bőr. És az illatát is szeretem! :)

Orchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur