KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

A Foxy Curls Spray egy speciális hajspray göndör tincsekre. Puhít, hidratál és a haj megtartja formáját, göndörségét. A haj felfrissítésére is alkalmazható (száraz hajon), vagy nedves hajra használva a göndör, illetve hullámos tincsek tartósabbá tételéhez.

Ár: 2500 , Eladó: lempelzsu
Állapot: Pár fújás volt használva belőle., Helyszín: Szigetvár, fizetés: Banki előreutalás,posta.

Domi1993

2018. február 19.

Alapból göndör a hajam, de csúnyák a tincsek hajmosás után, nem maradnak meg szépen egyben. Egyszer kaptam ilyen spray-t, az illata nem igazán tetszett, ez a vattacukor illat, kicsit ragacsosnak is érzem, ha a kezemre megy fújás közben. De nagyon szép tincses lesz a hajam tőle, és nem is merevedik meg, nem lesznek kemény tincsek, annyi a titka, hogy messzebbről kell fújni, legalább 30cm-ről, alulról és mivel vállig érő hajam van, így max 3-4-et fújok, nem többet.

Domi1993
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

bungics

2018. január 28.

Megvettem egyszer ezt is, mivel a catwalk göndörítő krémet használom és imádom. Hát ez vizes hajra borzasztó, kőkemény tincseket csinál. Azért vettem, hogy a nem hajmosós napokon ezzel frissítsem fel a hullámokat, mert írták, hogy szárazon is jó. Hát nekem sehogyan se vált be, olyan, mint egy lakk de nem hajlakk, hanem parkettalakk, bivaly erős. A catwalk mellett bőven elég, ha bevizezem kicsit a hajam, úgy frissülnek fel a legjobban a hullámok.
Most eszembe jut, lehet felhigitva ki kellene próbálni, talán úgy jó lehet.
Meg a szaga is nagyon erős, hiába jó illat, mint minden Tigi, de ez már sok.

bungics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 28.

Most eszembe jut, lehet felhigitva ki kellene próbálni, talán úgy jó lehet.
Meg a szaga is nagyon erős, hiába jó illat, mint minden Tigi, de ez már sok.

gingerhead

2018. január 11.

Szeretem ezt a terméket, oatmeal&honey samponnal és kondícionálóval együtt használom. Puha, hidratált, definiált a hajam tőle. Nekem az illata mondjuk túl cukorkás, de ez nem von le az értékéből! :-)

gingerhead
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Blackbird

2017. december 22.

Nedves hajon nekem egyáltalán nem működik. Szárazon meg vattásítja a fürtjeimet, amit én nem szeretek.Az illata nekem nagyon erőszakos és sok . A jó részek: pumpás kiszerelésű , ebből kifolyólag környezetkímélő, jól adagolható. A termék sok, úgyhogy hosszas használatra alkalmas. Lenne

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

csizi

2016. augusztus 12.

Remekül göndörít (nekem csak kis természetes göndörség van a hajamban), jó az illata - viszont valóban kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, bár ennek ellenére fésülés után nem érzem elnehezültnek vagy rossz tapintásúnak a hajam. Viszont száraz hajra nem merem kipróbálni. :)

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Kardvirág

2016. június 12.

Nekem sajnos nem vált be, ragacsos lett tőle a hajam, nem igazán tudtam rájönni a használat mikéntjére, szerencsére sikerült eladnom. Soha többet. Tényleg. (Viszont az illata kellemes)
Ja igen, kiegészíteném elolvasva a korábbi véleményeket. Nekem arra kellett volna, hogy hajmosások között felfrissítse a hullámaimat, na arra egyáltalán nem jó. Nedves hajra nem próbáltam. Nedves hajra ezt használom: http://kremmania.hu/kremek/tigi-catwalk-curlesque-curls-rock-amplifier-hajformazo-krem abszolút bevált, semmi pénzért nem cserélném le.

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Kicsivihar

2015. szeptember 13.

A Tigi göndör hajra való termékek közül ez vált be a legjobban. A krémes állagúak mindig elnehezítik a hajam, de ez szép hullámokat csinál, és nem lapul le a töve.
Egyetlen szívfájdalmam, hogy rendszeres használat mellett is mindig beszárad a fújó része.

Kicsivihar
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Heli

2015. július 19.

Nagyon jó illata van, ez az össz pozitívum. A hajam összeragad tőle és nem tartja meg a hullámokat sem. Pénzkidobás kategória :(

Heli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Klara79

2015. április 21.

Hosszu, hullamos hajamra szuper :) az illata valami fantasztikus, mar tobb, mint fel eve megvan es csak a fele hianyzik, nagyon kiados, bar nem hasznalom minden nap. Tetszik a pumpas flakonja is. Konnyen ki tudom fesulni.

Klara79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

ribizlicukor

2013. szeptember 11.

Nedves hajba masszírozva nagyon szép hullámokat segít készíteni, jól definiálta a tincseimet. Nem használtam minden hajmosás után, de már több mint egy éve meg van és még nem fogyott el. Száraz hajra pedig nem fújtam belőle sosem sokat, így nem ragasztotta össze, de adott neki tartást és felfrissítette.

ribizlicukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20
Vitaminok: Panthenol