KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thierry Mugler

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. május 29.

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rebarbara levél

Szívillat: narancsvirág

Alapillat: bourbon vanília, fás jegyek

Ár: 27000 , Eladó: highnessofcreams
Állapot: 4-5 fujas hianyzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel
Ár: 3650 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.

Oorsee

2018. október 13.

Tavaly karácsony óta vágytam rá, napokig az orromban éreztem az illatát. Tegnap óta boldog tulajdonosa vagyok. Amúgy is Mugler őrült vagyok, az Alien volt eddig a tuti befutó nálam, de ez maga a csoda. Ahogyan szép lassan kibontakozik... Az üveg színe vissza adja az illat színét, és olyan, mint egy ékszer. Nálam top illat.

Oorsee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

nikolett

2018. október 12.

Az uj Mugler (nekem uj:D)... probalgatom mar honapok ota, nekem az erdot juttatja eszembe, nem tul szep es fennkolt megfogalmazas, de ez az igazsag, nyilvan az uvege is rajatszik. Nem rossz, brutal eros, hetek mulva is erzem a papircsikon, nem is gyengen. Nekem bejon, de nem minden naphoz, hangulathoz illik, egy munkas hetkoznapon szerintem hulyen is ereznem magam tole. Igy siman, profan modon.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Blackxentric

2018. október 11.

Üvegből illatolva nagyon tetszett, de mikor a csuklómra fújtam borzalmas lett. Fáj a fejem tőle annyira édes. Tartóssága nagyon jó, az üvege gyönyörű, de maga az illat számomra borzasztó.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

googles

2018. szeptember 27.

Már a muglersége és a jegyei alapján utáltam. Nem kellett csalódnom. 😁
😲😲😲
Rémálom. Számomra a halál, a pusztulás és az émelygés egyszerre. A Mugler illatokat szenvedélyesen gyűlölöm. 😁

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Már a muglersége és a jegyei alapján utáltam. Nem kellett csalódnom. 😁
😲😲😲

VickyV

2018. szeptember 25.

Amennyire nagy elvárásaim voltak az Aurát illetően, annyira nagyot koppantam, mikor kipróbáltam. Nekem ez egy kommersz, harsány, cseppet sem kifinomult vagy igényes illat. A Playboy jutott róla eszembe, amit régebben minden második tinilányocskán érezni lehetett. Sajnálom, mert az üvege nagyon szép, el tudtam volna képzelni egy csodakreálmányt hozzá.

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

lvd

2018. szeptember 4.

Jelentem,,, ma azonnal meg kellett vennem..., pedig már fél éve szagolgattam, első szippantás és egy olyan tárgy jutott eszembe ami talán sok kortársamnak meghatarozò illat élmény... Oh hát mi lehet... na mi...szeptember van, iskola kezdés és kb másodikas koromban be robbantak a tolltartòkba az ILLATTOS RADÍROK!!! 🤣🤣🤣
Imádtam azt az illatot, egy másik galaxisba repített egy idealizált világba, ezt érzem az Aurában na és a zöld szív üveg, ettől is kész vagyok😍. Tartòsság pedig levakarhatatlan, még mindig érzem a vitorlás madzag karkötőmön amit tegnap fújtam a Duglasban. Ma már egy 30ml es kiszerelés boldog tulajdonosa lettem, megőrjített le vett a lábamròl🤣, pedig tudatos vásárlònak tartom magam és utáltam mindig is suliba járni...😜

lvd
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

hambi

2018. augusztus 30.

Teljesen más, mint a többi Mugler illat, kivéve a tartósságát. 5ml-s mintám van belöle - mini szívecske. Mindenkinek tetszett, aki eddig szagolta akár üvegböl, akár rajtam.
Olyan édesen friss, nem mindennapi illat. Szeretem a kulönleges illatokat, legalább nem minden második emberem érzem ugyanazt.
Drága az én pénztárcámhoz képest, de nagyon tetszik :)

hambi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Drága az én pénztárcámhoz képest, de nagyon tetszik :)

necra

2018. augusztus 28.

Rajtam olyan illata van, mint amikor a virág beleposhad a vízbe :(

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Rajtam olyan illata van, mint amikor a virág beleposhad a vízbe :(

galbanum1

2018. augusztus 28.

Fantasztikus, mély, jól megkomponált harmonikus illat, extra tartóssággal. Nem könnyű, ezt aláírom, nagyon megosztó, mint a legtöbb Mugler illat, bár én a többit is nagyon szeretem (Angel, Alien, Womanity mind kedvenc és a legújabb vágy, az Angel Muse)

galbanum1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

abicicaaa

2018. augusztus 20.

Ez az uveg egy mualkotas! Kizárólag teljesen ures parfumosuveget szivesen vennek, boszorkanyosan gyonyoru.
Maga az illat boszorkanyosan szornyu. Instant fejfajas. Tolakodo, nagyon eros, nagyon mocsar, valami kamfor is van benne, mar csak a krokodilt varom komolyan.
A migrénem imadja, minda3alkalommal elojott, mikor szaglasztam.
Termeszetesen brutálisan tartos.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

A migrénem imadja, minda3alkalommal elojott, mikor szaglasztam.
Termeszetesen brutálisan tartos.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.