KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tianDe

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   380 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolotti, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Remekül elmulasztja az idegi feszültséget, eltávolítja a puffadtságot. A lendula illóolaja hasznos, aromaterápiás hatással bír, relaxál, tisztít és puhít, a kéznek friss és tiszta érzést ad, visszahozza a bőr simaságát és fényét.

A só apró kristály szemcséi finoman eltávolítják az elhalt bőrsejteket, serkentve ezzel a regenerálódást. A só aktivizálja a vérkeringést, eltávolítja a mérgeket, javítja a bőr tónusát és rugalmasságát.

Kiszerelés: 180 g

orafka

2015. június 14.

az egyik kedvenc illatom a levendula, jól érezhető rajta! Krémes, lágy állagú. szeretem!

orafka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Tim

2013. április 18.

Nem értem, hogy egy "ősi, keleti recepteken alapuló, természetes összetevőjű" testápolóba miért kell DMDM Hydantoint tenni. :( Ha előbb elolvasom az összetevőit, biztos nem tudnak rábeszélni. De mivel lépre mentem és megvettem a peeling-testsó-hidratáló krém triót, gondoltam már elhasználom. Maga a testápoló só egyébként jó és egész kellemes illatú, annak ellenére, hogy engem kicsit emlékeztet a súrolószerek illatára. A sok só, ha sokáig masszíroztam a kezembe, kidörzsölte a bőröm, ezért éppen csak egy kicsit radírozom le vele, így is szép, puha lesz. 4 csillagot azért kap. De ha elfogy (jó sok van és csak kevés kell, úgyhogy szerintem évekig kihúzza), a Mannás sószappant fogom kipróbálni helyette.

Tim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

sznemedi

2013. március 6.

Hihetetlen puha lett tőle a bőröm én a mézes őszibarack illatút kedvelem a legjobban, a kezemen levő ekcémát is rendbe hozta.

sznemedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

nikolotti

2013. február 23.

Ilyen puha a kézbőröm még soha nem volt, mint ezután a só után. Nagyon kellemes illata van, a levendula illata mindig vonz, itt sem csalódtam benne. Egész testen még nem próbáltam, de a kezeim meggyőztek arról, hogy ki kell próbáljam. Kár, hogy arcbőrre nem ajánlják.

nikolotti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2