KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thomas Sabo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2011. október 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegy: ringló, liliombogyó, mandarinnektár, fehér barackvirág  Szívjegy: kínai rózsa, havasi rózsa, pézsmarózsa, magnólia virág, jázmin, trópusi lisylang  Alapjegy: tonkabab, brazil rózsafa, ezüst borostyán, vanília, fehér szantálfa

Ár: Megegyezés szerint, csere is érdekel. , Eladó: lina
Állapot: 2x próbáltam, Helyszín: Budapest, Zugló, fizetés: Személyes átvétel Zuglóban
Ár: 7000 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: banki előre utalás, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kendahajadra

2015. december 26.

Nagyon sokáig a 'signature scentem', nagyon szeretem, mindenhova hordható, kellemes, könnyed illat. Szerintem jól visszahozza a Thomas Sabos hangulatot.

kendahajadra
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Agicaa

2015. május 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel imádom a tervező stílusát, ékszereit,de sajnos azt kell mondanom, hogy számomra is csalódás ez a parfüm. Tartósnak tartós illat, de nincs benne semmi plusz, ami kicsit egyedivé tenné. Virágos, picit fűszeres illat, én 50 ml-es kiszerelésben vettem, de alig használtam, így valószínűleg meg fogok tőle válni.

Agicaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

scisneros

2014. november 12.

Szerintem Thomas Sabo maradjon az ekszereknel. Azok nagy rajongoja vagyok, de a parfumokkel nem gyozott meg. Mainstream illat, nincs benne semmi extra.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 12.

laguna

2013. október 15.

kellemes, virágos, friss, könnyű, fiatalos, napközbeni illat. kevésbé édes, mint a másik szerintem.

laguna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

GlamourAndStyle

2013. március 27.

Tavaly előtti karácsony után kaptam egy mintát belőle és annyira tetszett, hogy ahogy kinyitottak a boltok rohantam megvenni, ráadásul a Douglas-ban akkor csodaszép kerek díszdobozban árulták egy gyertyával együtt rózsaszín selyempárnák között és az ára is tök jó volt. Kb. 1 hétig tartott a nagy lelkesedésem, a gyertyával és a dobozzal azóta is többet profitáltam, mint a parfümmel, még mindig megvan a fele...Kellemes, rózsás kis illat némi csokis beütéssel, finom, de nem egy nagy was ist das, az biztos, hogy nem ettől fognak a körülöttünk lévők leesni a lábukról és legyezgetni magukat, hogy ez valami fenomenális.
Maradok inkább az ékszereknél, ha Thomas Sabo-ról van szó, a doboz pedig azóta is tökéletes a tárolásukra. Ha elfogy valahára, biztos nem térek vissza hozzá, nem hagyott bennem mély nyomot.

GlamourAndStyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

strangé

2013. január 16.

bécsben szerettem bele,pesten kaptam meg,londonban hordtam egy évig,aztán elfogyott a lelkesedés,de ott figyel a többi között,hátha ujra megszeretem:D

strangé
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

annapanni

2012. szeptember 11.

Nekem nem jött be az édeskés illata, viszont tartós. Szappanos kézmosás után is érezni lehetett.

annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Andicska

2012. augusztus 24.

Mintát kaptam belőle, és annyira megtetszett, hogy loholtunk érte vissza a boltba. Sajnos csak elsőre tűnik olyan eszeveszett jónak, én pár használat után átminősítettem a "nem rossz" kategóriába.

"Kifújáskor alkoholos virágcsokor." - nagyon szépen és találóan fogalmazta meg ansu :) , utána ezért szelídül az illata, de nem az igazi...

Andicska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

ansu

2012. július 14.

Abszolút felejthető kreáció, trendi üvegben. Kár érte, mert Sabo úr ezüstjeiért odavagyok.
Kifújáskor alkoholos virágcsokor. Később szelídül, a rózsa mint főszereplő háttérbe szorul, legalábbis rajtam. Aquás, édes virágokat tudok csak kivenni, semmi többet. Később meg valami szilvás-fás dolgot is érzek benne. De aztán mégsem. Átvert a saját orrom, na szép. Nem is okoskodok itt tovább. Összegzés következik: Nagyon középszerű, mainstream illat.

ansu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

bridgeta28

2012. július 1.

Illatmintám volt belőle, sajnos hamar elfogyott, az ára miatt meggonolandó. szerettem.

bridgeta28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Lyral, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Farnesol, Linalool, Isoeugenol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.