KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   4280 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Hajlakk, fényspray.

Kiszerelés: 300 ml

Krémmánia Kedvencek a -től
bejus11

2017. június 13.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, nem kell belőle egy tonnát ráfújnom a hajamra és mégis megtartja az amúgy lelapulós hajamat. És nem is lesz ragadós az egész fejem. A fényét annyira nem vettem észre, bár valószínűleg ennek az az oka, hogy elég ramaty állapotban van a hajam és borzalmasan fénytelen amúgy is. De a tartás, az tökéletes. :)

bejus11
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 13.

relaj

2017. január 9.

Ha valaki olyan hajlakkot keres, ami TÉNYLEG tart és nem csak a reklámban, akkor ez az ő terméke. Tavaly volt egy nyári kisebb kiszerelése, akkor kipróbáltam és meggyőzött. Elég erős az illata, de végre egy olyan termék, ami valóban tart és nem szívódik fel pár perc után. Szerintem szuper.

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

MissKenedy

2016. március 11.

Illata isteni, erősséges tökéletes. Copfnál az egyetlen ami úgy tünteti el a babahajaimat, hogy nem képez viaszos betonkeménységű felületet. Kiengedett frissen mosott hajnál is szoktam egy keveset fújni a fejem tetejére ugyanúgy a szálló babahajak miatt, így is tökéletes, mert nem lesz tőle ragacsos a hajam. Az illata pedig plusz pont, imádom:)

Update: Nem lesz újra véve. Beton keménységű lesz tőle a hajam, amit utálok. Sajnos én nagyon nehezen tudom belőni azt a mennyiséget, ami még nem túl sok. Copfnál már szabályosan fénylik a hajam, még ha 20 centiről fújom, akkor is. Csillagot nem vonok le, eleinte nagyon szerettem.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

franzsi

2015. december 31.

Hiper-szuper profi hajlakk, nem szárít, sőt az extra tartás mellett fényt ad a hajnak.

franzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Mya

2015. január 3.

Nagyon jó hajlakk, finom illattal, tuti biztos rögzítéssel. Viszont én a hosszú hajamhoz túl soknak találom. Olyan frizurákhoz tudom elképzelni, amik biztosabb rögzítést igényelnek.

Mya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

vivuss87

2014. január 26.

Én a Rockaholic hajlakkomat cseréltem erre, de nem vagyok vele teljesen elégedett. A tartása természetesen fényévekkel jobb, mint a drogériás társaié, de mintha zsírosítaná a hajam egy kicsit, és sokkal gyorsabban fogy, mint a Rockaholic. Én visszatérek ahhoz:) Az illata ennek is csodás, a kivitelezés remek, mint az összes többi Tigi terméknél, de valahogy nem az igazi, és habár a márka igazi megszállottja, függője vagyok, mégsem kap maximális pontot :(

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Csucsundra

2013. február 24.

Enélkül a lakk nélkül nem tudok élni.:)) Vékonyszálú, hosszabb hajam van, de sajna mosás után már másnap rettenetesen tud kinézni, lapos, szétválik a forgóimnál és zsírosodik hamar. Sokszor csak kicsit betupírozom, átfújom és szinte egész nap van frizurám. Tényleg nagyon erős, fixál, ahogy kell. Amikor kúpvassal csinálok egy laza hullámot, mindig ezzel fújom át és csak akkor marad meg benne másnapra is. Ha kontyot vagy feltűzést csinál valaki, arra is remek! Az elnevezése elég megtévesztő: "Massive Shine Spray", na ehhez nem sok köze van, tehát nem a fény, hanem a tartás, amit maximálisan elvárhatunk tőle.

Csucsundra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

wishes

2012. december 11.

Brutálisan erős ez a lakk, akármilyen irányban megtartja a frizim, és pár másodpercen belül meg is köt. Egy picit nekem is sok, de azért van amikor pont egy ilyen bika-lakk kell, hogy lefogjon néhány kósza tincset, szóval alapvetően jónak tartom.
Tényleg sokáig elég, mert nagyon nagy és alig kell belőle.

2013.júl.21:
Update: Most, hogy hosszabb a hajam, egy kis tupír után fújok rá messziről pár fújásnyit, és ahh, mit ne mondjak, szuperül megtartja a hajamat, egész nap nem lapul le, nem válnak szét a tincsek, szóval imádás :) És még mindig bőven van benne, pedig nem most vettem :)

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Tényleg sokáig elég, mert nagyon nagy és alig kell belőle.

2013.júl.21:

sminkesmas

2012. április 26.

Valóban nagyon erős hajlakk, jó illattal ( nekem almás beütés), de azért cseréltem le, mert a hajtövem 2-3 használat után olyan volt mintha korpás lenne..szóval benne maradt az anyag.. ( és ezért nem 5 hanem csak 4 csillag)
Szőke vagyok, így nem kellett volna, hogy látszódjon, mégis látszódott :-)

Nem szokásom extrém frizurát készíteni, így nekem kicsit "sok" volt, pedig mindig keveset fújtam.

Jóval magasabb a fénye mint egy sima hajlakknak, ezért írják, hogy hajfény is egyben.

Több hónap alatt sem tudtam elhasználni, amíg nem találtam gyengébbet, sokat vásároltam ebből.

Bővebben is olvashatsz nálam róla.
Üdv

sminkesmas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Szőke vagyok, így nem kellett volna, hogy látszódjon, mégis látszódott :-)

Bővebben is olvashatsz nálam róla.
Üdv

sweetprincess

2012. február 17.

Nagyon szuper hajlakk. Jól fixál, viszont, hogy mitől fényspray arra még nem jöttem rá. A legfinomabb trópusi illatú hajlakk, ez a kedvencem:) Nagyon sokáig elég.

sweetprincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate