KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   5 ml, 30 ml, 50 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. május 15.

Kiszerelés:   5 ml, 30 ml, 50 ml, 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rebarbara levél

Szívillat: narancsvirág

Alapillat: bourbon vanília, fás jegyek

Thierry Mugler Aura testápoló 50 ml
Ár: 2900 Ft +pk/foxpost , Eladó: Asianlover
Állapot: bontatlan, új, ajándéknak is alkalmas, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postázom, személyes átvétel lehetséges:Móricz/Széll Kálmán/Ferenciek tere

Cintia04

2018. május 17.

Úgy döntöttem korábbi véleményem átírom mivel egyáltalán nem tükrözi a mostani érzéseim ezzel az illattal kapcsolatban. Mikor az elején próbálgattam kifejezetten mostohán, idegen módon viselkedett velem, egyáltalán nem volt összhangba a bőrömmel valami megfoghatatlant produkált rajtam. Egy ideje ismét próbálgatom és azt kell, hogy mondjam ez bizony különleges és nagyon is ott van az a Mugler faktor. Nem a megszokott módon vág orrba, mint a korábbi alkotások amikor az az első reakciónk, hogy "ez mi ez? ugye példa erre az Alien, Angel, Womanity és sorolhatnám hanem inkább kellemesen teszi mert persze furcsának furcsa de mégis tapasztja az orrokat...legalább is az enyémet mindenképpen. Most is éles rajtam ez a rebarbara levél amitől zöldes kicsit éles mégis szelídít rajta a narancsvirág és a vanília. Fehér virágos, kicsit fás is, puha is, nagyon finom. Gondolkodtam, hogy hasonlít e valamire, bármire de semmi nem ugrik be szóval, hogy különleges e az nem kérdés. Üvege csodálatos, tetszik a külleme és ez a zöld szín szerintem fantasztikus és megnyugtató. Tartóssága is tökéletes. Nem szaporítom tovább megszerettem. 5 csillag! <3

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Sugarplumfairy

2018. április 25.

A Mugler parfümök között a Womanity az én társam, sok üveg után is ugyanannyira szeretem. Az Alien jobban tetszik másokon mint magamon, rajtam szúrósnak és kellemetlennek hat. Az Angellel és az összes változatával amit kipróbáltam egyformán ki lehet kergetni bármilyen zárt helységből. Ezek után nagyon érdekelt lettem az Aura-ban, papíron bántóan jellegtelen volt, úgyhogy szereztem egy kis mintát belőle és bőszen próbálkoztam, de sajnos ugyanzt érzem, mint az Alien esetében: nem működik rajtam, se hidegben, se melegben, se hétköznap, se ünnepnap. Jól esik lemosni, mint amikor örülsz ha levehetsz egy bántóan műszálas ruhadarabot, akkor is ha csinos.

Az üveg gyönyörű.

Sugarplumfairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Az üveg gyönyörű.

dustyrose

2018. április 24.

A többi Mulger parfümhöz hasonlóan nagyon szép és izgalmas az üvege,kíváncsian vártam hogy tesztelhessem amikor megjelent a hazai dorgériákban. Sajnos nem fedeztem fel benne azt a különlegességet amit például and Angel-ben vagy az Alienben, nem zavaró vagy bántó, de az én orromnak nem érződik különleges/emlékezetes alkotásnak,főleg csak a narancsvirágot érzem, aztán valahogy az egész kompozíció eltűnik a bőrömről, valami furcsa mentolos illatfelhőn kívül.Szerintem sajnos nem ér fel a korábbi illataikhoz, lehet jobb lett volna ha egy új Angel variációval rukkolnak elő...

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

micsmics

2018. április 23.

