KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thierry Mugler

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. május 29.

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rebarbara levél

Szívillat: narancsvirág

Alapillat: bourbon vanília, fás jegyek

Thierry Mugler Aura EDP testápoló 50 ml
Ár: 2.500 Ft + pk , Eladó: Asianlover
Állapot: bontatlan, új, ajándéknak is alkalmas, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postázom, személyes átvétel lehetséges:Móricz/Széll Kálmán/Ferenciek tere
Ár: 27000 , Eladó: highnessofcreams
Állapot: 4-5 fujas hianyzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel

abicicaaa

2018. augusztus 20.

Ez az uveg egy mualkotas! Kizárólag teljesen ures parfumosuveget szivesen vennek, boszorkanyosan gyonyoru.
Maga az illat boszorkanyosan szornyu. Instant fejfajas. Tolakodo, nagyon eros, nagyon mocsar, valami kamfor is van benne, mar csak a krokodilt varom komolyan.
A migrénem imadja, minda3alkalommal elojott, mikor szaglasztam.
Termeszetesen brutálisan tartos.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

A migrénem imadja, minda3alkalommal elojott, mikor szaglasztam.
Termeszetesen brutálisan tartos.

kissdorina

2018. július 26.

Nem tudom ezt az illatot miért alkották meg. Inkább szagról beszélhetünk. Nem szoktam parfümökkel ennyire kritikus lenni, mert valakinek vagy jól áll egy illat vagy nem. De ez valami elképzelten zavaró illat számomra. Szinte az össze Mugler illatot imádom.

kissdorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

sabrirory

2018. július 25.

Mintát próbáltam belőle. Nagyon kellemetlen tolakodó mocsár szaga van. Tartóssága hihetetlen, bár a jó illatok ragaszkodnának így hozzám. Lemosni sem lehet esküszöm. Nagyon csalódott vagyok, mert az üvege nagyon tetszik.

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Ziggytwig

2018. július 21.

Kámforos vanilia egy kis hullaszaggal vegyítve. Vagyis kórház ès vanília. Még az Angel-nél is rosszabb. Szóval a világ második legundorítóbb parfümje. Sajnos nagyon tartós is:)

Ziggytwig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

senskin

2018. július 12.

Amilyen szép a nagy idegen üvege, annyira meghökkentő az illat amit tartalmaz. Botanikus illat, nekem nem tetszik, nem az én világom. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Hellcall666

2018. július 11.

Tejóságosatyaúristen!!!
Eszméletlen büdös és tolakodó, komposztálóra emlékeztető ócska vacak.

Hellcall666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Tejóságosatyaúristen!!!
Eszméletlen büdös és tolakodó, komposztálóra emlékeztető ócska vacak.

mautika

2018. július 10.

Ahogy bejött itthonra, egyből megszereztem. Nekem a Mugler illatok mind nagy kedvenceim, ő pedig tökéletes boszorkányos nyári illat. Valóban mindig más arcát mutatja, bár sokadik használat után szinte már csak az édes vaníliás illatot érzem, de így is kedvelem.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

alphecca

2018. június 27.

Elsőre nagyon tolakodó,nekem túl fás,földes gyökérszagú, de aztán lecsitul. Azért az Alient nem cserélném le rá, pedig az üvege gyönyörű.

alphecca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Marcsi66

2018. június 24.

Vonzások és állatságok,,,én ezt csak parfümériában teszteltem,mintám nincs belőle,de itt nem is szükséges,,,elemezgetés nem az én dolgom,Az ítélet mégis az enyém és másoké,h tetszik avagy nem,csak ez a lényeg,Nekem nagyon,mernék egy próba után venni belőle,úgyis mostanában bezöldültem,de más irányban,Itt vadul kalapál szív,kicsit felhergeli az ingert,nálam ez a lüktető bujaság hozakodik elő,,,Alien dzsungelbe álmodva is megnyerő.Itt is nagyon erős nyitás,sötétzöldnek érzem,a rebarbarának ismerem az illatát,itt szerintem a levelei lehetnek,majd a virág és a fásság marad a végére,Itt már puha édesbe fordul az illat..Szeretem Muglert mert ő diktál,és nem a trend,,,,megosztó teljes mértékben.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

Lolatapsi

2018. június 22.

Soha többet nem akarok más parfümöt használni. Alien és Angel után, annak ellenére, hogy az üvege méregzöld, és ijesztő, ez egy finom puha simulos finomság. semmi harsány és orrfacsaro, vagy megosztó nincs benne. Egy kellemes, puderes, édes de nem zavaróan alkotást adott ki a Mugler ház. Szerintem nem nyanyas, és akar meleg akar hideg időben el tudom képzelni. Azt hiszem rengeteg mellenyulas után megtaláltam az igazit, a signature-t.

Lolatapsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.