KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thetis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   százforintos boltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2011. április 13.

Lelőhely:   százforintos boltok, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Tengeri sót és növényi kivonatot tartalmazó folyékony kozmetikai készítmény zuhanyzáshoz és hajmosáshoz. Négyféle szín- és illatváltozatban.

A sós fürdő jó hatással van az ízületi- és mozgásszervi panaszokra, bevált egyes nőgyógyászati problémák és felfázás esetén is. Segíti a kötőszöveti duzzanatok és ödémák felszívódását. Javítja a vérkeringést, nyugtatóan hat az idegrendszerre. Jótékonyan befolyásolja a verejtékmirigyek működését, így csökkenti a túlzott izzadást.

2012. június 11.

Kicsit javítanék, egynek jó volt elhasználtam és ennyi. Sosem néztem mit tartalmaznak a bizonyos kozmetikumok amit használok, most már addig meg se veszem, míg meg nem győződök az összetevőkről. Thetis nem lesz a fürdőszobapolcomon.

bokihugi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

2011. április 8.

Már lassan egy hete használom,és imádom. A parfümös illatút választottam.
Jó,mert nem kell órákig vízzel mosnom magam,mert mindig úgy érzem ragadok a tusfürdőtől. Árban is nagyon jó,és külön öröm,hogy magyar termék. :)

bokihugi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 8.

Már lassan egy hete használom,és imádom. A parfümös illatút választottam.