Hümm....hümmm...Valaki azt mondta egyszer, hogy szép zöld az aurám, ha ő mondja, legyen úgy. Aztán a fragrantica feldobta még tavaly ezt a gyönyörűséges zöld üvegcsét. Azóta vártam. Majd megjelent a Müllerben, persze teszter sehol. Hetekig járkáltam, majd végre eljött a pillanat, a zöld Aura rajtam. Ha csak tized annyi fantázia lenne benne, mint az Angelben 1994-ben már itt lenne. De nincs. Nem mondom, hogy sose, mert futok még pár kört vele. MJ nagyobbat villantott az ő zöldjével.

micsmics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

klau810614

2018. április 15.

Érdekes illat az tény ,rajtam mentolos katyvasz sajnos :/ Az üvege viszont csoda szép!

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

VNikol

2018. április 13.

Imádom! Annyira, friss, annyira zöld :) és tartós is.

VNikol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Imádom! Annyira, friss, annyira zöld :) és tartós is.

yolandi

2018. április 10.

Huh, na vegre talalok a parfumeriak polcan is. Mar nagyon kivancsi voltam mit rejt az uveg. Nalam a MJ zold uvegcseje nem jon elo belole, mig az nalam inkabb a teli jegkiralyno megkozelithetetlen illata, addig Mugler Auraja egy hetkoznapokon viselheto egyedi illat, nem kovetel meg egy hozza tartozo dresscodeot, magassarku cipovel is ugyanolyan karakteres, mint egy kenyelmes lezser napon. Az en boromon olyan, mintha Mugler a jol bevalt Alien receptet alkalmazta volna, a jazminos, viragos felhang kihagyasaval. Lehet hogy szerencses a borkemiam, vagy csak kitarto voltam - azert a 15 percig tarto... hm... ammonias szaraz szalmaszag utan vegul egy nagyon jo arcat hozta elo. Tipikusan az a parfum, amit indulas elott egy jo fel oraval fujsz magadra, hogy mire kiersz addigra szeliduljon a borodon. Ez a tulajdonsaga hasonlo a Dior Poisonhoz. En nagyon meg vagyok elegedv,e, hogy gourmand fanatikuskent vegre talaltam egy olyan illatot ami nyaron sem fog remelhetoleg folytogatni es van karaktere. Mondjuk ennyi erovel felmerul a kerdes, hogy dehat a Womanity is karakteres. Csak amig a Womanity mellett nem birok a munkamra koncentralni, mert legszivesebben egy szicilai teraszon uldogelnek borozgatva, addig az Auraval nincs ilyen hangulatkiugras. A dzsungelesseg rajtam elveszik, ugyhogy a reklam vadmacskasaga megdolt, de nem banom. Maradhat egy hazicica is. :)

yolandi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

kkinga07

2018. április 8.

Ez ugyanaz, mint Marc Jacobs Decadence-je, csak tartósabb! :) sokkal-sokkal tartósabb. A MJ parfümnél sokan írták, hogy kiérezni a kaprot belőle, és nem értettem, semmi hasonlót nem tapasztaltam. Na, ennél már valóban előjött, kiérzem azt a szúrós, kapros, édes illatot. Izgalmas ugyan, de tolakodó. Szeretnem kellene, de valahogy mégsem jó rajtam.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Anett0721

2018. április 6.

Ma illatoztam meg. Hát Mugler megint megcsinálta :) Hihetetlen az a pali, az összes illata egyedi, impozáns, ezer közül felismerhető és odaragasztja az orrom a csuklómhoz. Nem vettem meg (még), mert mostanság több újoncom is van/lesz, de listás lett. Nekem nem dzsungeles, rajtam édes vaníliás egy kis mélységgel és vadsággal.
Ez a pali a nagybetűs ORR számomra és az is marad!

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Ez a pali a nagybetűs ORR számomra és az is marad!

zsebibaba

2018. április 4.

Egyedi, fenséges, lenyűgöző illat:) ááááá, teljesen megbabonázott, mindig Ő jár a fejemben, nem tudok szabadulni Tőle......, és nem is akarok:))) Millió csillag

zsebibaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.