KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   4280 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló és antisztatizáló kondicionáló, védi a hajat a káros környezeti hatásoktól. Használat: nedves és száraz hajra is ajánlott, nem kell leöblíteni a hajról.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

relaj

2017. január 9.

Pár éve vettem magamnak és még mindig van belőle, csak azért használom, mert gondolom ártani nem árt... Sok pozitívumot nem tudok felhozni mellette, a hajvégekre használom. Akár vizesen, akár szárazon viszem fel, nekem sajnos nem sokat ér...

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

doranna

2016. december 8.

A legrosszabb Tigi termék amit valaha próbáltam. Felesleges pénzkidobás, semmire sem jó... egyáltalán nem ápol, semmi hatása nem észlelhető, csak egy felesleges termék a hajon. Az állaga is elég furcsa, ragacsos fehér balzsam szerűség. Nem ajánlom senkinek!

doranna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

scorpionqueen

2015. június 9.

Egyáltalán nem értem ezt a terméket. Vizes hajra kenve beton keménységűvé változtatja azt. Nem, hogy segítene a kifésülésben, hanem SOKKAL nehezebb lesz a művelet. Száradás után fakó, nehéz tőle a hajam és nehezebb fésülni is. A beton érzet ugyan elmúlik, de akkor is érzek rajta egy kemény réteget, mintha befújtam volna az egész hajam lakkal. Négyszer-ötször használtam eddig, mindig ugyanez volt a végeredmény. Tegnap hajmosás után nem tettem a hajamra, lényegesen puhább, fényesebb, könnyebb az egész.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

kekszexpressz

2015. június 3.

borzalmas. 3 év alatt se használtam el :) a legrosszabb hajápoló termék szégyen hogy egy fodrászkellékes termék ilyen gagyi tud lenni.

kekszexpressz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

szekelyzsofi

2015. március 24.

Hajmosás után, szárítás előtt használom, és kombinálom a Glaze Haze-vel. Nekem puha és szép az amúgy szétálló hajvégem. Napokig egyenes hatást érek el, ha kombózom a két terméket, szóval ezt nem tudom melyiknek köszönhetem. Néha szárítás után is használom, ha kicsit száraznak látom a hajvégeimet. Olyankor sem ragad tőle össze a hajam, de szép hatást érek el vele! Tuti újraveszem ha elfogy... :) (Már kb 9 hónapja használom, heti 4szer, és még mindig sok van benne)

szekelyzsofi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

edinalazar

2015. január 29.

A fodrász nagyon ajánlgatta, hogy így szuper meg úgy szuper, de egyelőre nem vagyok elájulva tőle. Sok hidratáló hatást nem érzek, bár az plusz, hogy kicsit formázni is lehetne vele a hajat. Hogy hosszú távon tényleg megvédi-e a hajvégeket az még kiderül, 1 hónap használat után erről még nem tudok nyilatkozni.

Update: nem jött be később sem, nem ápolja a hajat, és egy fokkal sem tűnik kevésbé száraznak a vége. Szerintem egy sima hajolaj sokkal többet nyújt ennél, és feleennyibe kerül. A GlissKur 800 Ft-os spray-je is többet tud, attól legalább puha lesz a haj, ettől meg pont nem. 2 pontot azért kap mert legalább már formázni lehet vele és a kifésülést valamelyest megkönnyíti, de ennyi az összképessége ennek a terméknek.

edinalazar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

mikormi

2013. október 9.

Ez olyan cucc amit azért kensz a vendég hajára, hogy kenjél rá valamit mert attól jobban érzi magát.Nem sokat hidratál, csak van.Sokáig elég.Az illata nekem közömbös.Semmi extra

mikormi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 9.

vivuss87

2013. április 1.

Igazából szerintem ez egy hajsimító szérum féle, mert hajvégápolónak nem elég tápláló. Könnyebb tőle kifésülni a hajat. Én nyaraláskor vittem magammal, ott naponta többször is kentem a hajamra, de még így sem fogyott el a fele sem. Hogy valójában mire jó? Arra nem jöttem rá:D

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

rata.sum

2013. február 16.

Hajvégápolónak nagyon jó volt, de antisztatizáló hatást sajnos nem tapasztaltam. Igaz, szigorúan csak a hajvégeimre használtam, mert hamar zsírosodik a hajtövem. Nagyon kiadós, mert alig kell belőle.

rata.sum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Cyclomethicone

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.